Закордонна подорож для "початківців"

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем allja, 31 Березень 2014.

  1. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    Відповідь: Закордонна подорож для "початківців"

    Я була в Чорногорії на початку вересня - температура повітря була не вище +28, а море ще нагріте; комфортно.
    Біля Будви мені подобаються Рафаіловичі.
    Є курорти менш заїжджені, ніж Будва - Петровац, Суто маре, Бар. А ще є Ульцинь - там пляж 13 км!!!!! і з якимось корисним піском. (Сама я там ще не була).

    ---------- Додано в 15:45 ---------- Попередній допис був написаний в 15:42 ----------

    Колись давно їхала в Чорногорію автобусом - десь 30 год. їхали :sad:
    Страшно мені не було зовсім. Дорога в горах, над обривом, ну і що?
    Але як мене укачувало! :sad:. Ото для мене ужас.
    Машиною, напевно, легше. Але теж довго.

    ---------- Додано в 15:48 ---------- Попередній допис був написаний в 15:45 ----------

    В Чорногорії і Хорватії багато де можна самим кататися, без екскурсій, маршруткою або авто на прокат.
    Минулого літа маршрутка з Св. Стефана в Будву -1,50 євро, а таксі-10 євро.
    В Хорватії 2 роки тому брала авто за 80 євро за день. Дорого ніби. Але можна на компанію - дешевше буде. Ну, і ви самі собі господарі.
     
  2. fillette

    fillette Well-Known Member

    Відповідь: Закордонна подорож для "початківців"

    Дуже зручно їхати своєю машиною і самим собі організувати екскурсії. Але дорога далека, не кожен шофер зможе їхати так довго. Ми були з друзями, то хлопці їхали по черзі.
     
  3. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: Закордонна подорож для "початківців"

    В Чорногорію наступний раз як поїдем, то обов'язково братимем авто на прокат. Там стільки є де поїздити! Покриття дороги там суперове, єдине, що дійсно серпантинів трохи є, може закачувати, в кого є з цим проблеми.
     
  4. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Закордонна подорож для "початківців"

    на початку вересня там майже у 90% погода буде.А з середини вересня вже ситуація змінюється. І друга половина вересня може бути різною. З трьох разів , двічі у період з 19 вересня було прохолодно і дощливо. Море, звісно тепле, але виходити з води не зовсім комфортно. Ну і дитині особливо.
    і справді серепатинна- навіть для аса шофера буває важко, бо постійно в напрузі.

    наша перша поїздка була "назабутня". В дорозі 36 годин і автобус пустили ... з одним шофером. Він в кінці подорожі вже просто засинав. І над кожним поворотом-обривом народ в автобусі мало не молився.
    якщо машина з високою посадкою - так. А на стандартній чи низькій посадці амортизація гірша і укачує не менше ( скоріше навіть більше. Бо нормальні автобуси мають хорошу амортизацію)

    ---------- Додано в 18:18 ---------- Попередній допис був написаний в 17:52 ----------

    ми відпочивали і в Туреччиині, і в Хорватії, і в Болгарії, і в Чорногорії і попри все- обо вязково хоч тижднеь, але щороку бували і в Криму ( ну я вже писала, що Крим- це для тих, у кого він в "душі. Тому я його при інших обставинах не проміняла би ні на що). З цього вищенаведеного я виділила би власне Хорватію. Чорногорію- після неї. Болгарія і Туреччина ( а тим більше- Єгипет_- не лежить особливо до них душа більше ( хоча відпочинок був хорошим). В ієрархії цін Хорватія_Чорногорія-Болгарія власне для мене розклад такий по низхідній ( ну а Крим, як не крути, якщо "місця знати" обходився на порядок дешевше- минулоріч на трьох в готелі з харчуванням "все включено" ( і кухня така була, що в ті ж турки "сховаються") обходилося за добу в 500 грн з трьох. Ні в Хорватії, ні в Чорногорії на трьох проживання з супер-харчуванням в 500 грн на добу не вкладешся)

    п.с цікаво, як цьогоріч Іспанія в ціновому діапазоні. Тут були колись проїздом три дні на морі- сподобалося. Хотілося б ще повернутися
     
  5. lawyer

    lawyer Member

    Відповідь: Закордонна подорож для "початківців"

    Я їздила через угорський кордон з польським шопінгом, питань жодних не виникало.

    ---------- Додано в 21:58 ---------- Попередній допис був написаний в 21:55 ----------

    Це правда. Була в усіх трьох країнах (в Болгарії двічі). Найдешевше (з великим відривом) - Болгарія. Найдорожча - Хорватія.
     
  6. Provizor

    Provizor Well-Known Member

    Відповідь: Закордонна подорож для "початківців"

    А можна детальніше, будь ласка! Чи була Польща першою країною в"їзду? Вичитала, що спершу треба прокатати візу в Польщу. Яким був ваш маршрут?
     
  7. lawyer

    lawyer Member

    Відповідь: Закордонна подорож для "початківців"

    Їдемо саме туди цього року. То по цінах суттєво дорожче від всіх вищеперелічених країн

    ---------- Додано в 22:05 ---------- Попередній допис був написаний в 22:03 ----------

    А я люблю всі зазначені країни! Спосіб відпочинку у Туреччині/Єгипті мені дуже підійшов:)

    ---------- Додано в 22:08 ---------- Попередній допис був написаний в 22:05 ----------

    Питайте, що вас цікавить. Так, до Польщі перед тим їздили і не один раз. Перетинали кордон через Чоп. Також по польському шопінгу їздили в Болгарію і в Словаччину.
     
  8. Provizor

    Provizor Well-Known Member

    Відповідь: Закордонна подорож для "початківців"

    А чи питались прикордонники в Чопі мету подорожі? Вимагали підтвердження бронювання?
     
  9. lawyer

    lawyer Member

    Відповідь: Закордонна подорож для "початківців"

    Питали. Ми казали правду. Підтвердження бронювання не вимагали
     
  10. Provizor

    Provizor Well-Known Member

    Відповідь: Закордонна подорож для "початківців"

    Щодо дороги в Чорногорію, ви їхали нон стоп? Скільки часу у вас зайняла дорога?
     
  11. lawyer

    lawyer Member

    Відповідь: Закордонна подорож для "початківців"

    Уточню: перетинали кордон в Чопі з метою поїздки в Хорватію (їхали машиною).
    Щодо Чорногорії: їздили автобусом, нон-стоп, 30 годин, кожні 4 години перерва, водіїв - 3, один їде, один збоку, один спить, гарно вдягнуті, добрий автобус. З нами їхала гід, трохи розповідала про Чорногорію, на зупинках кип'ятила воду для чаю/кави
     
  12. Fiancee

    Fiancee Well-Known Member

    Відповідь: Закордонна подорож для "початківців"

    Ми цього року плануємо їхати машиною, але з ночівлею десь на півдороги.
     
  13. Provizor

    Provizor Well-Known Member

    Відповідь: Закордонна подорож для "початківців"

    Ми теж так плануємо. Їхали в Болгарію без перерви, вийшло рівно добу, чоловіка ніхто не змінював. Було тяжко, ще й потім на місці шукали житло...
     
  14. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Закордонна подорож для "початківців"

    з Чорногорією та Хорватією однозначно такий варіант без перерви відкиньте. Там шлях піде по серпантинам і коли чоловік і так буде замучений і розконцентрований, це- небезпечно. Це не рівнинна Болгарія. Тому однозначно планувати з ночівлею, щоб водій міг повноцінно відпочити.
     
  15. lawyer

    lawyer Member

    Відповідь: Закордонна подорож для "початківців"

    як їхали в Хорватію, то за перший день проїхали Україну, Угорщину. підвечір зупинилися на ночівлю за Балатоном (ще в Угорщині, але вже недадеко від Хорватії), переночували, зранку виїхали, якраз приїхали на заселення. такий варіант себе виправдав, ніхто не змучився і багато встигли побачити.
     
  16. allja

    allja Well-Known Member

    Відповідь: Закордонна подорож для "початківців"

    Розкажіть ще хтось мені про оренду авто закордоном. На яких умовах можна орендувати автомобіль? Для цього потрібно показати свої водійська права чи як?
     
  17. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    Відповідь: Закордонна подорож для "початківців"

    В Хорватії лише показували свої права. Просили показати номер пластикової картки, але я лишила свою в номері. Більше нічого не питали. Правда, представник прокату авто працював при нашому готелі (не знаю, чи то мало якесь значення).
    Дали нам чистеньку машину, яку ми попередньо вибрали, з повним баком. Ми вертали теж повний бак бензину.
     
  18. AnnaManna

    AnnaManna New Member

    Відповідь: Закордонна подорож для "початківців"

    Привіт, потрібна ваша допомога, їду відпочивати за кордон від турист.фірми.У Відні пропонується відвідати пару екскурсій, підскажіть що краще вибрати?
    - Скарбниця Габсбургів
    - Будинок Хундертвассера
    - Палац Шенбрунн
     
  19. Tequila

    Tequila Well-Known Member

    Відповідь: Закордонна подорож для "початківців"

    Однозначно королівський палац Шонбрун, він неперевершений. Розташований відразу біля зоопарку, там теж рекомендую побувати. Скарбниця Габсбургів це нацмузей зі скарбами королів. Будинок Хундертвассера я б поставила на друге місце, але залежить що Вам більше подобається :)

    Sent from my GT-I8160 using Tapatalk 2
     
  20. AnnaManna

    AnnaManna New Member

    Відповідь: Закордонна подорож для "початківців"

    ДЯкую, просто можливості все відвідати не буде, це дорого вийде, тому просто з того переліку хочу вибрати одне що дійсно варте.