Запас ниток, який він у вас?

Тема у розділі 'Вишивання', створена користувачем Kasia, 25 Січень 2010.

  1. MakarOnka

    MakarOnka хлопчача мама :)

    Відповідь: Запас ниток, який він у вас?

    Покажу і свої ниточки,купила нарешті собі органайзер то тепер гарно можна познимкувати свої запаси.Маю ниточки тільки ДМЦ-до сотні бракує одного моточка,негусто але я і з того радію

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. Оленка

    Оленка Well-Known Member

    Відповідь: Запас ниток, який він у вас?

    А це мій хомячий запас. Органайзер - омріяний подарунок на Миколая. Маю багато ниток старих - Кіровсього заводу по пару однакових штук. Їх назад в кульки позапихала. А по одному зразку намотала на бабінку. Дістався раритет від бабушки.
    [​IMG]
     
  3. LudmilaP

    LudmilaP Well-Known Member

    Відповідь: Запас ниток, який він у вас?

    В моїх запасах є майже вся палітра Гамми, і приблизно 100 номерів ДМЦ. Тому коли починаю новий процес в мене є майже всі нитки :)
    Розпочаті мотки перемотую на бобінки, а цілі - зберігаю в файликах, файлики в папках, а що не влізло, розпихаю по коробочках:girl_crazy:
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. taniarz

    taniarz Active Member

    Відповідь: Запас ниток, який він у вас?

    Перечитала цю темку, ах...:girl_in_dreams:
    Я поки що вишиваю одного тедіка, то нитки тільки з набору. Маю плани вишивати ше шось, бо мені то діло дуже сподобалось. Але під враженням ваших колекцій ниток....давай нишпорити в бабціних запасах (якраз до них приїхала) і ось шо мені бабуся надибала, цілі коси муліне, з її шкільних років ще. Каже, що ті нитки не линяють. Я купила вчора бабінки хочу навести порядок в тому, фото результату нової колекції :girl_haha: виставлю. А поки що таке.
    [​IMG]
    Звичайно то не таке як у вас, але ...я думаю ,що для вишивання дуже знадобляться.
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. taniarz

    taniarz Active Member

    Відповідь: Запас ниток, який він у вас?

    Нарешті я наробила порядок зі своїм приданим :girl_in_love:, і ось обіцяний результат. Ще треба органайзер придбати і подумати ,що би таке вишити наступне, щоб хочаб половину кольорів не купляти. Але питання в тому, як мені ті ниточки перевести в анкор чи ДМЦ??? Хтось може порадить ... якщо би в магазин з тим завалитись і за шоколадку поритись в тих номерах...чи таке не пройдьот? [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. roksolanka

    roksolanka Well-Known Member

    Відповідь: Запас ниток, який він у вас?

    в магазинах є карти кольорів, там і можна порівняти
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. StarKa

    StarKa Member

    Відповідь: Запас ниток, який він у вас?

    Подивилася дівчата я на ваші скарби і думаю що мені з моїм багатсвом робити. ТОму що поки виглядє все так. Почну з того що маю велииикий спадок ниток ДМЦ від мами, якій він дістався від вуйка з Канади. Там просто сила силенна ниток. Все в коробках(в коробці якщо не помиляюся 20 або 40 моточків), Колись хотіла поставити то все діло на облік - мене не вистарчило на рахування тих коробочок. Щоправда віддтінків атм не багато. Але всі основні є. Чорний, чевоний, бурдовий, жовтий, оранджевий, гобубий, зелений.
    Це з нетронутого запасу.
    Тепер з всяких кусочків наступна картина:
    1) Нитки з початих коробочок ДМЦ так і лежать в тих коробочках, а поодиночні всі в одному кульку в перемішку.
    2) Нитки з закінчених процесів нема кому поперекладати до загального запасу, тому так в 3 чи 4 кульочках по цілій хаті валяються..
    3) Маю кульочок ниток російського муліне і ще щось незрозуміле - від баби. Але там халепа повна. Мала звичку баба моток зразу розрізати на окремі нитки і звязувати потім те вузликом, тому нитку потрібної довжини звідти не відмотаєш.. А більша половина ниток там саме такі.

    Як мені то все добро до ладу привести не уявляю. Тепер на нові процеси відтінків не вистарчає, то докуповую нові, а з старим ще ладу нема, аж стидно показувати..
    Як би ви порадили мені зберігати початі і непочаті мотки ниток. Бо ті що в рідних коробках очевидно перекладати не буду.
    Бабіни? Фалики з пластмасовими тими основками - не знаю як їх правильно назвати..

    І ще питання. ОТ не знаю що мені з тими горами ниток робити. Хотілось би щоб вони там мертвим грузом не припадали.. Чи то пробувати вимінювати на потрібні відтінки? Бо просто продавати якось теж не личить.
     
  8. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Відповідь: Запас ниток, який він у вас?

    можете пробувати обміняти чи й продати у Рукодільній барахолці тут. напишіть список ниток по номерах - може кому що пригодиться.
     
  9. nataliyafil

    nataliyafil New Member

    Відповідь: Запас ниток, який він у вас?

    Мій запас ниток ДМЦ складає 186 шт.Треба скоро купляти новий органайзер.
    Коли я беруся за новий процес , то половину ниточок вже є.
    [​IMG]
     
  10. Chado

    Chado New Member

    Недавно почала займатись вишиванням, які нитки ви б порадили використовувати?
     
  11. Acura

    Acura Active Member

    Порадьте, будь-ласка, в яких магазинах Львова або он-лайн краща ціна на нитки ДМС (нижче ніж 16 грн за моточок)?
     
  12. Ziben

    Ziben :)

    раніше купувала в інтернет-магазині Муркини Рукоделки (Київ)
    зараз там моток DMC по 13,50грн.
     
    • Подобається Подобається x 2