Закордоний паспорт і подорож

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем kharchenkoiryna, 24 Липень 2012.

  1. Gentle

    Gentle Well-Known Member

    Відповідь: Закордоний паспорт і подорож

    Дівчата, що чувати з новими біометричними паспортами?
    Мені треба міняти закордонний вже, дуже терміново треба :sad: Ходила в ВВІР наприкінці грудня, сказали, що нічого невідомо, ніхто нічого не знає, приходьте після свят.
    Хто що чув з огляду на цю інформацію:
     
  2. Bublyk

    Bublyk Member

    Відповідь: Закордоний паспорт і подорож

    Не знаю, чи в цю тему, але цікавить таке: Хто вписував дітей в закордонний паспорт, які документи подавати? Чула, що потрібна якась нотаріальна згода від чоловіка, фотки... Може хтось має більш точну інформацію, бо додзвонитися неможливо.
    Мій ВВІР на іншому кінці міста, не хочеться потім ще раз їздити і довозити то все...

    Вибачте, вже знайшла потрібну тему, то запитаю там...
     
    Останнє редагування: 8 Лютий 2013
  3. Януся

    Януся Well-Known Member

    Відповідь: Закордоний паспорт і подорож

    Дівчата, хто має в паспорт вписану дитину, коли їдете закордон самі, не виникає проблем? Ставлять якусь відмітку, що перетинаєте кордон самі? Бо мені стрілило в голову питання, як доказати наприклад на польсько-українському кордоні, що дитина не у Польщі лишилась, а в Україні чекає.
     
  4. Loyal

    Loyal Well-Known Member

    Відповідь: Закордоний паспорт і подорож

    :girl_haha: Розсмішило мене. Дитина вписана в паспорті, але віза відкривається окремо на дитину, про що в тому ж паспорті робиться відмітка і вже на тій візі ставляться штампи в"їзду-виїзду. Дитині, вписаній в паспорті, автоматом всі Ваші візи ж не перенесуть
     
  5. Denebola

    Denebola New Member

    А в мене питання стосовно того, як, де краще і скільки коштує зробити дитині закордонний паспорт. Оскільки зараз вписувати дітей у паспорт батьків не можна. Може хтось вже робив паспорт і має певні поради. Буду дуже вдячна!
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Lady Mary

    Lady Mary Active Member

    І мене це цікавить - хочу теж зробити дитині окремий паспорт- постою тут, послухаю...(