Замки України і інші пам"ятки архітектури

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем Skaliaria, 7 Серпень 2011.

  1. Vitusja

    Vitusja Well-Known Member

    Відповідь: Замки України і інші пам"ятки архітектури

    В Урич добратися маршрутками реально. Зі Львова електричкою до Стрия. Тільки виїжджати треба рано. Там є маршрутки до Урича, або до Підгородців (там пройтися пішки десь 5-6 км). Про розклад маршруток можна дізнатися на сайті http://tustan.com.ua/real_travel/index.html , але мені пригадується, що він трохи з помилками, хоча зорієнтуватися можна. А з Тустані до Львова добиратися можна знову ж через Стрий, або чарез Східницю (це дальше, десь 9-10 км). Ми впоралися за 1 день.
     
  2. AlbinaK

    AlbinaK Member

    Відповідь: Замки України і інші пам"ятки архітектури

    А ми завтра їдемо у форт в Тараканові та в тунель кохання у Клевані(це все рівенська область). Приїду опишу враження і скину фото :) Ще в планах відвідати замки Львівщини(давно вже чоловіка рухаю за це :))
     
  3. grape

    grape New Member

    Відповідь: Замки України і інші пам"ятки архітектури

    І я прозвітуюся про замки, які бачила.
    1. Золочівський, Олеський, Свіржський і Підгорецький замок(Навпроти останнього ще є цікавий костел). Замок у Старому селі(залишилися лише мури довкола і в"їздна брама)
    2. Жовківський замок і храми міста Жовква, Крехівський монастир(+печери біля нього). Класно, що по всій Жовкві є мури замку, і в центр заїжджати можна асфальтовою дорогою через середньовічну браму.
    3. Хотин, Кам"янець-Подільський, Меджибіж. Останній не дуже розкручений, але замок гарний і дуже "фотогенічний" над річкою.
    4. Почаївська лавра, Кременецький замок(Особливість - розташування на горі над містом. Збереглися залишки мурів)
    5. Белз(храми і ратуша)
    6. Мукачево, Ужгород, Невицький замок і мисливський палац Шенборнів(особливість - кількість вікон, дверей, шпилів відповідає кількості місяців, днів і тижнів в році)
    7. Руїни замку тамплієрів у Середньому
    8. Бережани - замок і центр міста. Замок збережений погано, але зараз на реконструкції, всередині музей.
    9. Луцький замок.
    Якщо когось щось детальніше цікавить пишіть в ПП. І якщо хтось має ідею куди б неподалік ще поїхати то кидайте :)
     
  4. Marcipanka

    Marcipanka Well-Known Member

    Відповідь: Замки України і інші пам"ятки архітектури

    На травневі нарешті відвідали з чоловіком Свірж. Ще навіть пощастило потрапити всередину, бо зараз його купив якийсь власник і буде його реставровувати і робити готель-музей. За вхід ніяких коштів не брали, але оскільки чоловік, який там на воротах вже поспішав додому, то ми йому дали пару грн і він відразу їх вкинув у скриньку з пожертвами на замок :girl_yes2: Замок гарний, особливо в комплексі сад навколо, озерце і замок :girl_tender: фото

    Олеський замок не дуже ззовні, але сподобались старовинні меблі і картини всередині замку

    Дуже подобаються Підгірці, особливо костел через дорогу від замку

    З замків Закарпаття люблю замок Шенборнів, всередині не була, але ззовні і територія навколо дуже мені подобаються


    наша наступна поїздка :girl_yes:
    і ще в Луцький хочу, але ж дорога :girl_cray:
     
  5. AlbinaK

    AlbinaK Member

    Відповідь: Замки України і інші пам"ятки архітектури

    Хто хоче їхати треба тепло вдягнутися і мати ліхтарики(бажано потужні :haha: Він не є доглянутий, але "диких" туристів багато, є дідусь з Тараканова, що проводить екскурсіїї, але ми лазили самі, дуже багато ходів, цікаві кімнати збереглися. Середня споруда практично знищена, а укріпення по одну сторону збереглися практично ідеально. Всюди знаки, що небезпечно і не заходити, але при цьому багато туристів. Дітей далеко не відпускати, бо небезпечно.

    ---------- Додано в 09:53 ---------- Попередній допис був написаний в 09:09 ----------

    До тунеля кохання ми нажаль не доїхали, бо вибралися з міста в обід.
    А це трохи фото з Тараканова. Масштаби конструкції вражають!!!
     
  6. bilo4ka

    bilo4ka Well-Known Member

    Відповідь: Замки України і інші пам"ятки архітектури

    Хто бажає відвідати Тернопільщину радила б подивитися:
    Журавно
    [​IMG]
    Микулинці
    [​IMG][​IMG]
    Теребовлю
    [​IMG]
     
  7. lerucha

    lerucha Member

    Відповідь: Замки України і інші пам"ятки архітектури

    Вже давно мрію побувати в Умані відвідати славнозвісний парк Софіївка. Плануємо їхати машиною, з дитиною 1,5 р., малий дорогу переносить добре, але думаю, що прийдеться десь зупинитися на ночівлю. Чи мав хтось вже досвід такої поїздки? Хотілось би якось цікаво спланувати маршрут
     
  8. ptashulka

    ptashulka New Member

    Відповідь: Замки України і інші пам"ятки архітектури

    Дівчата! Мучить мене благовірний виїздом у Збараж. Хтось там бував? Які враження? І ще цікавить - яка дорога туди зі Львова? (трохи шкода авто ламати, бо з кожної такої непередбачуваної подорожі мусимо їхати на СТО)
     
  9. marry carrie

    marry carrie Member

    Відповідь: Замки України і інші пам"ятки архітектури

    Ми були минулої весни. Враження лише позитивні, але я та муж любителі старовини. А замок там в хорошому стані, правда є мури, а посередині палац, в який тоді не пускали, там навіть можна постріляти з лука на території замку. Але зате дорога Львів-Тернопіль не є найкраща, особливо відрізок Львів-Золочів. Але туди варто поїхати.

    ---------- Додано в 11:16 ---------- Попередній допис був написаний в 10:32 ----------

    А ще хочу поділитися враженнями. Ми з мужом на вихідних трішки мандрували замками західної України. Спочатку ми поїхали в Дубно, а звідти пішки пішли в Тараканівський форт , там руїни форту, але така краса [​IMG]
    Багато внутрішніх тунелів та переходів, в яких просто загубитися без ліхтарика [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]
    Звідти назад повернулися в Дубно і відвідали замок Любомирських - Острозьких. Замок 15-17 ст. А ось і він [​IMG] [​IMG] [​IMG]
    В Дубно ми переночували і на наступний день поїхали в напрямку Кременця в Білокриницю, де розміщений красивий палац Збаражських - 17 ст., зараз в цьому приміщені розміщений Лісотехнічний коледж. Ось парадний вхід [​IMG] і озеро біля палацу [​IMG]
    [​IMG] [​IMG]
    Навіть дощ нам не завадив побачити цю красу і навіть більше - поїхати далі у Вишнівець, де розміщений замок Вишневецьких, який нас вразив своєю грандіозністю [​IMG]
    Припалацова церква [​IMG] [​IMG] Правда внутрішня частина палацу зараз на реконструкції, тому всередині нам не вдалося побувати.
     
  10. ptashulka

    ptashulka New Member

    Відповідь: Замки України і інші пам"ятки архітектури

    Мері,
    Така краса - спасибі за викладені фото! :kiss:
    Обов'язково запланую собі таку поїздку. Ще якби поділилися інформацією про місце зупинки! Дуже вже я не люблю підозрілих готелів з несвіжою постіллю і павуками по закутках :bad:
    Так мені то завжди псує враження від поїздки.
     
  11. левиця

    левиця Well-Known Member

    Відповідь: Замки України і інші пам"ятки архітектури

    Побувавши на Закарпатті, мала змогу відвідати лише два замки. Це Мукачівський та Чинадієвський. Обидва між собою історично пов"язані. Чинадієвський замок Сент-Міклош дуже і дуже неординарний. Зовсім непримітний ззовні, проте досить оригінально "багатий" всередині. У перспективі там хочуть зробити кімнату для розпису молодят і символічно залишити їх наодинці у спальні Ілони Зріні. Дуже цікава та романтична історія з її життя. Отож, раджу відвідати одночасно ці два замки.
     
  12. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    Відповідь: Замки України і інші пам"ятки архітектури

    Меджибіж
    [​IMG] [​IMG] [​IMG]
     
  13. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    Відповідь: Замки України і інші пам"ятки архітектури

    Летичів.
    Тут похований Устим Кармелюк
    [​IMG]
    [​IMG] [​IMG]
     
  14. Ука

    Ука Добрий волонтер із поганими нервами

    Відповідь: Замки України і інші пам"ятки архітектури

    Ух ти, а ми два роки їздили через Летичів і не знали, що там варта щось дивитися.

    А тиждень тому повернулися з автомандрівки Тернопільщиною із захопленням Прикарпаття, Рівенщини і Волині.
    Ось маршрут: Рожнятів - Крилос - Галич - Бережани (+Рай) - Микулинці - Теребовля - Скалат - Збараж - Залізці - Вишневець - Кременець - Білокриниця - Остріг - Дубно - Тараканів - Олика - Луцьк - Львів.
    6 днів, 5 ночей, з них 2 - в наметі. В кожній точці замок або палац (або й те, і те). Приїхали замордовані але щасливі. Закінчу вивішувати звіти в жж, то щось і сюди розпишу

    ---------- Додано в 17:23 ---------- Попередній допис був написаний в 17:17 ----------

    ми там були три роки тому, з того часу подобудовували щось. треба буде ще поїхати
     
  15. Ука

    Ука Добрий волонтер із поганими нервами

    Відповідь: Замки України і інші пам"ятки архітектури

    Кременець - просто фантастичний. Постійне відчуття польоту
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]

    ---------- Додано в 18:22 ---------- Попередній допис був написаний в 18:18 ----------

    А це - палац і парк в Білокриниці, 3 км від Кременця
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]

    ---------- Додано в 18:26 ---------- Попередній допис був написаний в 18:22 ----------

    Руїни костелу і замку в Залізцях. Це місце набагато менше відоме в туристів, ніж сусідній Збараж, сюди ніхто не виділяє коштів, і все поступово руйнується:

    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
     
  16. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    Відповідь: Замки України і інші пам"ятки архітектури

    аяяаяяй, була би знала, що будете в Бережанах, провела б вам екскурсію))).


    Там ще є музей Кармалюка, але ми в нього не втрапили.
     
  17. Ука

    Ука Добрий волонтер із поганими нервами

    Відповідь: Замки України і інші пам"ятки архітектури

    Я від Бережан в захопленні. Це місце в мене зараз на першому місці з-поміж тих, куди я хочу перебратися після того, як діти виростуть до самостійності. Ми там не зле погуляли і були в двох музеях в ратуші (в музей книги нас Лідка вже не пустила, їй було досить). Краєзнавчий діти досі згадують, як найкращий з-поміж побачених ними. А в музеї переслідуваної церкви ну дуже цікавий і дядечко розповідає
     
  18. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    Відповідь: Замки України і інші пам"ятки архітектури

     
  19. Ука

    Ука Добрий волонтер із поганими нервами

    Відповідь: Замки України і інші пам"ятки архітектури

     
  20. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    Відповідь: Замки України і інші пам"ятки архітектури

    Їхали ми з Одеси і не могли проминути вказівника на Немирівське скіфське городище Немирівське скіфське городище. Спеціально туди їхати мабуть не дуже варто, а от проїздом заїхати не зашкодить.
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    Вражає площа, яку займає городище. Крім того висота валів, бо то ж мабуть вручну насипалось і збереглось. Крім того дуже мальовнича місцина.
     
    Останнє редагування: 3 Серпень 2012