Забобони. Ваше ставлення до них

Тема у розділі 'Філософські та релігійні посиденьки', створена користувачем Макарена, 28 Лютий 2009.

  1. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Я так на 90% впевнена, що то забобон якийсь, та думаю перепитаю (раптом ні). Дитина злякалася від голосного пчиху і розплакалася. Мені сказали подути 3 рази у вушко... То що за ритуал? Пояснення я не отримала.
     
    • Креативно Креативно x 1
  2. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    Я думаю, що та голка то випадковість. Викиньте і забудьте. І менше думайте про всілякі дурниці)
     
  3. jylanda

    jylanda занууууда

    То мабуть з серії - після хрестин зав'яжу червону нитку, щоб не врекли;) Я б запитала чи в дупцю не треба дути;))
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    може там голка опинилася в посилці, бо нею те взуття шили, чи дошивали? чи то взуття вже було готове, і Вам просто його вислали?
    в нас дуже багато існує тих забобонів, але треба старатися не вірити в них, і не придавати їм значення, тоді і сили вони ніякої мати не будуть.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. Nemi

    Nemi Well-Known Member

    Перше, що подумала - щоб відволікти.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Altera

    Altera зачарована птуха

    Дівчата, розрадьте мене...
    Так сталося, що на смерть мами тіло покійниці обмивали ганчіркою, яка колись була майкою мого сина..

    Власне, то не було майкою..і про те, чим та ганчірка була раніше тільки я й знаю. Потім її, звісно, спалили та й усе
    Але от я досі собі місця не знаходжу і любі невдачі-негаразди сина приймаю на свій рахунок і спокою мені нема.
    Заспокойте й скажіть, що то буба в моїй голові або порадьте, що зробити, щоб віднайти рівновагу.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  7. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    То все дійсно у вашій голові. Фізично ганчірка є ганчірка, чи з майки, чи з упаковки «Фрекен Бок». Звичайно, якщо всерйоз вірити в містику, біоенергетику , вплив померлих на живих і т.д., то це виглядає страшно.
    В мене теж було кілька дивних випадків після смерті бабусі, але всьому зрештою знайшлось логічне пояснення, ну плюс збіг обставин трошки «містичний».
    Невдачі — це те, що є в житті кожного. Ваша рідна мама Вам же не ворог, зрештою, щоб із з того світу шкодити..
    А тривогу Вашу спробуйте розрадити молитвою за померлих, можна григоріанські Служби Божі дати А найкраще поспілкуватися зі священиком.
     
    Останнє редагування: 8 Травень 2017
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  8. Siania

    Siania Love Life

    Може спитайте у священника, щоб Вас заспокоїв.
    Впевнена, ця ситуація ніяк не може впливати на життя сина. Майка - це матеріальна річ, вона була і тепер її нема, як вона може вплинути на людину? І смерть - це частинка життя, це не містика. Не думайте про дурниці, може, навпаки це означає що бабця буде ангелом-охоронцем для внука.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    @Altera, навіщо робите собі "вузли"? То все дурні забобони. Якщо вірите в Бога, то не має бути місця для забобонів. І крапка. Сходіть до сповіді, поговоріть зі священником.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  10. Altera

    Altera зачарована птуха

    Дякую, дівчата. Це саме то, що мені треба було почути:)
    Бо ж навіть поділитися ні з ким - своїм не кажу, щоб собі теж "вузлів не в"язали"
    а чужим соромно розповісти, бо скажуть - геть дурна:)
    Чистити треба й душу й розум..бо там капєц шо твориться..:girl_impossible:
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. DarinaPetriv

    DarinaPetriv мама-блогер

    Ми з чоловіком ставимось до забобонів, як до фану: деякі нам просто подобаються :) Це ж прикольно, звертати увагу не лише на матеріальний світ ;) І трохи весело!
     
  12. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    До чого тут віра в забубони???
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  13. Spring Melos

    Spring Melos Member

    Взагалі в них не вірю,тому що якщо щось має статися, то воно станется...і ніякі забобони не допоможуть.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    З чим пов’язаний забобон не святкувати ювілей 40 років? Чи то не забобон?
    Мої батьки кажуть, що не можна, бо станеться щось погане. Вони збиралися святкувати татових 40 і напередодні стався нещасний випадок, внаслідок якого мама стала інвалідом. Мені це так врізалося в пам’ять, що до тепер страшно. Хоча, розумію, що це трагічний збіг. Хочу зрозуміти підґрунтя цього забобону...
     
  15. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    В забобонів нема підгруннтя іншого, ніж підірвати віру у Бога. Це певно один «серйозних» гріхів, бо прирівнюється до «зроби собі інших богів». В мене особисто аж око сіпається на різні забобони.
     
  16. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    особисто для мене це зручна штука не робити те. що не хочу)) я не лю святкувати дн в тому форматі в якому звикла моя родина. тому чудова відмазка провести свій день так як хочеться мені))
    --- дописи об"єднано, 23 Листопад 2020 ---
    ото я останнім часом попідписувалась в фб в різні групи по вирощуванню рослин. і вже разів 5 читала забобон про те. що не можна на подвір)ї вирощувати ялинку.. Дивина та й годі
     
  17. WinterDog

    WinterDog Well-Known Member

    @ГаЛоЧкА в чоловіка сусіди в селі спиляли чудову ялинку, бо почули десь забобон що коли ялинка вище даху хати, то хтось в ній помре.
    а чого, звідки взялось то я без поняття
     
  18. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    @WinterDog ото свекруха теж таке про ялинку казала. І в них таке було. Її свекор помер. Ялинку зрубали. От ніби розумієш, що глупість. І головне не вірити в це.
     
  19. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    Як то кажуть, якщо робиш - не бійся, якщо боїшся - не роби. @Happy Fiancee у Вас є страх, і що би тут не писали, він так легко не зникне. Тому не робіть того, чого боїтеся.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    @Jusi до 40 мені ще далеко, але поуявляти щось наперед люблю. Плюс є час розібратися зі страхами.