Завагітніти, виносити, народити: ускладнення і фактори ризику

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем truskaffka, 8 Вересень 2012.

  1. truskaffka

    truskaffka Well-Known Member

    Відповідь: Завагітніти, виносити, народити: ускладнення і фактори ризику

    Після..півроку після. Титрів тут не маю на руках. Та й там, вроді, висоновок був словесний - виявлено або ні. Робила інституті крові в Красовської Валерії Валеріївної.

    Сказали чекати 2 роки після кесарського. А лікувати не лікуємо, бо нема діагнозу...
     
  2. bmw

    bmw New Member

    Відповідь: Завагітніти, виносити, народити: ускладнення і фактори ризику

    Я також в неї здавала, вона найкраще цей аналіз робить. А чому зараз не здаєте цей аналіз, поки могли б підкорегувати за той час. В мене на це все пішло більше року, так як теж казали чекати 2 роки, я рік відпочила, а потім почала всім цим займатись( робила плазмоферез, капала імуноглобуліни, тепер пю вітамінки і по маленько планую). Хоча Вас розумію, бо поки відійшла від цього всього....
     
  3. truskaffka

    truskaffka Well-Known Member

    Відповідь: Завагітніти, виносити, народити: ускладнення і фактори ризику

    Ну бо мої лікарі (бо я вже не одної ходила :)) не бачуть потреби ще раз здавати. Мені дуже гарна лікар з генетичного центру це пояснила так: той раз, що виявили вовчаковий антикоагулянт, то, мабуть, було пов"язано із загостренням сонячної алергії, бо то теж автоімунне (я якраз в сам "розпал" здала вовчаковий). Ну а перший раз не було....Різниця між аналізами може до 3 місяців.
    Ну я собі особисто для самозаспокоєння хотіла ще перездати його, але якраз тоді у вересні Валерія Валеріївна у відпустку довгу пішла, то я не зробила.
     
  4. Rami

    Rami New Member

    Відповідь: Завагітніти, виносити, народити: ускладнення і фактори ризику

    Мамусі, хто народжував з діагнозом тромбоцитопатія ? Порадьте адекватного лікаря, будь ласка!
     
    • Креативно Креативно x 1
  5. truskaffka

    truskaffka Well-Known Member

    Відповідь: Завагітніти, виносити, народити: ускладнення і фактори ризику

    Питання не зовсім до мене, але я запропоную, якщо Ви ще не ходили, то піти на консультацію у Інститут патології крові та трансфузійної медицини у Львові це на Генерала Чупринки.
     
  6. Rami

    Rami New Member

    Відповідь: Завагітніти, виносити, народити: ускладнення і фактори ризику

    Дякую, це для знайомої. А що може дати така консультація ?
     
  7. truskaffka

    truskaffka Well-Known Member

    Відповідь: Завагітніти, виносити, народити: ускладнення і фактори ризику



    ---------- Додано в 13:40 ---------- Попередній допис був написаний в 13:31 ----------

    Просто мені здається, що тут ще можуть виникати питання під час саме виношування. А якщо все ок і вже час Вашій знайомій народжувати - то інша справа. І навіть в цьому випадку можна спочатку дізнатись, чим загрожує такий діагноз. Чи це ризик великих втрат крові, чи навпаки тромбоутворення? Тому добре знати думку фахівців по крові. Може, є якісь методи профілактики. А акушери і лікарі в пологах вже реагують по факту виникнення ускладнень чи ще чогось. Я так думаю.
     
  8. Rami

    Rami New Member

    Відповідь: Завагітніти, виносити, народити: ускладнення і фактори ризику

    З виношуванням не було жодних проблем, чим загрожує діагноз - відомо, зараз стоїть питання власне пологів. І лікаря, який би ці пологи взявся приймати, тому що всі відмовляються.
     
  9. truskaffka

    truskaffka Well-Known Member

    Відповідь: Завагітніти, виносити, народити: ускладнення і фактори ризику



    От почитала:


    ---------- Додано в 19:51 ---------- Попередній допис був написаний в 19:45 ----------

    До речі, може якраз в Інституті крові порадять когось з акушерів. Вони ж теж консультують вагітних!
     
  10. truskaffka

    truskaffka Well-Known Member

    Відповідь: Завагітніти, виносити, народити: ускладнення і фактори ризику

    Скільки випадків у дівчат стається - викидні, завмерлі. І важко тут втішити, але пишуть що, як правило, вже 2-га вагітність успішна. Ось я вперше прочитала обгрунтування цього факту:

     
    Останнє редагування: 23 Грудень 2012
    • Подобається Подобається x 1
  11. Katya Semak

    Katya Semak New Member

    Відповідь: Завагітніти, виносити, народити: ускладнення і фактори ризику

    Привіт дівчатка!
    Були вчора на узд, ніби все нормально, сказали, що дитинка розвивається нормально. Прийшла додому, то все перечитала і натрапила на трохи тривожну для мене фразу - низька плацентація :scare: Зараз у нас термін 20-21 тиждень, положення плаценти 30мм до вн. вічка... Та я й сама помічала, що дитинка стукає переважно внизу животика! Хто з таким стикався? Це не дуже страшно? Що сприяє підняттю плаценти? А то до лікарки аж у кінці тижня, а я собі вже місця не знаходжу...
     
  12. tuzyachka

    tuzyachka New Member

    Відповідь: Завагітніти, виносити, народити: ускладнення і фактори ризику

    В мене на 14т. було 20 мм, в пятницю йду на УЗД, думаю за півтора місяці піднялася. Але ницька плацента піднімається сама по собі, ми нічим не можемо допомогти, хіба бути більш обережною. Як казала моя Г, ще не придумали такої таблетки, щоб її підняти))). Я знаю в деяких дівчат тут, плацента перекривала повністю вн.вічко, і нічо піднялася за місяць на 20мм.
     
  13. Katya Semak

    Katya Semak New Member

    Відповідь: Завагітніти, виносити, народити: ускладнення і фактори ризику

    Дуже дякую Вам, kucheryava, дуже вірю, що і у нас підмінеться....
     
  14. Gudz

    Gudz New Member

    Відповідь: Завагітніти, виносити, народити: ускладнення і фактори ризику

    В мене на 17 тижні було 23 мм...теж дуже переживала...на наступний тиждень йду на УЗД,надіюсь піднялась...почуваюсь добре...бережу себе і малятко...підлоги не мию,все прибирає коханий,а я відпочиваю:d23:
     
  15. buhgaltersha

    buhgaltersha електровіник

    Відповідь: Завагітніти, виносити, народити: ускладнення і фактори ризику

    Не беріть в голову, в мене в 19 тижнів перекривала вн. вічко, а в 23 - уже 25 мм від вічка, і то мене то не напрягає, бо Г сказала, що "по нормам 36 тижня має бути не нижче, ніж 22 мм - тоді можна самій родити" (не кидайте тапками, якщо це не правда, цитувала свою лікарку, в компетентності якої і так маю певні сумніви).
    Але факт - що за місяць реально піднялась досить пристойно, так що не переймайтесь.
     
  16. truskaffka

    truskaffka Well-Known Member

    Відповідь: Завагітніти, виносити, народити: ускладнення і фактори ризику

    У вас ще навіть не почався найінтенсивніший ріст матки :) -побачите, що все стане на свої місця, плацента підніметься. Ця тема тисячу разів обговорювала майбутніми мамами, і все одно тривожно. Знаю, але то факт - нема в тому проблеми! Проблема у тому, що деякі горе-лікарі взагалі умудряють настрахати без потреби. Наприклад мені колись на 10 (!!!!) тижні написали про низьку плацентацю. Та на 10 тижні ще навіть вона не повністю сформована!!! Плацента лише до 20 тижня закінчує своє формування :). Після такого як відноситись до цих людей, що отримали медичну освіту, а не знаю примітивних речей (чи свідомо вводять в оману)?

    У вас все чудово, повірте :) У вас плацента і так, якщо можна так виразитись, "взяла добрий старт" :), аж 3 см від вічка і то лише початок.
     
    Останнє редагування: 21 Березень 2013
  17. Katya Semak

    Katya Semak New Member

    Відповідь: Завагітніти, виносити, народити: ускладнення і фактори ризику

    нас наш татко теж береже, від самого початку вагітності - то не роби, то не піднімай, то не посувай, іди полежи, відпочинь і т.д. )))

    ---------- Додано в 17:46 ---------- Попередній допис був написаний в 17:42 ----------

    дуже дякую Вам, truskaffka!!! Після Ваших слів якось спокійніше стало на душі! :give_rose:
     
  18. felino

    felino New Member

    Відповідь: Завагітніти, виносити, народити: ускладнення і фактори ризику

    Доборого дня!! Дівчата хто з вовчаковим антикоогулянтом народжував. розкажіть про лікування і перебіг вагітності чи впливає це на дитину. я приймаю дексаметазон і аспірин кардіо в кого є теж така проблема????
     
  19. mryvka

    mryvka New Member

    Відповідь: Завагітніти, виносити, народити: ускладнення і фактори ризику

    В мене така ж проблема. Теж приймаю ці препарати. На початку вагітності дуже переживала стосовно їх прийому, але порилась в інтернеті, попиталась лікарів і заспокоїлась.
     
  20. truskaffka

    truskaffka Well-Known Member

    Відповідь: Завагітніти, виносити, народити: ускладнення і фактори ризику

    Дівчатка, а як Вам визначили, що треба буде приймати ці препарати: до вагітності чи вже під час? Бо той вовчаковий ніби може бути непомітним до вагітності, а то "вилізти". В мене вічно то питання не закрите - і ніби нічого не знаходять, але казала лікарка раніше, що як тільки затримка - відразу треба здавати на антитіла до фосфоліпідів.
    Ви так само алярмово це визначали вже після затримки? Чи знали точно про проблему наперед? Дякую.