Забобони. Ваше ставлення до них

Тема у розділі 'Філософські та релігійні посиденьки', створена користувачем Макарена, 28 Лютий 2009.

  1. ZikkA

    ZikkA Well-Known Member

    Я такого забобону не чула... В селі в бабці росте висока ялина, колись моя мама маленькою її посадила. Я вже скільки ту ялинку пам'ятаю, то вона вища даху. Бабця в хаті виростила трьох дітей, потім тітка п'ятьох. В хаті померла лише бабця від старості вже, вона з 1918 року. Ще потім дядько, але він теж вже був не молодий і мав проблеми зі здоров'ям, пов'язані з не надто здоровим способом життя.

    Мама моя любить забобони, я її попросила, щоб вона мені їх навіть не розказувала, як десь новий почує. Щоб і дурне в голову не лізло. Води з банки не пий, те не роби, бо грошей не буде, те не роби, бо здоров'я не буде. І ще така одна така родичка є, що все так робить по забобонам. Я плюнула і викинула то все з голови. І не скажу, що здоров'я чи грошей у мене менше, ніж у тих, хто все то виконує. Забобони таки часом збуваються, але не через те, що вони правдиві, а через те, що людина вірить і накручує себе на те, шукає доказів. Навіть в медицині є ефект плацебо. П'єш "пустишку", але віриш, що то ефективні ліки і стає краще. Це щось подібне, тільки навпаки.
     
    Останнє редагування: 24 Листопад 2020
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    А свекру скільки було років? Я думаю, що він не через ялинку помер. Навіть впевнена. Ну але то все ялинка комусь винна.
     
  3. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Та ясно, що не через ялинку. Від раку. 78 років
     
  4. Lionn

    Lionn New Member

    знаю досить багато забабон і так далі, але не вірю і вважаю, що це просто ні про що
    якщо маєш нормальну роботу - ніколи думати і зіставляти свої дії з прикметами