Завагітніти, виносити, народити: ускладнення і фактори ризику

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем truskaffka, 8 Вересень 2012.

  1. truskaffka

    truskaffka Well-Known Member

    Відповідь: Завагітніти, виносити, народити: ускладнення і фактори ризику

    Я ще подумала, що на гормони зараз здавати дійсно немає жодного сенсу. Посудіть самі: щойно недавно була вагітність. А кожна вагітність робить такий переворот у гормональному фоні організму! Тому поки все не повернеться у звичний лад, то чи є сенс розшифровувати аналізи...- все одно вказані норми тут будуть неактуальні. Тому, може, на гормони здати хіба вже перед плануваттям. Ну це мої роздуми.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  2. Brenda

    Brenda Member

    Відповідь: Завагітніти, виносити, народити: ускладнення і фактори ризику

    Просто, якщо дійсно проблема була в гормонах (що малоймовірно, але все ж...), то потрібен час, щоб ці гормони привести да ладу перед вагітністю. Я все здавала після другоі М, гормони здавала в різний час, бо там певні гормони треба здавати в певний період циклу, то здача гормонів+ендокринолог і обстеження щитовидки мені зайняло десь 2 міс. ...
     
  3. truskaffka

    truskaffka Well-Known Member

    Відповідь: Завагітніти, виносити, народити: ускладнення і фактори ризику

    Ось цитата з відповіді лікаря на русмедсервісі щодо перевірки гормонів після ЗВ:

     
  4. mryvka

    mryvka New Member

    Відповідь: Завагітніти, виносити, народити: ускладнення і фактори ризику

    Ой дівчатонька, тільки нині прийшла з лікарні, бо моя 2-га вагітність закінчилась завмиранням і чисткою :girl_cray::girl_cray::girl_cray: Назначили зарас ТОРЧ інфекції і генетику здати, а про гормони ніслова не казав. Розумію,що грошей то купа коштує, але хочеться все ж таки вияснити, чому це відбувається.
    Але саме головне, і мабуть дивне, що немає відчуття відчаю чи чогось такого. Тверезо розумію, що просто треба шукати причину тих завмирань
     
  5. truskaffka

    truskaffka Well-Known Member

    Відповідь: Завагітніти, виносити, народити: ускладнення і фактори ризику

    Я Вам дуже співчуваю :sad:...Добре, що ВИ налаштовані на констуктив!
    Розкажіть детальніше....
    І все було добре?

    А що першого разу казали?
     
  6. mryvka

    mryvka New Member

    Відповідь: Завагітніти, виносити, народити: ускладнення і фактори ризику

    Нууу, якшо коротко то історія 2-ох років мого подружнього життя виглядає так - завагітніла,я минулого року десь в червні, нічого я тоді не робила і десь в кінці липня почалась в мене кровотеча. Я в паніці, біжу в лікарню ,а мені там, мол- з чого ви взяли шо це вагітність, може це затримка в вас така. А якшо і вагітність то термін дуже маленький, саме всьо вийде. Я роблю великі круглі очі,:dntknw: але я ж не лікар. Проходить якись час і я сама йду до іншої лікарки Ну і почалось здача гормонів, спермограми,УЗД лікування інфекцій, стимуляції і т.д.,а результату нема. Чисто випадково попадаю до іншого лікаря, він мені міняє курс лікування і каже приймати його 2-3 місяці. Нерви, ясне діло вже здають, і пропила десь 1 курс . І тут, за 2 місяці полосатий тест. Йду до свого лікаря, він прописує мені прогестерон, так як в мене його замало. Здаю 4 чи 5 раз ХГЧ, а він не росте так як би мав. Лікар каже, таке може бути. Давай трохи почекаєм, зробим УЗД. Чекаєм. Одне УЗД- все ніби ок. Друге УЗД- теж все ок,але серцебиття нема, бо термін ше замалий,навіть знімочок маю. Домовляємся на третє УЗД через 2 тижні, але не судилось мені на нього попасти.
    Просто з роботи попала я в лікарню, ну а далі сказали шо завмирання і "вдівай халат і в перевязочну " ((

    ---------- Додано в 22:15 ---------- Попередній допис був написаний в 22:13 ----------
     
  7. truskaffka

    truskaffka Well-Known Member

    Відповідь: Завагітніти, виносити, народити: ускладнення і фактори ризику

    Я щось не зрозуміла, а Ви мали проблеми із завагітненням вперше, що здавали спермограму і що вас стимулювали? І все одно не ясно, які у Вас конкретно проблеми. Ще й інфекції виявили? А гормони не в порядку, чи що?

    І ще одне...пишете, що за цю В двічі були на УЗД - це ж на якому терміні? :scratch_one-s_head:

    Може й правду пишуть у тих книжках про вагітність - вона має відбуватися без надмірного втручання. Не розумію, нащо ганяти жінку що два тижні на УЗД....якщо ще навіть толком ніц не видно. Ну але то моя думка.

    Ви не думаєте, що вагітність протікала постійно на фоні стресу? Спершу переліт (я от прочитала, що ви літали на море) - а це і зміна тиску і зміна клімату.....(хоча то наразі вилами по воді писано, бо є купа випадків, коли все ок), тоді двічі УЗД (так само ніц не доведено про шкоду, але ....), вже не кажучи про ваші нерви з ХГЛ і так далі. Може на фоні стресу так і сталось...
     
  8. mryvka

    mryvka New Member

    Відповідь: Завагітніти, виносити, народити: ускладнення і фактори ризику

    Вперше я завагітніла півроку після одруження, тому я навіть не замислювалась над цим.


    Власне друга лікарка, Склярова, серйозно мною занялась і виявилось, шо в мене киста, вузлик, ендометріоз і уреоплазма ( яку я нащастя вилікувала) і ше шось там не значне, яке тоже вилікувалось. І власне всі аналізи призначала вона, шоб мати картину з чим працювати.


    Там було ну дужееее поверхневе УЗД, на 5 сек. шоб перевірити чи вагітність не позаматкова часом,а другий раз чи є СБ


    Думаю, що ні, бо і я і чоловік були дуже позитивно настроєні, через ХГЧ я не переймалась, ну бо розумію шо неможливо мільойни жінок підігнати в певні стандарти. І думаю, шо в мому випадку, собака зарита десь глибше
     
  9. truskaffka

    truskaffka Well-Known Member

    Відповідь: Завагітніти, виносити, народити: ускладнення і фактори ризику

    Щойно понаписувала купу всього, все витерла і таке лише скажу - відпочиньте пару місяців від усього! Потрібна свіжа голова і гарний настрій... :)
     
  10. mryvka

    mryvka New Member

    Відповідь: Завагітніти, виносити, народити: ускладнення і фактори ризику

    а чому? :) ну і дякую, за підтримку :)
     
  11. Shpunka

    Shpunka New Member

    Відповідь: Завагітніти, виносити, народити: ускладнення і фактори ризику

    Я щось ніч не зрозуміла з ваших дописів. Давайте по порядку:

    Я так розумію, що тести були позитивні? Тобто на 100% впевнені, що були вагітні?

    Ви після тієї кровотечі робили УЗД? Це дуже важливо, бо могло все і не вийти...

    Ви не могли завагітніти, тому звернулись до лікарів? Чи це просто було для профілактики?

    ІМНО, не ображайтесь, але ота зміна лікарів ні до чого доброго не призводить.
     
  12. mryvka

    mryvka New Member

    Відповідь: Завагітніти, виносити, народити: ускладнення і фактори ризику

    Так, причому три різних фірм

    Власне, лікар роблячи УЗД, підтвердив, що вагітність таки була, але потреби робити чистку він не бачить (чи не хоче) бо все саме вийде. А от 2-ге УЗД я не робила.

    То було одне і друге



    Я з вами погоджуюсь, але коли майже рік лікування не приносить ніякого результату,а тільки викликає кожного місяця в мене істерику, то може варто шось і міняти. І власне в мому випадку, це дало результат. На скільки я розумію, я можу завагітніти, але шось мішяє виносити дитинку, чи шось мішає шоб дитинка розвивалась ,а це вже трохи інше
     
  13. Shpunka

    Shpunka New Member

    Відповідь: Завагітніти, виносити, народити: ускладнення і фактори ризику

    Ви назвали декілька своїх проблем, кожна з них зокрема може бути причиною (якась з більшою, якась з меншою ймовірністю). Але точно вам ніхто не скаже. Мене б найбільше турбувало питання ендометріозу, ще й після чистки треба дуже-дуже уважно стежити за ендометрієм, як він наростає.
    А так, в лікарів стандартна практика - пролікувати інфекції, якщо вони є, подивитись на стан гормонів. Вам, напевно, порекомендують перевірити гени свої і чоловіка, здати аналіз на антифосфоліпідний синдром, але то ви вирішуйте, чи варто.
    Не все так страшно, головне вірити, і все вийде! Успіхів вам!

    ---------- Додано в 23:36 ---------- Попередній допис був написаний в 23:28 ----------

     
  14. bmw

    bmw New Member

    Відповідь: Завагітніти, виносити, народити: ускладнення і фактори ризику

    Моїм випадком невдалих вагітностей став Антифосфоліпідний синдром,а також трошки підвищений гомоцистеїн, хто з таким стикався поділіться досвідом.
    На даний час я в процесі планування, дай Бог щоб все получилось!
     
  15. truskaffka

    truskaffka Well-Known Member

    Відповідь: Завагітніти, виносити, народити: ускладнення і фактори ризику

    Який у Вас показник? Я пару місяців тому здавала - був трошки вище норми. Мені лікарка сказала пити фолієву, але в малій дозі. Через ще пару місяців перездала - нічого дуже не змінилось, але та сама лікарка сказала вже, що не припиняти фольку, але цей показник не є критичним. В мене в околі 8 з десятими.

    Я читала, що сам по собі гомоцистеїн - то вже погано, але в сукупності ще з чимось (от скажімо з АФС), то взагалі зле, бо він ще більше допомагає згортанню крові. Тобто його опускати треба безумовно. Ну в мережі зустрічала, що вагітніти можна, коли він менше 10. А щоб він знизився - треба приймати вітаміни групи В.

    Щодо АФС, то в мене якийсь час теж підозрювали, але наразі ніби відкинули цю версію. А на основі яких аналізів вам поставили цей діагноз? І хто?
     
  16. bmw

    bmw New Member

    Відповідь: Завагітніти, виносити, народити: ускладнення і фактори ризику

    Гомоцистеїн в мене -11( лікар виписав нейровітан-це вітаміни групи В і фолієву к-ту,ну і аспірин 100 мг), бо зараз плануємо вагітність, а АФС виявили на основі аналізів на вовчаковий антикоагулянт в інституті патології крові(на Чупринки) та аналізів на антифосфоліпідні антитіла. А Вам який діагноз поставили?
     
  17. truskaffka

    truskaffka Well-Known Member

    Відповідь: Завагітніти, виносити, народити: ускладнення і фактори ризику

    Ну я теж п"ю неовітам і фольку. Аспірин наразі ні. А ви на антифосфоліпідні антитіла здавлаи теж в інституті крові? Я думала, вони не роблять, то здавал у Синево :). Ніякого діагнозу мені не поставили....в мене не було антитіл у ці два рази, що я здавала, але другий раз вовчаковий позитивний був (ну я вже писала). То так виглядає, що АФС не підтвердився.... Ну але тепер гінеколог сказала, що якби планувати і затримка - відразу здавати на ці антитіла, і якщо що - то починати пити дексаметазон і аспірин.

    Але:

    1) читаю в мережі, що антитіла до фосфоліпідів під час В можуть появлятись навіть в здорової жінки (ну може не так відразу?)

    2) дексаметазон взагалі не бажано приймати - бо це гормон наднирників (вроді). То ніби вже тепер є дослідження, які говорять про можливі патології плода при прийомі того.....а що варто приймати,то це низькомолекулярні гепарини типу фраксипарину (якщо я не плутаю :)). АЛЕ я читала в інструкції до фраксипарину, що він протипоказаний вагітним.

    От і будь мудрим.

    До речі, про малі дози аспірину я читала ....Пишуть, що це добре для профілактики гестозів. Хоча там цифри не вражаючі, ну але якийсь відсоток кращий. Ну хоча треба розуміти, що дослідження такого роду дуже важко провести - тому що не можна випадковим чином взяти і призначити вагітним пити чи не пити щось тільки для проведення експерименту. А для надійсності експерименту потрібна випадкова вибірка.
     
  18. bmw

    bmw New Member

    Відповідь: Завагітніти, виносити, народити: ускладнення і фактори ризику

    На антифосфоліпідні я здавала також в сінево, але вони піднімаються тільки під час вагітності, а зараз вони в межах норми, от тільки вовчаковий не падає. Щодо гепаринів, то тільки позитивний тест, відразу колоти в животик фрагмін і до кінця вагітності. Дексаметазон він мені чомусь відмінив, він мені ніякої погоди не робив, незнаю іншим дівчатам він швиденько приводив вовчаковий в порядок, а я на нього чомусь не реагую. Можливо це звязано з гомоцистиїном, зараз хочу перездати вовчаковий після прийому вітамінів групи В і там побачимо. А ви ще не плануєте вагітність?
     
  19. truskaffka

    truskaffka Well-Known Member

    Відповідь: Завагітніти, виносити, народити: ускладнення і фактори ризику

    А після чого конкретно вам діагностували АФС? Взагалі то я думала, що системний вовчак - це окрема хвороба, що може бути і без АФС. (Хоча АФС - то не хвороба, а лише набір певних симптомів). От тільки наразі неясно, чи буває АФС без вовчака.

    Після яких аналізів ви підтвердили діагноз АФС?

    Якщо можна, скажіть, хто Ваш лікуючий лікар?

    Ще ні :sad:.Але дуже сподіваюся, що скоро будемо :)

    ---------- Додано в 22:03 ---------- Попередній допис був написаний в 21:55 ----------

    Виходить, що це на краще. Раз він погано може вплинути на плід.
     
  20. bmw

    bmw New Member

    Відповідь: Завагітніти, виносити, народити: ускладнення і фактори ризику

    Мені діагностували АФС після аналізів на ВА і Антифосфоліпідні антитіла, А ВА це не обовязково системний вовчак, я теж так думала, проте симптомів вовчаку в мене немає, і лікар мені сказала що коли системний вовчак-це вторинний АФС, а в мене первинний. Була в багатьох лікарів, і прийшла туди звідки пішла - в медико-генетичний центр до Прокопчук, а вагітність і подальше її протікання планую з Гуменецьким (Батальна) вона мене до нього направила.
    Дексаметазон в таких дозах як вони призначають, тобто пів таблеточки, ніяк не вплинуть на плід, а лише допоможуть кому це потрібно, бо одній знайомій тільки його від мінили( на 30 тижні) відразу поплили аналізи.
    А вовчаковий ви коли здавали під час чи після вагітності, в яких він був титрах? Ви проходите лікування чи лікарі сказали ще почекати з вагітністю?