Запитання і пропозиції до юзерів (форумлян)...

Тема у розділі 'Організаційні питання', створена користувачем levandivka, 24 Січень 2010.

  1. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    Відповідь: Запитання і пропозиції до юзерів (форумлян)...

     
  2. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Запитання і пропозиції до юзерів (форумлян)...

    Дорогенькі форумлянки!
    Доки не стали спонсорами - ознайомтеся з елементарною етикою форматування в мережі. Походіть по сайтам з ідіотськими гіга-заголовками 120 очеєбних відтінків, щоб знудило і надовго запам'яталося.
    Якщо крім скороченого курсу Академії ім. Писарчука ніц не освоїли - зробіть цю ласку своїм клієнтам. І грошей більше заробите.
    Потім буде нІколи!
    Я вас благаю...
     
  3. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Відповідь: Запитання і пропозиції до юзерів (форумлян)...

    Ага, дехто скоро почне кожне слово іншим кольором писати :) Я дивуюся як люди то не закривають відразу як воно вивалюється на моніторі. Але ж купують люди певно шось, значить ми з тобою в дизайні і маркетингу ні бе, ні ме, ні кукуріку
     
  4. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Запитання і пропозиції до юзерів (форумлян)...

    Версії:
    1.монітори монохромні/мобільні,
    2. клієнти малохольні/...ьніслабозрячі

    в дЕзайні і КАРкетингу
    Додано з підказки в Карму:
    а ще в шопінгу і базарингу)))
     
    Останнє редагування: 18 Вересень 2010
  5. In4a

    In4a Well-Known Member

    Відповідь: Запитання і пропозиції до юзерів (форумлян)...

     
  6. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Запитання і пропозиції до юзерів (форумлян)...

    Будьмо уважні!

    І я туди не хочу.
     
  7. Tanyunya

    Tanyunya Well-Known Member

    Відповідь: Запитання і пропозиції до юзерів (форумлян)...

    Шкода що ті буквочки не вміють робити так, як у Чортеняти в підписі:
    [​IMG]
     
  8. Відповідь: Запитання і пропозиції до юзерів (форумлян)...

    Форумляночки! Чи не здається вам, що деякі теми, наприклад, "Світські хроніки", "Стиль зірок".. стали простою нецікавою копією відомих сайтів - таблоїдів, рагулів, гламурчиків і т.п.? Часто одинакові новини, одинакові відео, фото з'являються в різних темах форуму. Щоденно (я б навіть сказала щогодинно) у подібних гілках публікується купа копіпасту. Реального живого обговорення якихось новин (що мені особисто було колись цікаво) немає. І немає саме тому, що новини копіюються усі без винятку - і цікаві, і нецікаві.

    Ось подумайте, на що перетворилася б гілка "Львівські новини", якщо б там регулярно копіювалася в дописах інформація, яку ми бачимо справа на екрані монітору на деяких сторінках ДП?
    От сьогодні це було б:
    Усе цікаве?
    Усе вартує того, щоб в обов'язковому порядку нести на форум?

    Форум - це найперше спілкування, обговорення. Думаю, усі форумлянки знають адреси сайтів "гламурних" новин. Навіщо тоді копіювати повністю усю інфо з цих ресурсів - не розумію. Поясніть мені, будь ласка, якщо хтось має іншу думку з цього приводу.
     
  9. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Запитання і пропозиції до юзерів (форумлян)...

    Цілком згідна з Незабудкою. У мене вже немає ніякої цікавості заходити в теми Стиль зірок, Світські хроніки, а тепер ще й Зіркові діти.Все на купу, про тих , кого знаєм і не знаєм, купа інфи з гламурчіка, де інформація часто просто вимоктана з пальця. ДП перетворюється на таий гламурчик... Я вважала, що в ці теми постяться новини цікаві, якісь такі особливі, щоб можна було обговорити новину. А останнім часом декілька форумлянок просто тупо постять копійовані новини всі підряд (я вже знайшла той гламурчік і бачу) і вже й ніхто нічого не обговорює. Бо й нащо? Як то нікому не цікаво..
     
  10. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Запитання і пропозиції до юзерів (форумлян)...

    Я би аж так не узагальнювала.
    Саме ті теми - так. Я теж їх перестала читати, бо вони перетворилися на смітник, а були пляцком із родзинками.
    Питання: які хто бачить можливості до зміни ситуації?
     
  11. Відповідь: Запитання і пропозиції до юзерів (форумлян)...

    Ну перше, і найпростіше, - це самим дописувачкам цих тем сім разів подумати перед тим, як робити "Ctrl+C" - "Ctrl+V". Переконатися, що саме ця новина достойна нашого обговорення.

    Друге. Можна, наприклад, зобов'язати форумлян, які публікують новини, обов'язково їх якось коментувати від себе, ділитись своїми враженнями, думками на дану тему.

    Третє. Правда, розумію, що це трошки буде важкувато, і займатиме багато часу, - пропоную хоча б деякий час (місяць-два) модераторам звертати більше уваги на ці гілочки, суворіше оцінювати, варта ця новина нашої уваги, чи ні.

    Ну і останнє. Це можемо робити усі ми. Коли читаємо у цих гілочках втретє про одну і ту ж новину, бачимо допис про те, що (о, чудо!) Пан Якийсь-Там нарешті почухався в праву п'ятку + 3-4 фотографії цієї грандіозної події, - сміливо тиснемо кнопку [​IMG] - "Поскаржитись на поганий допис".
     
  12. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Запитання і пропозиції до юзерів (форумлян)...

    Ну, критерії будуть дуже суб'єктивні. Треба подумати.
    По ідеї, якщо є підозра, що таким чином нарід собі дописи набиває, можна кілька сторінок тих тем просто викинути. Але тут треба помочі.
    Щодо кніпки "поскаржитися" - цілковито підтримую. Варто нею користуватися почастіше.
     
  13. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Запитання і пропозиції до юзерів (форумлян)...

    Ви в це вірите? :)
    Тут 1 раз подумати не встигають...

    Ну... Буває, що людей цікавить саме смоктанина...
    http://www.youtube.com/watch?v=F3z3PmO4YNE
     
  14. Tanyunya

    Tanyunya Well-Known Member

    Відповідь: Запитання і пропозиції до юзерів (форумлян)...

     
  15. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Запитання і пропозиції до юзерів (форумлян)...

    я як завжди маю власне і досить радикальне бачення (див. підпис):girl_crazy:
    Блокнути з профілактичною метою 2-ом юзерам доступ до тих кількох тем приблизно на тиждень.

    Прошу без образ.
     
  16. Tanyunya

    Tanyunya Well-Known Member

    Відповідь: Запитання і пропозиції до юзерів (форумлян)...

     
  17. Barbie

    Barbie Well-Known Member

    Відповідь: Запитання і пропозиції до юзерів (форумлян)...

    Я за! Можливо тоді припиниться тупе копіювання статей.І перед тим як постити допис людина подивиться попередню сторінку і побачить,що таке вже є.
    А чого ображатися,просто не треба засмічувати форум,і не робити з деяких тем філіали таблоїду,гламурчіка і тому подібного.