З особистих рецептів

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем Оля, 23 Листопад 2006.

  1. Оля

    Оля Well-Known Member

    Дорогі форумляночки!

    Ми всі чудові господині і дуже гарно вміємо готувати. Неодноразово наші смаколики є шедеврами виконанням яких варто поділитись не лишень з домашніми а й з рештою світу. Для цього і є наша пізнавально-повчальна тема З особистих рецептів.:girl_dance:

    В цій теми прошу ділитись як своїми так і чужими цікавими переписами. Дописи на кшталт - мені дуже сподобався цей перепис, або я нічого не зрозуміла, будуть видалятись. Такі речі запитуємо у відповідній темі тут.

    Питання, пропозиції, прохання, зауваження, виправлення граматичних помилок - звертаємось до модераторів.

    Наперед дуже всім дякую за розуміння!:girl_dance::girl_in_love:

    Смачного!
     
    Останнє редагування модератором: 2 Жовтень 2014
    • Тупо! Тупо! x 1
  2. Marcipanka

    Marcipanka Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів

    Сырный хлеб с чесноком и солью

    [​IMG]
    Робила все згідно рецепту, тільки до сиру дала ще горгонзолу і випікала 20 хв. Нереально смачне тісто, мабуть за рахунок меду. Запах неймовірний, смак теж.

    Печиво з арахісовим маслом
    [​IMG]
    Мені для випікання було достатньо 15 хв.
     
  3. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів

    Брауні з чорносливом :
    24 порції
    150 г чернослива без косточек и разрезанных на половинки
    1/2 стакана бренди/коньяка
    100 г грецких орехов очищеных и крупно-дробленных
    200 г горького шоколада (наломать на кусочки)
    200 г сливочного масла
    300 г (1+ 1/2 ст.) сахара
    4 больших яйца
    105 г (3/4 ст. ) просеянной муки
    5 г (1 ч.ложка) разрыхлителя(порошка для выпечки)
    Форма 20*30
    Духовки :170 гр (средняя полка+обдув)
    Время выпекания 40-45 мин.
    1. За день до приготовления брауни:
    Положить чернослив в миску,залить бренди и дать настояться не мене 5-6 часов(я замачивала сутки)
    2.На водяной бане или в микро растопить шоколад вместе с маслом.
    3.Добавить сахар и хорошо перемешать.
    4. Добавлять по одному яйца, после каждой добавки хорошо перемешивать,чтобы яйцо "впиталось".
    5.Смешать муку,соль и разрыхлитель, добавить в шоколадную шоколадную смесь и хорошо перемешать.
    6. Добавить сливы с жидкостью,орехи и перемешать.
    7.Форму застелить бумагой для выпечки и разложите тесто.
    8.Поставить выпекаться в заранее нагретую духовку. Выпекать 40-45 минут, или до момента когда зубочистка выйдет из брауни с влажными крошками.
    9. Дать полностью остыть(лучше поставить на пару часов в морозилку),а затем нарезать на квадраты.Хранить в закрытой коробке в холодильнике или в морозилке(перед подачей на стол вынуть и дать брауни "согреться" до комнатной температуры)
    Робиться дуже швидко, головне не перетримати в духовці.
    Смачного.
     
  4. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів

    Пряничний торт по старопольськи
    [​IMG]
    пів кг меду
    2 стакани цукру
    250г масла
    3 чл соди буз чубка
    пів стакана молока
    1кг муки
    3 яйця
    пів чл солі
    60-80г спецій (я робила сама)
    пів літри домашнього (!!) сливового повидла


    Мед+цукор+масло розтопити на паровій бані, довести майже до кипіння, але не кип"ятити. Добре вистудити і додати муку, яйця, соду (розчинити в молоці), сіль і спеції. І мішати. Довго і з чуттям. Тісто липке, можна в комбайні, але руками зразу відчутно "момент". Перекласти в скляну чи емальовану миску, накрити рушниками і в холодильник на 5-6 тижнів.

    Тісто добре загустіває за той час, можна розкачувати, але треба підсипати муку.

    Якщо домішати муки, то коржі будуть більш важкі і схожі на пряники, якщо ж розкачувати що є і зразу на бритванці - то легкі і такі повітряні.

    Розкачувала коржі на товщину 0,5-1см, випікала 20хв при 180гр.

    Коржі остудити і змастити гарячим повидлом, вкутати в фольгу і покласти під рівномірний прес на 2-3 дні в холодне місце. Потім полити шоколадом)

    З даної кількості продуктів вийшло 2 торта на 3 коржі. розмір бритваники 20*30.

    *** приправа.
    в кавомолці змолоти по 1 чл з гіркою
    -кава в зернах
    -какао
    -кориця
    -коріанд
    -кмин
    -душистий перець
    -аніс
    -чабер
    -чорний перець
    - імбир (можна 2 ч)

    смачного))
     
  5. Amarillis

    Amarillis New Member

    Відповідь: З особистих рецептів

    Бізе/маренга)

    [​IMG]

    4 великих білків,
    250 г цукру пудри ( я давада 200, бо дуже солодкі виходять),
    ванільний цукор,
    декілька капель розового забарвника, але це по бажанню,
    кокосова, мигдальна стружка

    Розігріла духовку до 110 градусів. Скипятити воду в банячку, зверху вставила чисту миску, вилити туди 4 білки і почати збивати поки на поверхні появиться піна. Цукрову пудру вводиться в 4 підходи, кожен раз збиваючи в густу піну перше ніж добавити наступну порцію, добавити ванільний цукор. Зняти миску з водяної бані і збивати більки приблизно 10 хвилин поки маса не остине. Меренга повинна бути блискучою. Вистелити дека пергаментом.
    Я використовувала кондитерський мішок що б сформувати меренгу, та можна за допомогою столової і чайної ложки, сформувати меренги на дека (Масу можна поділити на 2 частини і в 1 з них добавити пору капель харчогово забарвника, + готові на дека можна посипати кокосовою стружкою, мигдальними стружками при бажанні). Випікати 1,5 -2 години, вони повинін остити. Меренги готові якщо не ламаються і легко знімаються з пергаменту. Якщо перкти 1,5 голини то вони в середині будуть тягучі.
     
  6. hrystusja

    hrystusja Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів

    Обіцяний рецепт пирога картопляно-грибного з зеленню та сиром.

    [​IMG]
    Для тіста нам потрібно
    300 грам муки, 150 грам маргарини, 2 яйця, сіль. Замішуємо тісто і відкладаємо в холодильник на пів години.
    Для начинки потрібно
    відварити 3 великі картоплини, пом"яти, посолити, поперчити.
    300 грам грибів поставити тушкувати з 2 дрібно нарізаними цибулинами.
    Розкачуємо тісто. Викладаємо помяту картоплу далі гриби з цибулею. Заливаємо соусом.
    Соус. Збиваємо 2 яйця, 250 грам сметани, 100 грам молока, 3 ст. л. муки, спеції до смаку та зелень (я мала петрушку).
    Далі посипаємо твердим сиром (150 грам) і в духовку (180 градусів) на хвилин 30-40.
    Смачного!
    Виправила все))
     
    Останнє редагування: 16 Лютий 2014
  7. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: З особистих рецептів

    Для фанатів печінки ;)
    [​IMG]

    Методом проб і помилок склався мені рецептик ідеальних печінкових котлет: пухких, м"яких, соковитих, з вираженим печінковим смаком... мммм... Зготуйте, не пошкодуєте!

    Отже, нам треба:

    400 г печінки (я брала курячу)
    200 г курячого фаршу
    2 великі цибулини
    2-3 яйця
    3-4 ложки майонезу
    манка (приблизно 200 г)
    сіль, перець

    Я це все роблю ручним блендером. Отже, збиваю на рідку масу блендером цибулю і одне яйце. Додаю печінку, знову збиваю. Додаю фарш з курки, сіль-перець, доводжу до кремоподібного стану (на фото видно - трохи мені бракнуло терпіння, щоб все змолоти як годиться). Відкладаю блендер, беру ложку. Даю майонез, перемішую. Додаю 2 яйця, перемішую. Далі сиплю манку. Чим більше дати манки, тим пухкіші будуть котлети. Мені пішло десь півгорнятка або й більше (потім ще підсипала). Гарно все перемішую і лишаю на півгодини, щоб манка розбухла.

    Час від часу підходжу і мішаю.
    Через півгодини або й більше смажу на олії з двох боків, викладаючи столовою ложкою. Виклала один шар фаршу, і докладаю зверху ще по ложці. Смажити треба під кришкою, буквально по хвилині на кожен бік. Викладаю на тарілочку і гамаю :)
    Смачного!
     
  8. shparynka

    shparynka Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів

    Пряники як в дитинстві)))) 0,5 л кефіру, 0,5 л цукру ( можна менше), 2 ст л какао, 1 ст л амоняку, 3 жовтки, 100 гр олії. Борошна дати, скільки візьме, тісто має бути як на вареники. Робити невеличкі кульки, трохи приплюснути, класти на відстані одне від одного, бо наростають. Глазур: 3 білки збити з 1,5 скл цукру. Пряники мазати пензликом, коли ледь вистигнуть. Їх виходить дуже багато, так що сміливо можна робити на півпорції.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Corena

    Corena Кулінарна муза 2013

    Відповідь: З особистих рецептів

    cake pops
    [​IMG]
    На прохання народу)) спробую дати відповідь відносно рецепту.
    основа - бісквітні крихти+крем. далі - необмежене поле для фантазії: різноманітні додатки у вигляді подрібнених горіхів, тертого шоколаду, сиропів, чи ягідних пюре. до слова, мені з вишневим пюре не вийшло, тобто вийшло, але палички не трималося, звалюється :).
    щодо послідовності і техніки - скористайтесь пошуком, є багато відео, як робити ці симпатюльки :).
     
  10. amaretto

    amaretto як сказала Тося: "месний повар"

    Відповідь: З особистих рецептів

    Для тих хто просив рецепт, даю мовою оригіналу

    Торт "Сказки Черного леса" або "Туз"

    [​IMG]
    Бисквит:
    150 г мягкого масла (я пекла 3 рази, останій раз давала лише 100 грам масла, мені так краще)
    1 ст.саxара
    6 яиц разделить на белки и желтки
    1 ст.(140 g) просеяной муки
    100 г мелкосмолотого миндаля
    100 г горького шоколада, натертого
    1 пак.ванильного саxара
    1/2 пакетика(5 г)разрыxлителя
    1 ст.ложка какао
    шепотка соли
    2 ст.ложки бренди (в мене ром)
    3 ст.ложки лимонного сока (я давала ще 1 ч.л. цедри)
    Вишневая прослойка:
    1 банка (380 г нетто вишни) вишневого компота (в мене було 0,5 л консервованої вишні у власному соці)
    3 ст.ложки саxара
    2 ст.ложки (без верxа)краxмала
    4 ст.ложки воды
    2 ст.ложки шери бренди(я не брала)
    Крем:
    1,5 пачки сливок(всего 375 мл)-32-38% (0,35-0,4 33% достатньо)
    4 ст.ложки саxарной пудры
    2 ст.ложки ванильный пудинг "инстант"(необьязательно) (не давала)
    Пропитка:
    1/2 ст. водки
    1/3 ст.жидкости из компота
    Помадка:
    150 г горького шоколада
    125 мл сливок
    30 г сливочного масла.

    Форма :24 см самый раз.. "под завязку " получается
    Дуxовка-180 г.
    Время выпечки -40 мин. (в моїй газовій 1 год)
    1.В миске смешать муку,разрыxлитель,миндаль,шоколад,ванильный саxар,какао и соль.
    2.В миксере на высокой скорости взбить масло с 1/2 стакана саxара-3 мин.Продолжая взбивать добавить желтки.Взбивать еше 5 мин.
    3.Снизить скорость работы миксера почти до "мин".Добавить в маслянно-яичную смесь 1/2 мучной смеси.Перемешать.Затем добавить бренди+сок и опять перемешать-1 мин.Добавить остальную мучную смесь.Перемешивать еше минуту.
    4.Взбить белки.Когда уже будет устойчивая пена,постепенно добавить саxар...Белки должны стоять "по стойке смирно"
    5.В 3 приема добавить белки к остальной массе.Аккуратно перемешивая.
    6.Разложить тесто в форму(дно проложить бумагой для выпечки)и поставить печься.
    7.Вынуть из дуxовки,дать полностью остыть и разрезать корж пополам.
    Вишневая прослойка :
    1.Отбросить вишню на друшлак.1+1/2 ст. жидкости от компота налить в кастрюлю( сік залишила на пропитку, лише 2-3 ст л пішло на вишневу прослойку),добавить саxар и довести на огне до кипения.Снизить огонь до минимума
    2.Краxмал развести водой.Добавить в кипяший компотот.Xорошо мешать.(Обратите внимание на то, что краxмал сразу заваривается...поетому не передержите его на огне).Дать полностью остыть и смешать с вишней.
    Крем:
    Взбить сливки с саxарной пудрой
    Помадка:
    В кастрюлю положить поломанный на кусочки шоколад и влить сливки.Поставить на огонь и держать пока шоколад не растает.Не забываем помешивать.Снимаем с огня и добавляем масло комнатной температуры...Перемешиваем
    Сборка: (перший раз ділила на 2 коржі, усі наступні на 3)
    1.Кладем 1/2 коржа на тарелку и xорошо его пропитываем.
    2.Кладем крем из сливок(1/3 оставить для боков и верxа).Сверxу выкладываем вишневую прослойку и накрываем второй частью коржа.Корж опять пропитываем.
    3.Смазываем бока и верx торта сливками.Ставим в xолодильник на 1/2 часа...
    4.Заливаем торт еше теплой(но не горячей помадкой),так чтобы заxватить и бока(метод врашения сковородки с блинами).
    5.Украшаем по желанию и возможности.

    ---------- Додано в 11:19 ---------- Попередній допис був написаний в 11:01 ----------

    Торт надзвичайно смачний та легкий, коржі смакота (багатий смак)
    Вага 1,700-1,800 з порції(до 2 кг)
     
  11. amaretto

    amaretto як сказала Тося: "месний повар"

    Відповідь: З особистих рецептів

    бісквіт з яблуками та вишнею
    [​IMG]
    для тих хто питав в карму
    стандартний мій рецепт:
    5 яїчок
    200 грам цукру
    200 грам муки
    12 грам пор до печива
    5 ст л води
    1 ст л соку лимону(за бажанням)
    Тісто вилити в братванку і зверху наложити четвертинки яблук та вишні
    п.с білки бити окремо!,потім вимішуємо
    печу 40 хв при 200 гр(в мене газова духовка)
     
    Останнє редагування: 21 Березень 2014
  12. Bulbashka

    Bulbashka Active Member

    Відповідь: З особистих рецептів

    На прохання з карми
    Булочки з корицею. Дуже ароматні і смачні.
    [​IMG]
    Тісто:
    1 ст. теплого молока
    1 яйце(взбите)
    1/3 ст. розтопленного масла
    3 ст.л води
    1 ч.л ванілі
    Більше 3 ст. муки(скільки забере)
    3/4 ч.л солі
    3 ст.л цукру
    2 ч.л сухих дріждів
    Начинка:
    1 ст. коричневого цукру(Коли немаю даю простий білий)
    4 ст.л кориці
    3 ст.л масла кімн. темп.
    Глазур:
    3/4 ст. пудри
    1/2 ванілі
    4 ч.л молока
    2 ст.л маскарпоне(Цього разу не було, то не додавала, але з ним одназначно смачніше)
    Приготування:
    1. Змішати молоко і дріжді. Поступово додати масло, ванільний цукор, воду, яйце.
    2. Змішати муку, сіль і цукор і акуратно вмішати в рідку частину. Замісити тісто та поставити в духовку на 40-50 градусів на 1,5 год
    3. Робочу поверхню посипати мукою та розкачати тісто в великий прямокутник товщиною 5-7 мм.
    4. Змастити тісто розмякшеним маслом і рівномірно викласти начинку(цукор+кориця)
    5. Завернути тісто в рулет. Розрізати на кусочки товщиною 2-3 см
    6. Викласти булочки на змащену маслом бритванку і поставити в духовку відпочивати на 40 хв. За цей час булочки повинні піднятися в 1.5-2 рази
    7. Випікати при 190 градусах 15-20 хв. Вони повинні бути світло-коричневі.
    8. Для глазурі всі інградієнти змішати і полити готові булочки.
    Дуже їх люблю і те що час приготування такий довгий мене не зупиняє. Я думаю Вам засмакує. Смачного!
     
  13. олюся_зі_львова

    олюся_зі_львова мамочка чотирьох діток

    Відповідь: З особистих рецептів

    хочу поділитися рецептом печива, яке останнім часом часто печу своїм дітям, дуже економне і швидко готується, і так само швидко змітається моїми дітиськами :)

    Отож, продукти-
    борошно, 450гр,
    цукор 150 гр. (хто любить більш солодке, можна більше),
    смалець- 6 стол. ложок,
    2 яйця,
    1 ч. л. розпушувача (як не маю, даю погашену соду),
    2 ст. л. какао (можна без, можна додати ваніль, можна потерти цедру лимона для смаку)
    Замісити тісто (якшо не замішується, додати трошки молока або води, прибл. пів склянки), тісто виходить досить пластичне, жирне. Поставити готове тісто на 30 хв. в холодильник, потім з нього формочками зробити печиво,.
    Випікати в гарячій духовці до готовності (час залежить від самої духовки і форми печива)
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Меню на тиждень. Ділимось рецептами. Готуємо смачно, корисно та економно.

    Поділюся рецептиком ніжного і простого печива, яке нас часто з мамою виручало у 90-і.
    2 склянки муки+ пачка маргарину+50 г води+1 ст. ложка оцту+1 ст. ложка спирту ( чи горілки). Це всі складники ( використовувати по рецепту обо вязково усі). Замішуємо. Бажано викласти на кілька годин в холодильник ( але я печу без- не маю часу чекати). Розкачуємо, вирізаємо печенька і запікаємо до світло- жовтенького кольору при 180 С. Готове печиво посипаємо цукровою пудрою ( це обов язково, бо у тісто цукор не дається).
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. олюся_зі_львова

    олюся_зі_львова мамочка чотирьох діток

    Відповідь: З особистих рецептів

    котлети на вафельних листах-
    коржі вафельні малі-1,5пач. (купую в супермаркетіу відділі з печивом)
    філе куряче 500-600гр., цибулина середня, сіль перець, 2 яйця. (для фаршу)
    Філе перемолоти на фарш разом з цибулею, додати сіль, перець, яйця
    Вафельний корж намастити фаршем, накрити другим коржем. Яйця збити з молоком, сіллю, обмакувати "котлетки" в яйці і смажити з обох боків на олії.
     
  16. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    Відповідь: З особистих рецептів

    Хочу поділитися мега смачним сирником, який якраз печеться в духовці:)

    Сирник з маринованими абрикосами


    Склад:
    1п. маргарини
    1п. порошку до печива
    1п. цукру-пудри
    крохмаль, 1 б. абрикосів
    ванільний цукор
    1п. кокосової стружки
    350 гр. масла
    яйця

    тісто:
    4 жовтки
    1/2 ст. цукру
    250 гр. маргарину
    3ч. л. порошку до печива
    Муки скільки забере тісто, як на вареники. Ділити на дві частини, одну в морозилку, одну в холодильник.

    Сир:
    8 жовтків
    1кг. сиру
    2ст. пудри
    2ст. л. крохмалю
    2ст. л. муки
    250гр. масла
    ванільний цукор
    додати білкову піну.

    Кокосова маса:

    4 білки збити
    1/2 ст. цукру звичайного (збити з білками)
    1 п. кокосової стружки
    100гр. масла розтопленого

    Бритванку посипати мукою, викласти тісто з холодильника і на нього покласти половину сиру. Абрикоси чи персик порізати і викласти на сир. Другу половину сиру на персик. Викласти кокосову масу і затерти тістом з морозилки. Пекти одну годину на малому вогні.
    Смачного!

    [​IMG]
    ось і фото
    дуже смачний вийшов, лиш чоловік нарізав, тому трохи його покришив.
     
    Останнє редагування модератором: 22 Квітень 2014
  17. Kristis

    Kristis New Member

    Відповідь: З особистих рецептів

    Хочу поділитися рецептом салату, який готувала на свята:

    300 гр. моркви по-корейськи
    4 шт. варених яєць
    300 гр. маринованих печериць
    1 шт. вареного курячого філе
    майонез, сіль, перець.

    Морква + нарізані середніми кубіками яйця + порізані печериці + шматочки курячого філе + сіль, перець + заправити майонезом.

    Дуже смачно. І шось новеньке.
    Смачного. :)
     
  18. AilataN

    AilataN жива

    Відповідь: З особистих рецептів

    Калачики з сезамом.
    Передмовно напишу, що завжди мені цікаво було як би то ТАК обсипати булочки в посипці, щоб та посипка і гарно трималася, і багато її було.
    Зробила калачики ( тісто дріжджове, саме просте), клала їх в насичений цукровий сироп і тоді обвалювала в сезамі. О йес, це саме те!
    Сироп дав цукрову скоринку, кунжут прилип намертво, калачики мега сезамові, смачнючі:)
    Тісто: це універсальне тісто, інакшого дріжджового не роблю.
    На пів кіля муки два хляпи олії ( оливкової). Хляпи гарні, думаю грам 80. перетираю муку з олією. Потім сіль-цукор, дріжджі. Ще раз перетерти і тепла вода. Без перетирання з олією ( якщо просто замішувати тісто і давати олійку) виходить гірше.


    трохи припеклися, але оте припечене таке добре і смачне)):girl_dance:
    А сезамчик і знизу є :)
    Сезам знизу не згорить, ні. Калачики,або пиріжки-булочки печуться швидко, якщо не перестаратися з температурою то нічого не згорить. Я ставила ще під гриль, бо зверху вони були мало рум"яні, і трохи перетримала :)
    успіху!
    ще детальніше :
     
    Останнє редагування: 26 Квітень 2014
  19. Marigold

    Marigold Мама дівчинки-перлинки

    Відповідь: З особистих рецептів

    На прохання в карму викладаю рецепт, по якому мені тепер вдається швидко і якісно зробити безешки. Взяла його в Чадейки. Замішується з підігрівом.
    Беремо 2 охолоджені білки, 125 грам цукрової пудри і 2 пакетики ванільного цукру. На вогонь ставимо банячок і заливаємо туди небагато водички, нехай закипить. Зменшуємо вогонь і нехай водичка там на мінімумі парує. Беремо меншу посудину (я брала ще один банячок), яка є абсолютно сухою. Вкидаємо туди всі наші складники і ставимо в той паруючий, але перевірити щоб не торкався до води! Збиваємо то всьо міксером 5-7 хвилин. Я на 1шій швидкості збивала 7 хвилин до досить густої маси.
    Викладаємо білки на пергамент (я це робила двома чайними ложечками) і в духовку на 130 градусів. Пекти годину-півтора. Я маю електричну. Першу порцію пекла годину – вони всередині трошечки тягучі були. А другу – 1.5 години – абсолютно сухі. Отут ви знайдете рецепт в оригіналі з коментарями. Смачного!
    [​IMG]
     
  20. олюся_зі_львова

    олюся_зі_львова мамочка чотирьох діток

    Відповідь: З особистих рецептів

    Вчора пекла малюкам пампушки, до вечора жодного не залишилось, сьогодні пекла нову порцію.
    Тісто
    10-12гр. дріжджів свіжих, 600 гр. муки, 1ч.л. солі, 5 стол. ложок цукру, 1 яйце, 30гр. олії, 250гр. води. (тісто замішувалось в ХП, потім смажила "бублики" в фритюрі, посипала пудрою)

    на питання в карму- просто кладу разом з всіма інгрідієнтами
     
    Останнє редагування модератором: 12 Травень 2014
  21. amaretto

    amaretto як сказала Тося: "месний повар"

    Відповідь: З особистих рецептів

    [​IMG]
    Весняний пиріг від Ю. Висоцької. . Усе збиваємо міксером в такій послідовності як написано:
    2 яйця+150 гарм цукру+дрібка солі+1 пачка пор до печ+150 мл теплого молока+8-10 ст л муки+4 ст л олії. В начинку будь-які фрукти.
    Випікати при 170-180 градусів 35-40 хв(все залежить від духовки).
    Порція невелика
     
    Останнє редагування модератором: 22 Травень 2014