Зачіска для нареченої

Тема у розділі 'Весілля, весілля...', створена користувачем levandivka, 26 Листопад 2006.

  1. Zozuljka

    Zozuljka Well-Known Member

    Відповідь: Зачіска для нареченої

    kelissorama, Seshat, siriuska, ой як я з вами згодна! Але боюсь, що вуха стирчатимуть - вони в мене не такі маленькі, як би хотілось, і ховатись не вміють:girl_blush2: Але знаєте, я все таки спробую, дякую:girl_yes2:

    "Тим більше, за день воно розтріпається" - в мене моє волосся в'ється, тому я якраз більше боюсь, що зачіска розтріпається:girl_sad:

    Дівчата, дуже дякую всім!:girl_yes2:

     
  2. preciosa

    preciosa Well-Known Member

    Відповідь: Зачіска для нареченої

    У мене сукня буде схожого фасону як у Зозулька)) Тільки талія не понижена, спідниця буде від талії, невеликий шлейф, мереживо по низу і на корсеті.
    Також не знаю, що зробити із волоссям... Думаю щось підібране, не хочу розпускати, бо плаття об*ємне буде, тому на голові має бути щось мінімальніше. Фату хочу довгу, приблизно до низу плаття. Люблю коли фата не низько, а трохи вище.
    [​IMG]
    подобається щось типу того, але пучок трошечки вище...
    [​IMG]
    [​IMG]
    тут дві з правого боку сподобались
    Що скажете?
     
  3. OlkaBarabolka

    OlkaBarabolka Member

    Відповідь: Зачіска для нареченої

     
  4. Zuzulka

    Zuzulka Well-Known Member

    Відповідь: Зачіска для нареченої

    дуже красиві зачіски!
    мені тільки цікаво якщо волосся підібране і під вельоном то ту зачіску буде видно? спочатку під вельон потім під хустку...
     
  5. casablanka

    casablanka Щаслива особистість

    Відповідь: Зачіска для нареченої

    можна здивувати як в приємну сторону, і як негативно, то також потрібно прийняти до уваги у виборі образу. Собі зачіску буду робити подібну як показала preciosa, але свою. Ну звісно мені дві крайні зачіски сподобались, особливо верхня :xaxa::girl_spruce_up:
     
  6. OlkaBarabolka

    OlkaBarabolka Member

    Відповідь: Зачіска для нареченої

    прийняти до уваги думку гостей? :girl_blum:
    невже хтось думає що наречена, яка вирішила причіпити то волосся не думала-передумала міліон разів таке...
    особисто я, не можу судити зачіску/плаття/образ нареченої... можу сказати що мені той образ не подобається, що то не моє...
    але я переконана, що кожна все обдумує до мелочей... якщо причіпила то волосся, купила пишне плаття, наклеїла вії і тп. - значить їй то подобається і байдуже що когось неприємно здивувала :girl_spruce_up:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. Raven

    Raven Мама малятка

    Відповідь: Зачіска для нареченої

    Раз була на весіллі, де нареченій пришили штучне волосся, яке взагалі не підходило до її відтінку. На фоні білої фати то так різало очі. Ще на одному нареченій наростили такі вієща, як опахала. Через них вона часто-часто кліпала очима, певне навіть священник подумав, що молода глазки сроїть. Не хтіла б я клоуном на власному весіллі виглядати.
     
  8. OlkaBarabolka

    OlkaBarabolka Member

    Відповідь: Зачіска для нареченої

    та я теж :girl_wink:
    Просто до того веду, що та наречена все робила по власній волі, не заставляли ж її.. значить так їй подобається і такий її стиль :girl_smile:
     
  9. Seshat

    Seshat Альфа-баклажан

    Відповідь: Зачіска для нареченої

     
  10. OlkaBarabolka

    OlkaBarabolka Member

    Відповідь: Зачіска для нареченої

    я мабуть капец егоїстка, бо взагалі не думала чи сподобається мій зовнішній вигляд гостям :girl_crazy:

    думаю в такий день як весілля, можна і збрехати нареченій :girl_wink:
    все таки то її свято, а вона вам дорога людина і всьо таке... то думаю не дуже гарно казати що щось там не подобається..

    п.с. то просто моя думка, нікого не закликаю бути егоїстом чи брехати нареченим :girl_crazy::girl_crazy::girl_crazy:
     
  11. casablanka

    casablanka Щаслива особистість

    Відповідь: Зачіска для нареченої

    Ви говорите про власний вибір нареченої. Скільки раз чула що хотіла одне, вийшло зовсім інше. Мала зачіску і в дзеркало без сліз не могла дивитись, бо їй перукар або візажист щось порадила зробити так, бо їй краще видно і вона профффесіонал. Та звісно що перукар може втюхати те причіпне, розмалювати як воно буде файно щоб добряче потім заробити. Тому все потрібно підбирати під себе, а не те що зараз модне причіпне і багато хто його ліпить, бо волосся своє погане. У мене волосся зіпсоване вщент, але чіпляти навіть не думаю. Яке воно не є, зато своє натуральне!
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  12. Seshat

    Seshat Альфа-баклажан

    Відповідь: Зачіска для нареченої

     
  13. OlkaBarabolka

    OlkaBarabolka Member

    Відповідь: Зачіска для нареченої

    от що кажіть, але не розумію... як ж то треба не любити себе, чи що, щоб з тим що тобі не подобається провести цілий один з найважливіших днів в своєму житті :girl_nea:


    то однозначно!


    та я не так давно сама в цій темі шукала всяких цікавих історій :)
    то і власне всі мої офтопні дописи були до того, що потрібно робити те що вам подобається, бо це ваше свято ;)
     
  14. casablanka

    casablanka Щаслива особистість

    Відповідь: Зачіска для нареченої

    Я б наприклад не хотіла щоб мені казали яка я красуня коли на мені щось не так. Але якщо мені це подобається, а іншим ні, то я їхню думку далеко мала. Але то з багатьох сторін можна розглядати таку ситуацію і обговорювати її.
     
  15. Raven

    Raven Мама малятка

    Відповідь: Зачіска для нареченої

    Ну пробної зачіски і макіяжу ж ніхто не відміняв. Вбереже від несподіванок в день весілля. І чхала я на професіонала, якщо мені та халабуда на голові не нра.
     
  16. casablanka

    casablanka Щаслива особистість

    Відповідь: Зачіска для нареченої

    Тут я сказала не про себе, тому відповісти складно за людину. Також хтось писав і за випускну зачіску що дома мив голову, таких випадків є безліч. Щодо себе то я така що мовчати не буду, якщо мені щось не ля-ля, то я обов"язково про те скажу. Але перукар може запевнити що це ми підправимо, це заколимо і все вийде супер-пупер, а в кінці цього супер-пупер клієнт може не отримати і в результаті сльози на обличчі(це вже я нутрірую). І не факт якщо я буду робити ті зауваження для перукаря вона зробить все як треба.

    ---------- Додано в 15:06 ---------- Попередній допис був написаний в 15:00 ----------

    Я однозначно буду робити пробну, але також у перукаря може бути різний настрій і натхнення до роботи різне. Також одна візажистка мені сказала що пробного немає чого робити, бо вона однакового макіяжу ніколи не робить. Кожен раз її інша муза навідує. А щодо пробної зачіски, то мені здається що її роблять для того щоб вибрати певний образ, тобто стиль і щось приблизне будують на голові. На пробну збираюсь йти в кінці місяця, то тільки тоді зможу сказати що мені так крутили і до чого докрутили!
     
    Останнє редагування: 15 Травень 2013
  17. smilechyk

    smilechyk Well-Known Member

  18. Sunnylife

    Sunnylife Well-Known Member

    Відповідь: Зачіска для нареченої

    Дівчатка, дуже прошу допомоги!
    Порадьте хорошого майстра-перукаря і за розумну ціну! Волосся в мене не слухняне, і от шукаю майстрів і все шось не те...
     
  19. Bybyka

    Bybyka New Member

    Відповідь: Зачіска для нареченої

    Перукаря я обирала дуже ретельно. Спочатку промоніторила всіх свої знайомих і вислухала їх відгуки про того чи іншого майстра. Подивилась роботи майстрів.
    Обрала дуже хорошого перукаря, за 2 тижні до весілля пішла на проблну зачіску. ЦЕ НАСПРАВДІ ДУЖЕ ВАЖЛИВО! Ми спробували декілька варіатів, подивились різні комбінації, бо так як на картинці в когось - вам може зовсім не пасувати!
    Зачіска, одна з найважливіших прикрас нареченої, і вона має бути добре продумана аби не старити! таким не можна нехтувати!
     
  20. Gorbywka

    Gorbywka Форумна Орхідейка

    Відповідь: Зачіска для нареченої

    Я знайшла свою перукарку десь 2 роки тому, тому як дізналась ,що виходжу заміж побігла записуватись наперід десь за 4 місяці. І дуже рада ,що це зробила!! Бо вона мені розказувала , що її запрошували уже після мене на теж число. Навіть не уявляю , щоб я робила.
    Зачіску собі обирала одну, але як почали робити виявилось , що мені подобається інше, підібрали таку елегантну, підняту догори. Тому не пошкодуйте грошей і зробіть пробну! це того варте. А ще у зачісці будуть фрезії, може їх хтось використовував , як вони поводяться витримали до кінця весілля?