Закордоний паспорт і подорож

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем kharchenkoiryna, 24 Липень 2012.

  1. kharchenkoiryna

    kharchenkoiryna New Member

    Хто знає чи можна їздити з старим паспортом (на дівочу фамілію) в Польщу.
     
  2. WildWind

    WildWind Member

    Відповідь: Закордоний паспорт і подорож

    То є Шенгенська зона, наскільки я знаю не можна, бо подаєте копію обох паспортів, і виходять різні прізвища. Хоча чула випадки, що хтось там їздив, але ризикувати не раджу.
     
  3. GONE BABY GONE

    GONE BABY GONE Well-Known Member

    Відповідь: Закордоний паспорт і подорож

    Це питання мене також зараз цікавить, в моєму закордонному паспорті є дві діючі візи польский шенген, і американська віза, дійсна до 2015 року.
    Паспорт України в мене вже на нове прізвище, зараз відкриваємо візу нареченому, бо плануємо їхати в медову подорож в штати.
    Відповідно, всі свої і мої документи братиме в посольство ( свідоцтво про одруження, копії моїх віз, копію закордонного) так от в свідоцтві писатиме, що прізвище змінила а закордонний на старе прізвище.
    Можливо хтось знає точно, чи можна зі старим паспртом подорожувати і чи не буде ніяких проблем, бо плануємо купувати круїз, де портібно повністю його оплатити, щоб потім в нас не було не приємностей :)
     
  4. Nastylove

    Nastylove Well-Known Member

    Відповідь: Закордоний паспорт і подорож

    В країни де потрібна віза всі документи мають бути на одне прізвище. Я свій міняла після одруження, бо теж планували подорож в Європу і сказали що візу не відкриють на різні призвіща.
     
  5. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Закордоний паспорт і подорож

    Але мені здається, що якщо вже віза є, то ще можна їздити по тому паспорту. Хоча я би то краще взнала десь в установі котрійсь, щоб точно знати.
     
  6. Fistawka

    Fistawka Well-Known Member

    Відповідь: Закордоний паспорт і подорож

    Впринципі, коли чоловік буде подавати на американську візу(якщо мова про туристичну), то в нього у віконечку ніхто ніяких документів не бере, крім його паспорта, заповненої анкети і квитанції про оплату свідоцтва.
    Вже решта документів буде подаватись як доказ його слів, якщо у посла виникають сумніви. Американці схильні вірити на слово)))
    Наприклад я мала з собою цілу папку документів, а посол не подивився жодного.
    Я думаю, що тут лише може виникнути недовіра посла через різні прізвища в паспортах і т.д...
    В ідеалі ти повинна поміняти паспорт на нове прізвище і візу тобі переносять в новий. А вже тоді відкривати чоловікові візу.
     
  7. enigma

    enigma Well-Known Member

    Відповідь: Закордоний паспорт і подорож

    В мене була аналогічна ситуація. При зміні прізвища ви по ідеї маєте отримати новий закордонний паспорт (якщо хочете отримувати нові візи). Якщо нових віз на разі не потребуєте, почекайте, не виготовляйте новий, а використовуйте старий. Коли ви поміняєте закордонний паспорт на нове прізвище, старий паспорт (на дівоче), анулюється. В самої була діюча американська мультивіза, але не знаю процедури як переставити у новий паспорт, тому не переставляла.
     
  8. Мацьопа

    Мацьопа Well-Known Member

    Відповідь: Закордоний паспорт і подорож

    На рахунок американських віз не знаю, а от з діючою шенген-візою на дівоче прізвище можна спокійно їздити до закінчення терміну дії візи! Це точна інформація. Коли ж віза закінчується, потрібно змінювати паспорт. Старий паспорт на дівоче прізвище забирають, тому рекомендую вирвати всі сторінки з попередніми шенген візами, а також взяти довідку, що старий паспорт буз змінений на новий. Цю довідку необхідно при відкритті першої шенген візи в новому паспорті.
     
  9. Rosynka

    Rosynka Well-Known Member

    Відповідь: Закордоний паспорт і подорож

    А нащо виривати? То так можна? Я думала, просто копію досить зробити...
     
  10. Fistawka

    Fistawka Well-Known Member

    Відповідь: Закордоний паспорт і подорож

    Коли я міняла паспорт, тітонька вручила мені ножиці, щоб я собі повідрізала сторінки з візами старими.
    Краще то зробити і мати собі їх, можливо знадобляться.
     
  11. MorsImmortalis

    MorsImmortalis мирний атом

    Відповідь: Закордоний паспорт і подорож

    мені теж старі візи віддали
     
  12. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: Закордоний паспорт і подорож

    Блін, мені повиривали навіть не половину віз. Я взяла ту купку папірців що мені вручили і полетіла, а от переглянула вже вдома - навіть половини не повернули. Шкода...Ростяпа...
     
  13. Fiancee

    Fiancee Well-Known Member

    Відповідь: Закордоний паспорт і подорож

    Коли ми одружились, то я змінила лише український паспорт на нове прізвище! Згодом ми мали подорож до Франції і відкривали візи! Так от, я подала паспорти з різними прізвищами і свідоцтво про одруження і ні в кого ніяких питань не виникало, без проблем відкрили візу!
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Закордоний паспорт і подорож

    зараз багато де в переліку документів на візу є копія внутрішнього паспорту.
     
  15. Fiancee

    Fiancee Well-Known Member

    Відповідь: Закордоний паспорт і подорож

    Тож я й кажу, що
    український (з новим прізвищем) і закордонний (з старим прізвищем)! :)
     
  16. Яруська

    Яруська Well-Known Member

    Відповідь: Закордоний паспорт і подорож

    А потрібен закордонний паспорт для поїздки в Москву чи можна їхати з українським? І які там ньюанси може хтось знає? Дуже терміново :girl_phone1:
     
  17. Megan

    Megan Well-Known Member

    Відповідь: Закордоний паспорт і подорож

    Можна їхати з українським. Більше того, більшість так і роблять, бо в українському паспорті не ставлять печаток. Якщо є закордонний, то пустять і по ньому, просто поставлять печатки про в"їзд і виїзд. Заморочок нема ніяких. Головне щоб він був дійсний, ну і обов"язково повклєювані фото відповідно до віку.
     
  18. Zaychenya

    Zaychenya Пухнастик-гризун

    Відповідь: Закордоний паспорт і подорож

    Дівчатка допомогайте! Потрібно терміново (на протязі 2-х тижнів) переробити закордонний паспорт (бо старий на дівоче), бо в Шенген інакше не відкривають :sad: . Через кого робити є, але потрібно щоб в мене були підготовлені усі документи.
    Напишить будь-ласка чи скиньте лінк які потрібно документи і які рахунки в ощадкасах проплачувати потрібно...
    Дякую усім наперед!
     
  19. irina

    irina Active Member

    Відповідь: Закордоний паспорт і подорож

    Про необхідні документи я писала у темці Швидке виготовлення закордонного паспорта під №226, гляньте будь ласка.
     
  20. tanchyk

    tanchyk хочу миру в Україні

    Відповідь: Закордоний паспорт і подорож

    Український паспорт, старий закордонний паспорт, ідентифікаційний код і все. Оплату можна провести на місці, якщо подати на Залізничній 56.