Ти + Він

ЗАбилам би! (2.)

Posted by Rodionochka on 27 Січень 2013 відповідей - 4.879
  1. Gorda

    Gorda Well-Known Member

    Відповідь: ЗАбилам би! (2)

    Це щось явно у повітрі. Що вчора, що сьогодні, така злюща, що сили нема. Певно зірка не так стала:girl_crazy:
     
    Останнє редагування: 7 Лютий 2013
  2. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Відповідь: ЗАбилам би! (2)

    ой забила м би. навіть не знаю кого :girl_cray: розкажу по порядку довго чоловік мене вмовляв поміняти телефон. який він мені колись давно подарував, телефончик дуже примітивний, виконував тільки функцію телефону, без ніяких там наворотів, блютузу і т.д. просто підняти трубку, подзвонити, покласти трубку. влаштовував мене на всі 200. батарея тримає прекрасно, кишеньковим злодіям нецікавий, бо ще трохи і в музей його можна було б задавати. то ж возила його в транспорті в кишені. Одним словом на заміну я не погоджувалася. Так тривало кілька років)))

    Але цього разу чоловік взяв просто і купив, правда, я знала, що він то хоче зробити, пробувала трохи впиратися, просила щоб він мені краще купив шкіряну сумку, а може і дві :girl_crazy:. Але він таки мене переконав, що то треба іти в ногу з часом. Ну ладно. Отримала вчора я свій телефончик. Загалом класно, вже з тим сенсором трохи раду даю (ото я дрімуча) і в телефоні трохи розібралась. Хоч, підозрюю, що буду користуватися ним виключно як телефоном і все.:girl_impossible:

    так от. прийшли там якісь настройки, я то в тому темний ліс, а чоловік просто забув що там треба щось змінити. І в результаті замість того щоб користуватися пакетним інтернетом, ті настройки по замовчуванню качалися чи що там ще, платно. і в результаті вкрали в мене щось 40 грн. :girl_mad: справа не у грошах, а саме у тому що вкрали :girl_feminist: ну як так можна, маю контракт КS, справно оплачую, тарифний план передбачає безкоштовний інтернет. ну для чого по замовчуванню знімати гроші, якщо ти там щось провтикав. добре що у мене чоловік в тому розбирається, а я б навіть не зорієнтувалася що відбувається, ну як так можна, злодюги нещасні. ну як так можна своїх клієнтів надувати :girl_devil:

    вибачте що так багато і сумбурно написала, але зла страшне, відчуття ніби обплювали. :girl_cray:
     
  3. карапуз

    карапуз Well-Known Member

    Відповідь: ЗАбилам би! (2)

    Я чоловікові, через день погрожую, що напишу у цій темі. Але, то я жартома, він у мене дуже хороший. Такий хороший, щоб забилам би :girl_crazy:. Шютка :girl_smile:.
     
  4. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Відповідь: ЗАбилам би! (2)

     
  5. Artemida

    Artemida Well-Known Member

    Відповідь: ЗАбилам би! (2)

    Оксанка, всьо як про мене місяць тому)))) В перші три дні страшно злилася, бо через той сенсор набирала всіх кого треба і не треба (кого не треба - ясне діло, що частіше). Ну і через якісь там налаштування в першу добу з рахунку зняло 30 гривень!!! Ух яка я була зла. Вже хотіла викинути той айфон і забрати назад в свекрухи мій улюблений старенький самсунг. Але кум повідключав мені все непотрібне і тепер ми з моїм телефончиком дружимо))))))
     
  6. Т@нюшк@

    Т@нюшк@ чекаю...

    Відповідь: ЗАбилам би! (2)

    хух, я тепер спокійна, бо теж дуже нервувалась, коли замість того щоб прогорнути, воно мені натискалось. тішить ще я не одна така)))) і дійсно треба наловчитись)))

    я сьогодні через телефон теж зла. навіть не через нього, а через магазин і сервісний центр де зараз перебуває телефончик. сказали ще ремонт по гарантії буде тривати до 2 тижнів. мали передзвонити з сервісу уточнити які виникли неполадки. тиждень чекаю - не дзвонять. дзвоню сама. виявилось що він тиждень зі Львова їхав до Києва...напевно пішки несли...
    ну розпитали мене про проблеми. все розказала, те саме було записано при мені в квитанції гарантійній. через 2-3 дні мали передзвонити і винести вердикт. не дочекалась. на четвертий день дзвоню сама. в мене було дві несправності. дівчина мені починає розказувати як все гарно, поремонтували одну несправність і вже телефон відправили на Львів. я питаю "а друга несправність?" як виявилось вона за другу забула. тепер телефон будуть повертати назад в Київ, ремонтувати 2-3 дні + вихідні. а з чого я маю дзвонити їм нецікаво!
    як так можна безвіповідально ставитись до своєї роботи?!
     
  7. zaderyshka

    zaderyshka Member

    Відповідь: ЗАбилам би! (2)

    Я взагалі своєму про існування цієї теми не кажу, бо як дізнається, що я тут пишу, то буде ображатись. Не так, щоб на все життя, просто нюняти. що "як так, це ж тільки нас стосується...бла-бла-бла".
    І стосвно теми, от зараз маю справді непереборне бажання забити свого чоловіка, лупнути конкретно чимось. Хворію, на роботу не ходжу, лікуюсь. Дзвонить мені в обід і каже, що друзі пропонують на вечір зустрітись, пояснюю, що я справді хворію, чи забув як випихав мене до лікаря кілька днів тому. Дзвонила потім коліжанка, але я збила, бо трошки вирішила поспати. Взагалі-то я навіть не пригадую як вона дзвонила, потім перевірила по вхідних. Під вечір дзвонить обурений чоловік і каже: "Шо за фігня, трубки не береш, збиваєш, давай зустрінемся з ними, давно не бачились!". Я як впала в нерви, викричалась, що справді хвора. На що була відповідь, ти ж зранку казала, що почуваєшся добре, з тобою все так, ми не можем зустіртись вже купу часу. Таааа, канеш, на роботу я не ходжу, бо хвора, а на гульки - ррраз- і буду здорова. Завжди так, домовиться з кимось, а потім сто разів дзвонить і обурено-ображеним тоном розказує, що он нас хочуть бачити, а може підем/а може підем?
    Певні моменти нарцисизму мого чоловіка доводять мене до сказу.
     
  8. Ziben

    Ziben :)

    Відповідь: ЗАбилам би! (2)

    Забилам би свою співробітницю! Слухає музику в навушниках і постійно щось там муукааааєє, ляяяляяякає, підспівує-завиває то з Адель, то з Ларою Фабіан:girl_crazy:. Спочатку я абстрагуюсь і не чую того виття, але через годинку-другу я готова її стукнути чимось важким! На зауваження відповідає, що не контролює себе в цій ситуації.
    Скоро я і стану неконтрольовано-злою і так тихо-тихо підійду...... і як стукну шваброю по хребетику- хай поплаче тихо в куточку:girl_emo:!
     
  9. zaderyshka

    zaderyshka Member

    Відповідь: ЗАбилам би! (2)

    Слухайте музику без навушників, гучно слухайте і голосно співайте. Принаймні понервуєте співробітницю, раз нема можливості дійти з нею згоди.
     
  10. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    Відповідь: ЗАбилам би! (2)

    Вчора дізналася таку історію. Син моєї співробітниці повертався зі школи додому з хлопцями, по дорозі зупинилися біль одного під"їзду, чекаючи свого однокласника, який пішов відносити портфель, і в цей час з даху будинку на голову хлопця викинули пляшку від шампанського. У цього сина моєї співробітниці розріз на голові 5 см, він оглух на одне вухо, лежав у реанімації, а дівчата, які пили і викидали бутилки, далі гуляють і сміються (кажуть так йому і треба). Батьки тих дівчат вирішили скинутися співробітниці АЖ по 1000 грн, щоб вона забрала заяву.
    Ну от злюка я, але я би не забирала заяву ні за які гроші, вважаю, що вартує таким дорослим дівчатам (13-14 років), які вміють бухати на даху, вже навчитися відповідати за свої вчинки.
    Може не в ту тему написала, але реально забила би.
     
  11. Gorda

    Gorda Well-Known Member

    Відповідь: ЗАбилам би! (2)

    Думаю, що без покарання вони не залишаться. Просто батьки тих дівчат не хочуть мати справу з міліцією. Тому то і пропонують гроші, щоб жінка забрала заяву.
     
  12. Kerzenlicht

    Kerzenlicht Well-Known Member

    Відповідь: ЗАбилам би! (2)

    а знаю - реально 2 різні речі. так, міліція в нас , але якщо дівчата відбудуться легким переляком, коли зробили дитину неповносправною - то як мінімум неправильно.
     
  13. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Відповідь: ЗАбилам би! (2)

    - якби батьки хотіли, щоб дівчата були покарані, не намагалися б "замазати" їхній вчинок (НМСД). Тут мамі хлопчика не те що не варто погоджуватися на "відступні", а варто надати справі якомога більшого розголосу (ЗМІ, інтернет). Місто повинно знати своїх "героїв". Плюс, розголос цієї справи може застерегти інших "безбашенних" підлітків від подібних вчинків, якщо вони знатимуть, що нестимуть за це відповідальність.
     
  14. Kerzenlicht

    Kerzenlicht Well-Known Member

    Відповідь: ЗАбилам би! (2)

     
  15. Gorda

    Gorda Well-Known Member

    Відповідь: ЗАбилам би! (2)

    Я і не кажу, що мамі треба мовчати і брати ті гроші. І правильно зробить якщо буде ще більше про це говорити, звичайно, що дівчата мусять бути покарені. А що там думають собі їх батьки точно я вже не знаю, можу лише припускати.
     
    Останнє редагування: 12 Лютий 2013
  16. Romasik

    Romasik New Member

    Відповідь: ЗАбилам би! (2)

    Потрібно в настройках мережі включити передачу даних і тоді будуть використовуватись безплатні мегабайти.
     
  17. Fast

    Fast Well-Known Member

    Відповідь: ЗАбилам би! (2)

    Ще не останню роль грає фінансова ситуація в сімї. Якщо б батьки дівуль оплатили повнісню лікування хлопця і якщо б це сімї хлопця розходилось, то можна і подумати на рахунок забрати заяву.
     
  18. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    Відповідь: ЗАбилам би! (2)

    Невідомо як взагалі вплине дана пригода на здоров"я дитини, тому про повне лікування мова йти не може. Крім того у судовому порядку все одно можна стягнути принаймі частину грошей на лікування плюс моральні збитки (дякую :)).
    До речі, після розмови з батьками дівчат, знайома прийшла до висновку, що вони ні про що особливо не шкодують і вважають що їм то так просто минеться. (мама тієї дівчинки, яка конкретно кинула пляшку працює в податковій, і чомусь їм здається, що цього факту досить , аби їх лишити в спокої)
     
  19. Kerzenlicht

    Kerzenlicht Well-Known Member

    Відповідь: ЗАбилам би! (2)

    ага, а те, що хлопчик має травму голови і може не чути на одне вухо - цього факту досить ,аби притягнути до відповідальності - їх не обходить... а ми говоримо про подвійні стандарти посадовців... цікаво, як би поводилася мама тієї дівчинки, якби тих дітей поміняти місцями... певно вважала б, що її посада дозволяє посадити кривдника до колонії... "А судьи кто?" писав Грибоєдов 200 (!) років тому
     
  20. vikad

    vikad New Member

    Відповідь: ЗАбилам би! (2)

    Питання навіть не у посадовцях....
    Де були батьки тих дітей, коли вони пиячили по дахах. Звідки гроші на пиятику?

    ---------- Додано в 12:12 ---------- Попередній допис був написаний в 12:05 ----------

    Я багато спілкуюся з молоддю (робота така:))) і помітила, що багатші діти (не в образу вам - хто тут багатший) звикли, що батьки все "поклеють", і, відповідно поводять себе так, ніби їм всі винні. Не кажу, що це правило, але часто стикаюся з таким.
    А за те, що покалічили дитину та ще й при таких обставинах.
    Всяке буває в школі поштовхалися, необережність. А тут таке....
    Жах!!!