Закордонна подорож для "початківців"

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем allja, 31 Березень 2014.

  1. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Закордонна подорож для "початківців"

     
  2. allja

    allja Well-Known Member

    Відповідь: Закордонна подорож для "початківців"

    Ще скажіть мені таке, чи можна в турагентсвах домовитися про зменшення кількості днів в турі? Наприклад, нам потрібно максимум 7 ночей, а в Чорногорію всюди мінімум 10 ночей...
     
  3. Fiancee

    Fiancee Well-Known Member

    Відповідь: Закордонна подорож для "початківців"

    Думаю, що ні. Бо то є тур у який їде ціла група, за якою закріплений гід, усі разом їдуть туди і повертаються додому. То треба шукати такий тур, щоб Вам підходила кількість днів. Хіба самостійно шукати переїзд і самостійно житло. Ми через турфірму брали лише переліт, житло шукали самостійно, але все рівно летіли туди і назад у визначені дні і години турфірми.
     
  4. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    Відповідь: Закордонна подорож для "початківців"

    Варто поцікавиться в фірмі. Тури в Чорногорію - це проживання+трансфер+літак. Гід там задіяний зазвичай один-два, і то щоб на екскурсії записати. А на екскурсії інші гіди.
     
  5. Fiancee

    Fiancee Well-Known Member

    Відповідь: Закордонна подорож для "початківців"

    То не в гіді справа. Я мала на увазі, що то цілий комплекс, що надає турфірма. Як ми літали, то були визначені числа вильоту і прильоту і без варіантів на день пізніше чи швидше. Тому я так собі думаю, що не получиться
    Та й не будуть ж Вас двох на 3 дні швидше везти в аеропорт, щоб посадити на літак та й потрібно, щоб той літак був. Але то я собі лиш роздумую, для точності треба
     
  6. blin

    blin New Member

    Відповідь: Закордонна подорож для "початківців"

    В Чорногорію чартер виліт в понеділок, повернення звідти в четвер. Тому то і 10 ночей. Нема чартера на понеділок назад. Правда при замовленні тура на 14 днів(тільки 1 оператор пропонував таке), виліт в четвер, назад теж в четвер. Але дали би на 7дні? Думаю навряд. Так як виліт не кожного тижня, а через тиждень.
     
  7. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    Відповідь: Закордонна подорож для "початківців"

    та ні...можна. Та й от пригадалося, що як ми летіли з однією сім"єю і поселялися в одній віллі(в один день нас 4 сім"ї поселялися в одній віллі), то вони якраз через 7 днів верталися назад.
    [​IMG]
     
  8. allja

    allja Well-Known Member

    Відповідь: Закордонна подорож для "початківців"

    А де то Ви таке дивились?
    І ще поясніть мені, будь ласка,таке: якщо ми житло будемо шукати самі, то квитки купувати лише в турфірмі? Їх не можна самому купити як, наприклад, купуємо квиток на поїзд?
     
  9. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    Відповідь: Закордонна подорож для "початківців"

    Турфірма бронює літак - "чартерний рейс", тому білети можна купити лише в турфірмі.
    Якщо є звичайні рейси зі Львова в Тіват, тоді можна в касі купляти білети, як на поїзд.
     
  10. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Відповідь: Закордонна подорож для "початківців"

    Ми минулого року літали в Чорногорію на 7 днів. Якраз коли ми вибирали тур, на 10 днів варіантів не було, були лише на 7.
     
  11. blin

    blin New Member

    Відповідь: Закордонна подорож для "початківців"

    Дивно. А через яку фірму брали тур? Які дні вильоту були? По часу в якій годині був літак туди та у зворотньому напрямках? Ми назад тішились що виліт біля 1 години дня, а потім змінили на 7-00 ранку.-((
     
  12. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Відповідь: Закордонна подорож для "початківців"

    Турфірма на початку Чайковського. Здається, Планета-Експрес.
    Виліт туди і назад в четвер: туди о 11-40, назад о 13.20.
     
  13. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    Відповідь: Закордонна подорож для "початківців"

    на сайті Львівського аеропорту.
    В Чорногорію всі польоти зі Львова - чартерні. Так що купувати їх доведеться тільки у турфірми.
     
  14. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: Закордонна подорож для "початківців"

    я впринципі теж новачок в напрямку Болгарія Чорногорія Хорватія
    розглядаю ці країни, але дуже вагаюся
    найперше через те, що попит на них дуже зріс з падінням попиту на Єгипет і Туреччину
    порівняно з 2..4 роки тому ціни як на мене невиправдано високі (а я не люблю переплачувати за популярність))) ) + з тим курсом валют зараз повний капець
    якщо дитивитися на спосіб добирання авіапереліт (нам з такою мацьопою інше не підходить) то в Болгарію він досить дорогий, плюс недешеві візи і тд. (в нас вже є шенгенки, думали може на тому пункті хоч зекономити)
    але так як тут пишуть що в Болгарії зато загалом дешевші ціни то вже сумніваюся... нам ідеальним буде варіант готувати самим, бо і мені і малому потрібне спеціальне харчування, незважаючи на педприкорм, хоча часами зводити тата та інших членів компанії десь поїсти теж файно)
    хтось може порівняти співвідношення саме проживання+харчування в цих країнах, типу на стільки то відсотків дешевше і тд.
    ну і ще курорти, місцини найбільш комфортні для сімейного відпочинку, але не забиті (бо я як знаю що до найближчого лікаря аптеки пару км то розслабития не можу)
     
  15. Provizor

    Provizor Well-Known Member

    Відповідь: Закордонна подорож для "початківців"

    І я новачок в закордонних подорожах. Позаминулого року їздили на авто в Болгарію. Цього року мрію про Чорногорію. Цікавить власне самостійно організована подорож на авто. І перше питання, яке мене турбує - віза. Може хтось підкаже, чи можна їхати з польським шенгеном (шопінг) в Чорногрію, Болгарію? Чи насправді, небезпечна і страшна дорога В Чорногорію?
    Буду вдячна за поради, щодо вибору міста. Подобаються маленькі тихі містечка з гарним малолюдним пляжем, комфортним для дітей. Це реально в Чорногорії?
     
  16. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: Закордонна подорож для "початківців"

    о, мене до речі це теж цікавить)
    читала що можна, але не зрозуміла чи актуально зараз також
     
  17. Provizor

    Provizor Well-Known Member

    Відповідь: Закордонна подорож для "початківців"

    Я так зрозуміла, що по закону можна, але угорські митники самі собі закон:) Хотілось би почути людей з досвідом.
     
  18. fillette

    fillette Well-Known Member

    Відповідь: Закордонна подорож для "початківців"

    Ми минулого року їздили машиною в Хорватію в другій половині вересня. Їхали з польськими шенген візами, то проблем не було. На кордоні Хорватії лише перевірили паспорти і поставили печатки. Нас було четверо дорослих. Жили в апартаментах в Оміші (перша берегова лінія): 2 кімнати, кухня, туалет, ванна за 40 євро. Балкон з виглядом на море. З іншого боку гори і неймовірна краса. Житло шукали на місці. Загалом потратили менше, ніж позаминулого року в Судаку. Умови кращі, на пляжі тихо, продукти деякі навіть дешевші, ніж у Львові. Якщо хтось планує подорож в Хорватію, то запитуйте що цікавить.
     
  19. Provizor

    Provizor Well-Known Member

    Відповідь: Закордонна подорож для "початківців"

    Читала, що відпочинок в Хорватії дорожчий, ніж в Чорногорії і Болгарії. А як погода у вересні в Хорватії? Я так розумію, що ви вже потрапили на сезонні знижки.
    Ми минулого року вирішили зекономити, поїхали в Крим:lol:
     
  20. fillette

    fillette Well-Known Member

    Відповідь: Закордонна подорож для "початківців"

    Це був наш перший відпочинок закордоном, тому не маю з чим порівняти. Погода була супер. Вода дуже тепла. Температура повітря 25-30°. Звичайно що сильної спеки не було, але я не люблю коли дуже жарко. Мали можливість поїздити по екскурсіях. Один раз був дощик. Повернулись в Україну 1 жовтня, то тут було вже холодно. Казали хорвати, що вересень найкращий місяць для відпочинку. Людей менше, спеки нема, екскурсії дешеві.