Загинув Ігор Пелих

Тема у розділі 'Що у світі чувати?', створена користувачем Kasia, 8 Травень 2009.

Статус теми:
Закрита.
  1. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    є, є . я тільки там була
     
  2. Мар"яночка

    Мар"яночка Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    страшно :sad: є людина, а через секунду вже немає :umbrage:
     
    • Подобається Подобається x 3
  3. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    Щойно стрічку про Ігоря Пелиха побачила і подумала ,як важко зараз його батькам, дружині, маленьким діточкам...рівно 4 роки назад о 18 годині помер мій тато в 44 роки, то я кричала, чого так рано..а цьому хлопцеві тільки 35 було................
     
    • Подобається Подобається x 23
  4. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    його устинці лише 7 місяців, а ще є соломійка і іванко

    я от цілий день цим переймаюся, ні про що більше думати не можу
     
    • Подобається Подобається x 22
  5. Gala

    Gala Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    Я теж...:sad::sad::sad:
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Відповідь: Загинув Ігор Пелих

    Ще вчора залишав повідомлення на "однокласниках" що не знає за кого вболівати "Шахтар" чи "динамо" о 21 з хвостиком
     
    • Подобається Подобається x 3
  7. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    • Подобається Подобається x 2
  8. molcha

    molcha Well-Known Member

    Відповідь: Загинув Ігор Пелих

    Ми всі молимося в церкві за християнську кончину життя нашого, а він, такий молодий, загинув. Він був повний життя, а воно так різко обірвалося! Єдине, що я можу зробити - це молитися, щоб його душа спочила з Богом. Просити в Бога сили його рідним, щоб пережили це. Дуже, Дуже важко писати про таке.
     
    • Подобається Подобається x 9
  9. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    • Подобається Подобається x 9
  10. SovaBa

    SovaBa noctua

    Відповідь: Загинув Ігор Пелих

    Він був моїм улюбленим ведучим- дійсно завжди усміхнений, веселий, простий... Він дуже позитивна людина. Чомусь відразу провела паралель- нагадалось, як помер Сергій Бодров- так само важко на душі було:sad:
     
    • Подобається Подобається x 7
  11. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    а то мій знайомий. цілий вечір як не своя. важко і страшно - мить і немає людини - тільки кровинка і плоть - трійко діток. хай спочиває з миром. тернопіль певно весь в жалобі
     
    • Подобається Подобається x 14
  12. Natalia

    Natalia Well-Known Member

    Відповідь: Загинув Ігор Пелих

    Шкода! :sad::sad::sad:
    І чому Бог так часто хороших людей так швидко забирає???!!! :confused:
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Загинув Ігор Пелих

    Ну, що за дивний спосіб висловлювати співчуття? Дайте собі спокій з недобрим та поганим Богом. Він до себе не забирає, а приймає. І передчасно нитку життя Бог не обриває. Є Князь світу цього. От він і посилає таких горе-водіїв, через яких хороші люди помирають. Не додавайте гіркоти до і так гіркої трагедії... :sad:

    Ми з чоловіком цілий день сумні ходимо. Важко повірити... Най спочиває Ігор у Бозі!
     
    • Подобається Подобається x 19
  14. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Загинув Ігор Пелих

    Ну хтось ж мусить бути винним...

    Як тільки прочитала про автокатастрофу то перша думка, невже він комусь тай не вгодив. Можливо це просто неприємний збіг обставин, що за керівницею іншого авта опинився водій який просто ні на кого не зважає а тому і втік з місця трагедії. Як би там не було, але шкода що так нагло обірвалось життя такого файного молодого чоловіка.

    Нехай Бог його прийме до Царства Небесного. Як кажуть в американців, нехай буде поряд з ангелами. Вічная Память!
     
    • Подобається Подобається x 12
  15. Ірена

    Ірена Well-Known Member

    Відповідь: Загинув Ігор Пелих

    Вчора в новинах казали, що внинен у ДТП був саме водій авта, в якому їхав Ігор... саме той водій і втік залишивши помирати трьох своїх пасажирів.
    але яке то має значення. нема людини... нема людей...
    маю багато знайомих журналістів, що починали в Тернополі разом з Ігорем - важко навіть їх чимсь втішити... уявляю стан рідних...
     
    • Подобається Подобається x 19
  16. irushka

    irushka Well-Known Member

    Відповідь: Загинув Ігор Пелих

    Сумно, важко.. Вічная пам`ять!
     
    • Подобається Подобається x 4
  17. simona

    simona Well-Known Member

    Відповідь: Загинув Ігор Пелих

    Доброго дня.Знаєте коли прочитала біжучу сторінку, про цю прикру новину, спочатку списала на свій поганий зір вважала, що зле прочитала, але потім переключила на новини і там почула...Я не могла повірити в це, теж сльози на очах. Та коли почула при яких обставинах, і знаєте...Я теж вожу авто і знаєте не розумію тих людей, які їдять "зі швидкістю смерті" і тих пасажирів, які в той момент присутні. Кожному з нас наверху написано, що, як і коли та все таки ми ковалі свого щастя та й життя взагалі. Колись яз коліжанкою і з її чоловіком поїхали святити автомобіль, знаєте отець сказав нам, що памятайте після 100 км/год Ангел-хоронитель зникає він просто не встигає. Тому смерть при таких обставинах, через твою вину, бо пасажир такий самий учасник руху як і водій, вважаю глупою, безглуздою... і інші синоніми. Незнаю права я чи ні, але коли я ще немала водійських прав я завжди, завжди пристібалася пасом безпеки і коли бачила на спідометрі 90-100 км/год робила "кіпиш" і просила збавити швидкість. Тому вважаю, що люди в таких ситуаціях самі винуваті, коли ми їдемо і прицьому вважаємо себе асами треба завжди памятати, що авто-лише бляшанка, якій може встрілити в "голову" будь що і яку відремонтують, а нас людей-живих істот, часом можуть не врятувати. Така прикрість нашого життя, що відсутній годинник часу в минуле...
    Ігорю світла тобі память, ми в думках і в молитві з тобою і з твоїми рідними.:sad:
     
    • Подобається Подобається x 11
  18. Макарена

    Макарена Well-Known Member

    Відповідь: Загинув Ігор Пелих

    Вже сказали, що водій не втік, а був в шоці і його знайшли з закривавленою головою...
     
  19. Iskra

    Iskra Well-Known Member

    Відповідь: Загинув Ігор Пелих

    дівчатка, ніхто не знає, як воно там точно було. новини, а точніше, ті, хто їх подають, інтерпритують все, як хочуть, у вигідному для себе руслі. вчора сказали одне, сьогодні - інше...що ж залишається нам? а нічого! товар створює споживача чи попит диктує пропозицію? замкнуте коло...

    у даній ситуації ми можемо хіба що поспівчувати родині Ігоря. а Тобі, Ігоре, Вічная пам'ять. (як написала останнє, то так і :sad:) Ти був найкращим, для нас Ти таким і залишишся.
     
    • Подобається Подобається x 7
  20. Ірена

    Ірена Well-Known Member

    Відповідь: Загинув Ігор Пелих

    може й так...
    тим паче, що як їхали в одній машині посеред ночі, то мали бути добрими знайомими.
    а зрештою, як я вже писала: яке то має значення...
     
    • Подобається Подобається x 4
Статус теми:
Закрита.