Ти + Він

ЗАбилам би! (2.)

Posted by Rodionochka on 27 Січень 2013 відповідей - 4.879
  1. Dolche

    Dolche Well-Known Member

    Відповідь: ЗАбилам би!

    В нас на двокімнатну квартиру 3 телевізори (хіх, аж самій смішно) + компутер у кабінеті. За тєлєк сваримося дуже рідко. Але ось це
    мене страшно виводить з себе, ніби я цілий день справді нічогісько не роблю лише дивлюся тєлєк чи сиджу за компом.
     
  2. Margot

    Margot Well-Known Member

    Відповідь: ЗАбилам би!

    о, то коронна фраза мого мужа)))
     
  3. marika28

    marika28 Well-Known Member

    Відповідь: ЗАбилам би!

     
  4. manka

    manka Member

    Відповідь: ЗАбилам би!

    Мене дратує, але знаю, що він зразу змінює свою думку після того, як я зроблю злющий вираз обличчя і виповім все, що роблю за день.
    Як я бачу, що він справді дивиться той телевізор, то не перечу, але найчастіше він дивиться кожен фільм чи передачу по 15 хв. і перемикає.
     
  5. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Відповідь: ЗАбилам би!

    Любов Мого Життя мені зізнався, що раніше проскакували такі думки. А коли побув 3 тижні вдома через хворобу і день в день бачив, скільки "невидимої" роботи я роблю - сказав: "йду я на роботу: ВІДПОЧИВАТИ" :)
    Забила м би ворожку зі свого під'їзду. Ну чесно. Бідна, біднесенька, не може домофона собі поставити. І вся клієнтура мені додому дзвонить: пустіть до пані Наді. Ууу... цілодобово майже :girl_emo:
     
  6. manka

    manka Member

    Відповідь: ЗАбилам би!

    Беріть відсоток за послугу
     
  7. AilataN

    AilataN жива

    Відповідь: ЗАбилам би!

    Нашо відсоток? Говорите :"підеш направо і буде тобі щастя" , гроші в кишеню і все))). А пані Наді- пачку кави купити)).
     
  8. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Відповідь: ЗАбилам би!

     
  9. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    Відповідь: ЗАбилам би!

    Грр, ото я зла. Ну чому про людей (чит. працівників) ніхто не думає? Думають про гроші, ще про щось, роблять певні заборони і всім плювати на те що думають з цього приводу люди. Як же право вибору? Чому я не можу вибирати навіть таке елементарне - де і що мені їсти. Нехай ця заборона триватиме всього два-три дні, але попереджати про це в останній момент - оце мене найбільше злить.
     
  10. terezka

    terezka котяка-вишивака

    Відповідь: ЗАбилам би!

    цікаво, а що робити тим, у кого є певні вимоги до дієти?
    і на яких законах грунтується заборона обирати де і що їсти?
     
  11. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    Відповідь: ЗАбилам би!

    так от власне. Але я бачу, що крім мене то нікого більше не обурює. Співробітники кажуть - а що, ну зробиш собі "розгрузочний" день. Ну подумаєш... Люди згодні зі всім миритись, всі бояться зайве слово сказати, щоб не втратити роботу. Я вважаю, це ненормально.

    ні на яких. То тимчасова міра, щоб себе захистити перед одним важливим заходом. Але вона повністю необґрунтована.
     
  12. Яруська

    Яруська Well-Known Member

    Відповідь: ЗАбилам би!

    Не пойняла?
     
  13. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    Відповідь: ЗАбилам би! (2)

    По специфіці роботи, я не маю права їсти на робочому місці, тільки в кімнаті прийому їжі, або в їдальні. Зберігати принесену їжу можу тільки в кімнаті прийому їжі. Але цю кімнату на кілька днів закривають. Тому залишається або не їсти взагалі, або їсти те що готують в їдальні. А я дуже недоречно вирішила цього тижня в їдальню не ходити, а посидіти тиждень на гречці і курятині без солі. Не думаю, що для мене персонально там не будуть солити страви :)
     
  14. Olka Sherolka

    Olka Sherolka розпатлана посиденька

    Відповідь: ЗАбилам би! (2)

    Писала в попередній темі "Забилам би" про музя і ртутний термометр... вчора він таки догрався зі своїм мірянням температури - розбив градусник прямо в ліжку, поруч з дитиною. Ртуть розлилась на ковдру, тому чоловік лежав нерухомо поки я визбирувала ртуть під акомпонемент плачу нашого малого, якого я мусила відкласти під час годування бо його татко мусив втретє за вечір поміряти температуру, чи бува не знизилась вона з "критичної" позначки 37.1 бо він щось переживає. Забити мало!!! ртуть зібрали, постіль змінили, провітрили. Але злість мене не покидає - мало того що я маю трохи фобію щодо ртуті, за малого переживаю, так музь ще й дується на мене що я на нього зла! А що, я маю дякувати? Я ж його попереджала, просила бути обачнішим, просила користуватись електронним термометром. Вчора він зізнався що в момент коли розлилася ртуть він не її більше злякався, а того що я його приб'ю. Його щастя що я була надто втомлена і зосереджена на "вигрібанні" наслідків. Лише попередила що якщо він знову купить ртутний градусник я його прокляну :girl_devil:
     
  15. AilataN

    AilataN жива

    Відповідь: ЗАбилам би! (2)

    Взяти в столову свою гречку і курочку, сісти за столик і з"їсти.
    Може не миряться , а дійсно не бачать проблеми?
    пару днів не критично, мона потерпіти, це ж не туалет закрили :).


    Ржу)) +100
     
  16. amaretto

    amaretto як сказала Тося: "месний повар"

    Відповідь: ЗАбилам би! (2)

    а я б викинула ковдру і постелю
    по-перше-бо це ртуть і я того сильно боюсь
    по-друге-зняли б стрес і чоловік вже точно не купить ртутного градусника
     
  17. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    Відповідь: ЗАбилам би! (2)

    можна і
    теж можна. Тільки питання в тому, де її зберігати до того часу, поки підеш в столову і які правила при тому порушуються.
    Факт зі столовою - то один приклад, і мене обурює не він, а ставлення до людей - можна поставити працівників перед фактом - і нікуди вони не дінуться.
     
  18. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    Відповідь: ЗАбилам би! (2)

    В мого чоловіка якась дуже складна хвороба: він вдома не може піднятися з ліжка. Їсть лежачи, п"є чай лежачи, типу "бавиться "з дитиною лежачи. Основне заняття - телевізор або комп"ютер (благо в нас ноутбук, то також може в лежачому положенні працювати). Шукаю якогось лікаря або бабку-шептуху, які б допомогли зробити чоловіка фізично активним вдома.
    Вже хотіла примусово його записати в якийсь спортзал, бо робота теж сидяча.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Keeri

    Keeri New Member

    Відповідь: ЗАбилам би! (2)

    позабивала б наших лікарів....
    з малим лежали в лікарні на Орлика ( синочкові 7,5міс.) попалась нам така дохторка, що обхід робила під обід, як її колеги в 9.00, але то дурниця, коли мій Матвійчик почав рвати "фонтанами" побігла я до неї за порадою, а вона мені обурено "всі діти рвуть", а через дві години написала список з 5 лікарств... а коли вже прийшов час виписуватись, то вона не хотіла нас відпускати, намікала на гроші...

    вибачте, якщо не туди написала
     
  20. Corena

    Corena Кулінарна муза 2013

    Відповідь: ЗАбилам би! (2)