Загинув Кузьма Скрябін

Тема у розділі 'Що у світі чувати?', створена користувачем Нікуся, 2 Лютий 2015.

  1. Panna Land

    Panna Land Well-Known Member

    getImage.jpg
    Не могла стриматись, щоб не запостити... Вічна пам"ять...
     
    • Подобається Подобається x 6
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Інформативно Інформативно x 1
  2. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    [​IMG][​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 4
  3. Зорянка

    Зорянка Well-Known Member

    Можливо хтось не бачив цього концерту, раджу подивитись - отримаєте багато гарних емоцій
     
    • Подобається Подобається x 5
  4. Kapitoshhka

    Kapitoshhka Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 7
  5. Kassandra

    Kassandra брюнеточка:)

    Включила щойно для малого канал Плюс-плюс, а там Кузьма розповідає діткам казку в передачі "Казка з татом", якась така важкість знову появилась на душі, і далі не віриться, що вже його нема.....
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 6
    • Подобається Подобається x 1
  6. zetta

    zetta Well-Known Member

    Скрябін (офіційна сторінка)
    9 ч. ·
    Мама Кузьми Скрябіна до фанів! (дочитайте, будь ласка, уважно до кінця)

    "Мені, дорогенькі мої, потрібна ваша допомога. Без вас я не можу прийняти дуже важливе рішення, бути чи піти в небуття групі Скрябін. Музика Кузьми, яка належить і вам, звичайно буде якийсь час на дисках, і всі ми будемо слухати її. Але час невблаганний, буде стирати потроху біль втрати і музику Андрійка.
    І тому під впливом, напевно сина, мені прийшла раптова думка, 8 березня ввечері, що треба продовжити життя Скрябін-групи. Але в голові була така буря і боротьба — як?! Це ж треба на сцену поставити когось, хто має замінити Андрійка! І я подумала — це нісенітниця, яка не має права на життя.
    9 березня, рано, о 4:33, я відкрила очі — і ясна вказівка "Два пацана і Шпрот"! Ця ідея була настільки чіткою, що сумніву не було — не я це придумала.

    Мені треба з вами порадитися, адже стільки нерозкручених пісень піде просто в небуття, з часом не буде звучати на концертах-фестивалях. Завдання групи "Скрябін 2.0" розкрутити те, що несправедливо було забуто просто на дисках, і не звучало в ефірах. Я думаю, що ті вказані в сні два пацани, повинні бути молодими, як Оля (Шпрот), мати дар імпровізації, і в цілому зберегти стиль Скрябіна. При тому внести нотку молодості, як це зробив Дорн (але не так кардинально), а на концертах зажди мають бути присутні 2-3 кліпи-постановки у виконанні Андрійка.

    На могилі в Брюховичах я знаходжу багато листів, віршів від фанів, які їх залишають Андрійкові, а читаємо їх також ми, його мама і тато. І прочитавши слова, які могли написати тільки щирі та віддані люди, я оцінила любов фанів. І подумала, що тільки з вами всіма, з вашими думками з приводу продоження Скрябіна, я можу приймати якесь рішення! Дуже чекаю на ваші думки. Разом горе пережити легше!"

    Свої ідеї, думки надсилайте на мейл skrjabin.2.0@gmail.com
     
    • Подобається Подобається x 12
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  7. Виповнюється 40 днів, як Кузьма "Скрябін" трагічно загинув у ДТП. Аби вшанувати пам'ять легендарного українського музиканта, у одному з ТРЦ Хмельницького відбувся флешмоб пам'яті Андрія Кузьменка. Муніципальний Камерний Хор виконав одну з пісень Кузьми "Мовчати".
    Більше читайте тут: http://tsn.ua/glamur/hor-u-supermar...vikonannyam-pisni-kuzmi-skryabina-414800.html
    --- дописи об"єднано, 12 Березень 2015 ---
    Які вони молодці!
     
    • Подобається Подобається x 9
    • Інформативно Інформативно x 1
  8. tsiuma

    tsiuma Well-Known Member

    Аж пробирає, коли дивлюсь на його фото. Вже ніби призабулося, але...
    Щось навіть не знаю на рахунок продовження групи. На всьому, що стосується Кузьми такий відбиток смутку, непроминаючого просто.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  9. Kapitoshhka

    Kapitoshhka Well-Known Member

    У Львові відбудеться вечір пам'яті Кузьми

    Сьогодні, 14 березня, на Ринку зброї «під Арсеналом» відбудеться безкоштовний концерт пам’яті вокаліста гурту «Скярбін» Андрія Кузьменка (Кузьми)

    Вечір пам’яті співака ініціювали студенти Львівського національного університету імені Франка та гурт «BANDIT». Долучитись до дійства мають змогу усі бажаючі. Початок події о 22.00 за адресою вулиця Підвальна, 5. Вхід - вільний

    http://tvoemisto.tv/news/u_lvovi_vidbudetsya_vechir_pamyati_kuzmy_69317.html
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  10. zdorov

    zdorov Well-Known Member

    Подивилась тільки що по 12каналі передачу про Скрябіна...сльози просто самі котяться...більше такого не буде...
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Kohaju

    Kohaju Well-Known Member

    Гурт "Скрябін" після загибелі лідера має продовжити своє існування, у цьому впевнений продюсер Володимир Бебешко. На позицію лідера колективу шукатимуть гідну людину, розповів продюсер у ефірі "Сніданку з 1+1". За словами Бебешка, залишилось дуже багато пісень, які ще не чули. Буде проведений кастинг, і оберуть людину, яка зможе гідно продовжити справу Кузьми. "Заміняти Кузьму ніхто не буде, йому немає заміни. Шукають того, хто може очолити гурт, але це не буде заміна Андрію", - запевнив Бебешко.
    Більше читайте тут: http://tsn.ua/glamur/gurt-skryabin-provede-kasting-na-poziciyu-lidera-gurtu-415096.html
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  12. gava

    gava Well-Known Member

    У мережі з’явився музичний фільм-спогад, в основу якого покладені кадри із спільного туру Руслани та “Скрябіна” під назвою “Ого-шоу”, що відбувся у 2012 році. “Цей фільм про Кузьму, для Кузьми, для дружини Світлани, для доньки Марії-Барбари, для мами з татом, для його щирих друзів, для всіх, хто мав щастя і задоволення з Кузьмою працювати хоча би раз в житті, для багатьох мільйонів прихильників Кузьми”, – написала Руслана.
    Джерело: http://patrioty.org.ua/kuzma-ti-ye-...kuzmenka-viyshov-muzichniy-film-spogad-video/
    КУЗЬМА. ТИ Є СУПЕРСТАР! | Музичний фільм-спогад
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Інформативно Інформативно x 1
  13. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    Зараз по іств гарна програма про Кузьму йде,фільм трохи документальний.

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Інформативно Інформативно x 1
  14. gava

    gava Well-Known Member

    "Старі фотографії на стіл розклади..." 2004 рік WGuXcgbt5Yk.jpg
     
    • Подобається Подобається x 7
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • мімімі мімімі x 1
  15. Ma Cherie

    Ma Cherie Нонконформістка

     
    • Подобається Подобається x 2
  16. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Інтерв’ю Кузьми з Борисом Гребенщиковим

    І що думає про артистів що виступають в Рашці
     
    Останнє редагування: 20 Березень 2015
  17. gava

    gava Well-Known Member

    Учень 4-А класу ужгородської школи “Первоцвіт” Олексій Ковальчук на свято 8 Березня підготував пісню Кузьми Скрябіна “Мама”. Хлопчик виконав її так проникливо і щиро, що тато однієї з однокласниць запропонував класу зняти кліп на цю пісню. Діти загорілися ідеєю, домовилися вдягнути вишиванки і дружно стали акторами і співаками маленького кіно.

     
    • Подобається Подобається x 7
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • мімімі мімімі x 1
  18. silvia

    silvia Well-Known Member

    http://vk.com/club91340858 ще один спосіб нажитись на чужому горі чи таки правда?
     
    Останнє редагування: 5 Квітень 2015
  19. Bulbashka

    Bulbashka Active Member

    Скільки їх пам'ятаю, вони завжди займались ліпниною з глини. Якраз таких дзвіночків. в дитинстві тато Кузьми виносив нам гору такого посуду з глини на двір. І ми тим всім бавились з ранку до вечора. Гарні спогади.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  20. Kapitoshhka

    Kapitoshhka Well-Known Member

    Львівський концерт пам'яті «Кузьми» відбудеться на «Арені Львів»

    У Львові 21 червня на стадіоні «Арена Львів» відбудеться концерт пам’яті Андрія Кузьменка («Кузьми»).

    На сцену поруч із музикантами групи «Скрябін» вийдуть Святослав Вакарчук, Тарас Чубай, Руслана, Олександр Положинський, гурт O.Torvald, Фагот (ТНМК), Олександр Пономарьов, Наталія Могилевська, Віктор Павлик, гурти «Брати Гадюкіни», «Скай», «Пающіє Труси», «Антитіла». Всі артисти виконають пісні гурту "Скрябін".

    http://zaxid.net/news/showNews.do?l...mi_vidbudetsya_na_areni_lviv&objectId=1349751

    п.с. квитки вже у продажі, ціни від 150-500
    потрібно попередньо зареєструватись на сайті http://kasa.in.ua/ ( найдешевших квитків вже нема(((
     
    • Інформативно Інформативно x 3