Завагітніти, виносити, народити: ускладнення і фактори ризику

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем truskaffka, 8 Вересень 2012.

  1. Kohaju

    Kohaju Well-Known Member

    Відповідь: Завагітніти, виносити, народити: ускладнення і фактори ризику

    колись вона мені казала, що сам вовчаковий - ще абсолютно не показник. він і в нормі може бути підвищений у людини, вона ж про це не знає, бо здає аналіз як припече. Для діагнозу АФС має бути три показники - антифосфоліпіди безпосередньо, кардіоліпінові, д-діметр (здається так) якщо ці показники в нормі - то нема чого аж так переживати. Буває в людей і СОЕ вище норми, і лейкоцити і т.д. і нічого.
    Я якось здала ще до вагітності здала спеціально розгорнутий аналіз крові - а ви знаєте, що в приватних лабораторіях там його вже так ділять..то там як повиходило - моноцити вище, якісь ..ляляцити теж, то на 0,1 вище..лікар сказав "подивилась, взнала, викинь". Саме по собі то фількіна грамота)
     
  2. mryvka

    mryvka New Member

    Відповідь: Завагітніти, виносити, народити: ускладнення і фактори ризику

    Мені його , ну і ше там купу всього, назначили здати після 2-гого завмирання, але так як я "алярмово" :girl_claping: завагітніла втретє, то алярмово полетіла до Валеріїї Валеріїївни його здавати. А там, опа :girl_cray: - виявлено. [/OFF] Власне, коли я прийшла до Прокопчук Н.М. після тих завмирань, то вона подивившись на мої попередні аналізи і оглянувши мене сказала, шо дуже висока імовірність того, шо мої завмирання відбуваються через вовчаковий. [/HIDE]
     
  3. felino

    felino New Member

    Відповідь: Завагітніти, виносити, народити: ускладнення і фактори ризику

    так знаю, реально дуже хороша людина та спеціаліст так само як і Прокопчук. щодо приймання то в мене було завмирання плоду перша лікарка після аналізів на торч сказала що це від інфекції та я звернулася до Прокопчук і вона сказала ще додатково здати на гормони на авідність торч-інфекцій та на вовчаковий всі результати були добрі окрім вовчакового вона мен призначила дексаметазон і аспірин я його приймала 2.5 місяці і результати покращилися зараз я вагітна і приймаю далі на днях маю іти до Валерії тоді буде відомо чи в нормі все чи ні. :girl_claping:
     
  4. Sonechcko

    Sonechcko Well-Known Member

    Відповідь: Завагітніти, виносити, народити: ускладнення і фактори ризику

    Дівчатка, маю до вас декілька запитань. Була на консультації у лікаря, маю здати декілька аналізів, один з них на антитіла до фосфоліпідів. Лікар не уточняла де здавати, тому мала намір здавати в приватній лаб. ,але з ваших дописів бачу , що ви його там не робите. Можливо підкажете де саме краще його здавати чи це не так суттєво? Я вже просто геть заплуталась з тим всім, не знаю з якого боку до того приступати. І ще таке стосовно п. Прокопчук, знаю що вона в "Ехомеді" приймає як узидист, а на консультацію де до неї можна потрапити? Буду вдячна за відповіді!
     
  5. truskaffka

    truskaffka Well-Known Member

    Відповідь: Завагітніти, виносити, народити: ускладнення і фактори ризику

    Ну з дописів то вроді про вовчаковий антикоагулянт було - то це інше. Я от здавала ті антитіла в Меділайні та Синево. Чому б не в Медісі? Особисто я застережень не чула.
     
  6. Sonechcko

    Sonechcko Well-Known Member

    Відповідь: Завагітніти, виносити, народити: ускладнення і фактори ризику

    Ясно.
    А його де краще чи можливо в когось конкретного ви порадите? Хоч мені його не назначили, сказали зараз не треба, але планую сама його здати.
     
  7. truskaffka

    truskaffka Well-Known Member

    Відповідь: Завагітніти, виносити, народити: ускладнення і фактори ризику

    Ну найкраще Інститут патології крові, на Г.Чупринки, а конкретно я здавала у мега-позитивної Валерії Валеріївни Красівської.
     
  8. mryvka

    mryvka New Member

    Відповідь: Завагітніти, виносити, народити: ускладнення і фактори ризику

    Можете задзвонити, запитатись, не думаю що не приймуть.

    Взагалі-то, мені Н.М. сказала шо його можна і в Синево здати чи іншій лабораторії, але так як його зробить Валерія Валеріївна там не зроблять, вона в тому плані найкращий спеціаліст.
     
  9. Sonechcko

    Sonechcko Well-Known Member

    Відповідь: Завагітніти, виносити, народити: ускладнення і фактори ризику

    Дівчата, можливо ви мені прохи поясните стосовно АФС. Наскільки я зрозуміла для встановлення цього діагнозу замало здати лише аналіз на антитіла до фосфоліпідів, ще потрібно на антитіла до кардіоліпінів та волчаночный антикоагулянт? Чи ще щось потрібно здавати?
    В приватній лабораторії його не роблять лише в Інституті Патології крові?
     
  10. truskaffka

    truskaffka Well-Known Member

    Відповідь: Завагітніти, виносити, народити: ускладнення і фактори ризику

    Так, в усіх статтях пише, що має бути сукупність лабораторних та клінічних ознак. При чому лабораторні мають бути підтверджені через певний проміжок часу. Наприклад, антитіла до тих же фосфоліпідів, здається, треба за тижнів 6 перездавати (точно не пам"ятаю), хоча взагалі то існують випадки АФС без антитіл взагалі (Валерія Валеріївна мені якраз казала)....

    Стягніть будь-яку статтю по АФС - там є про діагностування, але кожен випадок окремий. Може АФС вилазити лише на фоні певних обставин, а в звичному стані не проявлятись.
     
  11. Sonechcko

    Sonechcko Well-Known Member

    Відповідь: Завагітніти, виносити, народити: ускладнення і фактори ризику

    Та я то читала і статті , і форуми, але не можу собі з тим дати ради. Там дійсно кожен випадок індивідуальний. Стосовно кардіоліпіну я сама запитала лікарку чи потрібно здавати, вона відповіла, що ні , бо я не "сердечник". І будь мудрий здавати чи ні.
    Маю запитання, ця пані робить лише аналізи чи може в разі потреби назначати лікування?
     
  12. truskaffka

    truskaffka Well-Known Member

    Відповідь: Завагітніти, виносити, народити: ускладнення і фактори ризику

    Ну я не впевнена, але наскільки розумію, вона власне по аналізах. Але її можна спитати, хто добрий в тому спеціаліст. Зокрема, вона рекомендувала Прокопчук.
     
    Останнє редагування: 20 Травень 2013
  13. Dream-baby

    Dream-baby Member

    Відповідь: Завагітніти, виносити, народити: ускладнення і фактори ризику

    Дівчатка і у мене ВА, спочатку здала в синево вище норми не взяла до уваги, але всетаки вирішила перездати і знову вище, пізніше порадили зробити в Красівської і теж виявлено, завтра планую до Прокопчук, як схожу відпишусь)
     
  14. Sonechcko

    Sonechcko Well-Known Member

    Відповідь: Завагітніти, виносити, народити: ускладнення і фактори ризику

    Ви здавали лише на ВА чи ще на антитіла до фосфоліпідів, коагулограму?
     
  15. Dream-baby

    Dream-baby Member

    Відповідь: Завагітніти, виносити, народити: ускладнення і фактори ризику

    тільки 3 рази ВА - усі рази виявлено, коагулограму теж, але нічого по ній сказати не можу оскільки в лікаря не була, завтра знову її здам і після обіду до Прокопчук)
     
  16. Dream-baby

    Dream-baby Member

    Відповідь: Завагітніти, виносити, народити: ускладнення і фактори ризику

    вчора до Прокопчук не попала, завтра йду, єдине здала знову загальний аналіз крові, як завжди тромбоцити дуже завищені(((
     
  17. truskaffka

    truskaffka Well-Known Member

    Відповідь: Завагітніти, виносити, народити: ускладнення і фактори ризику

    Це якраз непрямо може вказувати на АФС чи інші проблеми, так Красівська казала мені. Хоча не завжди.
     
    Останнє редагування: 22 Травень 2013
  18. Dream-baby

    Dream-baby Member

    Відповідь: Завагітніти, виносити, народити: ускладнення і фактори ризику

    я йду на лисенка, завтра вона приймає з 9, а я їду десь на 8.30, і думаю буду одна з першших)))
     
  19. truskaffka

    truskaffka Well-Known Member

    Відповідь: Завагітніти, виносити, народити: ускладнення і фактори ризику

    Що там Прокопчук там сказала?
     
  20. Sonechcko

    Sonechcko Well-Known Member

    Відповідь: Завагітніти, виносити, народити: ускладнення і фактори ризику

    В "Ехомеді" в переліку послуг я прочитала консультація генетика, але мені в той день не вдалось записатись, в них був якийсь аврал, накладка на накладці. А тепер мені ніяк не виходить до неї потрапити.