Ти + Він

ЗАбилам би! (2.)

Posted by Rodionochka on 27 Січень 2013 відповідей - 4.880
  1. ZikkA

    ZikkA Well-Known Member

    Та тут ще нормально, всі толерантні відносно. В нас в будинковому чаті розгорілася дискусія, то антивакцинатори прямим текстом написали, що подивимось, чи ви за два роки після щеплень не виздихаєте, тоді, може, й самі вакцинуємся, якщо локдауни задовбуть.

    Надіслано від мого POT-LX1, використовуючи Tapatalk
     
    • Співчуваю Співчуваю x 3
    • Смішно Смішно x 1
  2. CaddyV

    CaddyV Well-Known Member

    Згідна, але проблема в тому, що кожна окремо взята людина вважає що правильним є тільки її право чи тільки її думка.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
  3. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Та слухайте, все побачимо, але стверджувати, що природній імунітет, краще вакцини, це нонсенс. І дивіться, що робиться дальше, вакциновані теж хворіють, тут все 50/50%, залежно скільки є хронічних хвороб, і який перебіг, крапка.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Ну що ж. Молодці, не знаю кого обдурили, але людям, які стараються жити чесно свиню підсунули конкретну.
    Сьогодні подзвонили з роддому, де я планувала родити, сказали що скоріше всього мене перенаправлять в інший роддом, пояснили що це через епідемію Covid.
    Звязалась з моїм гінекологом, вроді домовилися що я на повній ізоляції, постійно роблю пцр тести і ходжу гуляти лише в ліс і без друзів. Дзвінок з роддому по простій причині, за вчора померло 40 людей з Covid, з них 8 мало сертифікат повної вакцинації - український. тому мій родом українців не дуже хоче приймати :sad:
     
    • Співчуваю Співчуваю x 6
  5. Masja

    Masja Well-Known Member

    Цікаво,сертифікати про вакцинацію яких країн мали решта 32 померлих.
    Просто дивно, що всіх,хто помирає від ковіду і мають щеплення автоматично відносять до куплених.
    Який сенс робити вакцинацію в Україні, якщо за кордоном все одно вважають все українське купленим.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  6. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    А з чого Ви взяли, що тих 32 були вакциновані? Можливо, я і не права, але я цього не побачила в дописі.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. jylanda

    jylanda занууууда

    Дивні у вас асоціації, хто б вам дав повні звіти по кількості померлих і з якими сертифікатами вони були. І який зв’язок між вашими родами, якщо ви без вакцинації та сертифікатами? Не буде лікар так узагальнювати, от померли з українським сертифікатом закриємо доступ для всіх з цієї країни, вакцинованим чи ні ;)
    Мене госпіталізовували для операції, так ПЦР робила, але ніхто не робив жодних узагальнень. До слова, жодним чином не підтримую купівлю документів.
     
  8. Masja

    Masja Well-Known Member

    В дописі не сказано,так.Але погодьтеся,навряд чи за кордоном з 40 померлих від ковіду - 8 з українським сертифікатами вакцинації,а решта - взагалі не вакциновані.
    Таки з тих 32 конче хтось був вакцинований деінде. І, напевно,з 32 мало хто був невакцинований.
     
  9. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Звідки таки висновки, що з 32 мало хто був невакцинований? Можете обгрунтувати? Це ваші здогадки, чи маєте дані на які опираєтесь?
    Я, слідкую за таким реальним лікарем, який не якийсь там сусід, сусіда, а реальна людина, яка саме зараз, щодня, рятує людей. Зайдіть до нього на сторінку, почитайте…
    2267CE06-63A9-431E-B041-F324D8C87435.png
     
    Останнє редагування: 13 Листопад 2021
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  10. Masja

    Masja Well-Known Member

    За кордоном так, більшість таки вакцинованих. Це не офіційні дані, звичайно.
    Щодо вашого допису,то так,в Україні ще багато невакцинованих.
    Але мій допис про те, що навіть якщо добросовісно вакцинуватися в Україні,то захворіти за її межами ні-ні,бо відразу "сертифікат куплений"
     
  11. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Певно українці заслужили на таку репутацію, тому маємо, що маємо…
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  12. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Звязок простий, родом не хоче приймати іноземців (читати українців, росіян) , а лікарі мають доступ до загальної статистики. на жаль українці себе "гарно" зарекомендували,тому їм не дуже раді. Числа мені назвав мій лікар-гінеколог, зараз весь родом на карантині, через "вакциновану" і з "негативним" тестом українку, яку потім перевели в іншу лікарню. Тому так...
    Мова іде не про хворіти, а про підробляти документи. Хворіють всі... на жаль зараз точні цифри не скажу але у Австрії приблизно 10% хто знаходиться у лікарні вакциновані, 90%-ні.
    --- дописи об"єднано, 13 Листопад 2021 ---
    Не повірите, вже 2 тижні про це дискотують політики. Медики вже давно бють на сполох, бо найбільше від Covid страждають вакциновані українці та росіяни.
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Ну дивіться, перехворівші ковідом, мають сильніший імунітет, і вдруге захворіти, малоймовірно, вакциновані теж хворіють, теж перебіг невідомий, логіки в тому всьому я не бачу, вакцинований чи ні, лікування однакове, а не так як розказують) ускладнення є і від грипу, і від інших хворіб, будьте всі здорові.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Не погоджуюся Не погоджуюся x 2
  14. Havronia

    Havronia Well-Known Member

    Вона приїхала в австрійський роддом з підробним українським тестом? Чи в Австрії тож підробляють? І цікаво, як визначили, що тест підробний, адже точність ПЛР приблизно 70%
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. ZikkA

    ZikkA Well-Known Member

    За інші країни не скажу, а в Україні є контори, що роблять тести по телефону, ніхто нікуди не їде і нічого не здає. Або вписують неіснуючі лабораторії, або ж навіть і існуючі. Але при зчитуванні QR коду, виявляється, що інформація про тест відсутня. Паляться на датах забору крові, бо інколи ці довідки видають майбутнім числом, чи на бланках, що не того формату. Нюансів багато. Лабораторії, що дбають про свою репутацію, захищають свої документи усіма силами. Спершу підробку можна і не виявити, але вже як щось станеться і добре покопатися, дати запит в лабораторію, то можна і до істини докопатися.

    Надіслано від мого POT-LX1, використовуючи Tapatalk
     
    Останнє редагування: 14 Листопад 2021
    • Подобається Подобається x 1
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  16. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Звідки Ви це взяли? Є офіційні джерела? Який сильніший імунітет :girl_in_dreams:… хворіють і вдруге, так само, як і вакциновані можуть захворіти. Єдина різниця, що смертність серед вакцинованих значно нижча. Якщо це не можливо зрозуміти, то сорі…
    Хочу ще добавити, що лікарі такі вже виснажені, що до невакцинованих в реанімаційних відділенях ставляться з упередженням і я їх розумію…
     
    Останнє редагування: 14 Листопад 2021
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 1
  17. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Так лікарі виснажені, але саме вакцина від ковіду не дає гарантії ніякої. Я особисто знаю людей 5 вакцинованих, які захворіли і дуже серйозно, тому є два варіанти, перехворіти або вакцинуватися і все одно перехворіти. А те, що держава/медицина не може дати ради, то питання зовсім в іншому.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    А я особисто знаю багато людей, які померли від Ковіду і жоден з них не був вакцинований. Тому перехворіти важко- далеко не найгірший варіант.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
  19. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    РОбила свої висновки про вакцинацію і імунітет з цих відео. Може комусь буде корисно.




     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Tamarra

    Tamarra миється в бані

    я тоже знаю людей, которые умерли от ковида, и они тоже были невакцинированы. А вот вакцинированные знакомые перенесли более легко и без осложнений.