Завагітніти, виносити, народити: ускладнення і фактори ризику

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем truskaffka, 8 Вересень 2012.

  1. Dream-baby

    Dream-baby Member

    Відповідь: Завагітніти, виносити, народити: ускладнення і фактори ризику

    я до неї ще не попала, але вже і не піду, бо всі питання я задала Михайлишин Л.О. на консультації в інтерсоно)
     
  2. smal

    smal Member

    Відповідь: Завагітніти, виносити, народити: ускладнення і фактори ризику

    Мами, у яких дітки були з сідничним передлежанням і які згодом повернулись в головне, звертаюсь до вас. Що вам допомогло? В якому терміні дітки повернулись нормально?
     
  3. Judice

    Judice Закохана в гори ))

    Відповідь: Завагітніти, виносити, народити: ускладнення і фактори ризику

    Дуже потребую інформації для своєї сестри. Вагітність по гестації 8 тижнів, кілька днів тому УЗД оказало відставання розвитку плідного яйця (Плідне яйце 11,7 мм, ембріон 9 мм). Серцебиття прослуховується. Перерила весь нет - інформації дуже мало, переважно розповідають про загальне відставання розвитку. Ті історії, що є , здебільшого з негативним кінцем (плід "задихається").. Лікар каже, що треба чекати, динаміка може бути всяка.. Можливо хтось стикався з такою проблемою і може поділитися досвідом.. Буду ДУЖЕ вдячна.. Так шкода сестричку.
    П.С. в неї в анамнезі - 2 завмерлі вагітності й одна нормальна (народила синочка)
     
  4. Raven

    Raven Мама малятка

    Відповідь: Завагітніти, виносити, народити: ускладнення і фактори ризику

    Може бути і неправильно встановлений термін. В першому триместрі кожен тиждень унікальний. Якщо серцебиття є, то варта почекати і зробити повторне узд.
     
  5. Judice

    Judice Закохана в гори ))

    Відповідь: Завагітніти, виносити, народити: ускладнення і фактори ризику

    розумію.. але справа трохи в іншому - відношення розмірів плідного яйця і ембріона непрвильне (яєчко замаленьке для нього, бо, чомусь, відстає в розвитку)
     
  6. Raven

    Raven Мама малятка

    Відповідь: Завагітніти, виносити, народити: ускладнення і фактори ризику

    Тут варта почекати і подивитися на подальшу динаміку росту, по одному узд важко щось сказати.
     
  7. truskaffka

    truskaffka Well-Known Member

    Відповідь: Завагітніти, виносити, народити: ускладнення і фактори ризику

    Згідна. Та тут навіть нема інших варіантів - звичайно, що треба чекати і надіятись, що гігантські компенсаторні можливості організму спрацюють добре. Я би ще додала, що УЗд - то дааалеко не "ювелірна точність". Може вартує за певний час дивитись на іншому апараті (з іншим лікарем)?
     
  8. VERO

    VERO Well-Known Member

    Відповідь: Завагітніти, виносити, народити: ускладнення і фактори ризику

    У нас був такий "діагноз" всю вагітність. Виявляється- погано визначили термін. На другому (з 6 чи більше) УЗД, плід відповідав терміну, а на всіх інших- ні. Я навіть ще тиждень добавила. До кінця вагітності відставання становило аж 6 тижнів. Ще і води неоднорідні, ополесціли. Животик у дитини замаленький. Плід непропорційний. Серцебиття було по верхній межі або і вище. Мала вага. Вирішили, що плід інфікований. Тому відстає в розвитку і води неоднорідні. Робила безліч УЗД. Динаміка завжди була хороша. Скеровували на доплер. Виявили порушення на кілька сотих у одній із судинок і знову діагноз- порушення фіто-плацентарного кровообігу. Здавала торч-інфекції. Знайшли "крайнього"- герпес, який у мене все життя. Результат- народила по їхньому терміну в майже 44тижні без жодних ознак переносу. Вага- 3500г. Під час пологів біля мене стояла бригада неонатологів у повній готовності. Поставили дитинці 9балів по Апгар. Дитина абсолютно здорова. Їла цілодобово у ПБ. Чоловік постійно каже, що заведе доцю до тих "дохторів" і покаже їм всю ту писанину, що вони про нашу дитину написали.
    ОБОВ'ЯЗКОВО СХОДИТИ НА ПОВТОРНЕ УЗД ЧЕРЕЗ 2 ТИЖНІ У ІНШУ КЛІНІКУ, ДО ІНШОГО ЛІКАРЯ. Я постійно ходила у одну клініку і про це шкодую. На такому терміні 2тижнів достатньо, щоб зробити висновки. А до того часу- молитися, молитися, молитися, сповідатися, їздити на прощі і вірити!!!
     
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  9. Judice

    Judice Закохана в гори ))

    Відповідь: Завагітніти, виносити, народити: ускладнення і фактори ризику

    Вагітність завмерла.. Це вже третя.. Так хочеться підтримати, але просто не знаходжу слів..
     
  10. Dream-baby

    Dream-baby Member

    Відповідь: Завагітніти, виносити, народити: ускладнення і фактори ризику

    Дівчата а у мене радісна новина АФС не підтвердився, у мене лише вовчаковий, а всі інші аналізи які мені сказали здати на консультації в інтерсоно, зокрема Фосфатидилсерин, антитела IgG, Пероксидаза щитовидной железы, антитела Тиреоглобулин, антитела Антинуклеарные антитела, Кардиолипин, антитела IgGКардиолипин, антитела IgM нічого немає)))) в пятницю роблю гістероскопію, а на наступний цикл ВМІ))
     
  11. katysik

    katysik Well-Known Member

    Відповідь: Завагітніти, виносити, народити: ускладнення і фактори ризику

    Аж сльози на очі навертаються...

    шкода мені дуже тих дівчат, які так хочуть стати мамами, але ніяк не виходить... :sad: Тримайтесь дівчатка, все у кожної з Вас буде добре, як кажуть з Божою поміччю в добру путь!
     
  12. Dream-baby

    Dream-baby Member

    Відповідь: Завагітніти, виносити, народити: ускладнення і фактори ризику

    Я дурепа навіть не почитала вище, мені теж дуже шкода що так сталось, але не потрібно опускати руки:d25:
     
  13. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Відповідь: Завагітніти, виносити, народити: ускладнення і фактори ризику

    Після позаматкової пила протизаплідні, як лікувальні і як для прямого призначення. Потім перестала, довгий час не пила, вирішила їх знову приймати. Лікарка казала потрібно здати аналіз на Вовчаковий коагулянт і коалограму, здала у лютому на Чупринки-позитивний. Таблетки значить не можна сказала. пропонувала пройти далі обстеження, але я вийшла на роботу і не було коли ходити. І от щось мені стрельнуло перездати, тому що той здавала не натще і пила зранку каву. Пішла в Синево сьогодні, там сказали не можна було тоді їсти і пити. То таке. Перездала-сьогодні отримала результат, показник ВК вижчий за попередній -1, 34. Інтернет пише, що це незначне його виявлення у організмі. А ще ось що:
    Первичный и вторичный АФС имеют сходные клинические проявления: привычное невынашивание беременности, нераз[цензура]вивающиеся беременности в I—II тримест[цензура]рах, внутриутробная гибель плода, преж[цензура]девременные роды, тяжелые формы гестоза, плодово-плацентарная недостаточность, тяжелые осложнения послеродового пери[цензура]ода, тромбоцитопения (снижение количест[цензура]ва тромбоцитов). Во всех случаях предвест[цензура]ником гибели плодного яйца является раз[цензура]витие хронической формы ДВС-синдрома.

    Наблюдения показывают, что без лече[цензура]ния гибель плода происходит у 90—95% женщин, имеющих АФА.
    Прогнози невтішні, дівчата на різних форумах пишуть, що народжували у 32 тижні, комусь зупиняли схватки, щоб продовжити трохи вагітність. Короче, все плачевно. Наступного тижня піду на Батальну до своєї. Але чи вартує йти до звичайного гінеколога чи треба шукати когось толкового. Я не те, що плануюча, просто ризик є великий, а якщо "так ся стане" і всьо..почнеться вище написане. Питання: Як себе чи дитину вберегти від того усього??? Чи впливає наявність у організмі ВА на життя без вагітності?...Я в шоці...
     
  14. truskaffka

    truskaffka Well-Known Member

    Відповідь: Завагітніти, виносити, народити: ускладнення і фактори ризику

    Власне що мені спеціаліст по тому - Красівська - казала, що це не впливає на такі аналізи. Хоча я теж в Інтернеті знаходила поради про "натще". Думаю, що так як для більшості аналізів терба натще, то просто пишуть це для всіх на всяк випадок.

    Та ж лікарка казала, що якщо виявили - це не проблема, просто знаючи то, треба вживати заходів. Такі вагітні консультуються в Інституті патології крові (якраз отому, що на Чупринки) і щасливо виношують діток. Для прикладу, після мене на прийом чекала дівчинка на великому терміні - Валерія Валеріївна сказала, що це одна із таких вагітних...і ось вже родити має. Так що в шок нема чого падати. :)

    Взагалі це дуже добре, якщо проблему вже виявлено - значить треба просто методично з нею боротись. Гірше, коли не знаєш, за що братись :sad:
     
  15. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Відповідь: Завагітніти, виносити, народити: ускладнення і фактори ризику

    З огляду на те, що ця проблема має "погані" наслідки, а ОКи не дають 100% гарантію..то трохи страшнувато. Мені ще призначили тоді здати аналіз на красную волчанку, ще не здавала. А якщо її нема то йти по лікарях-знатоках:генетиках, продуктологах і так далі...
    А при ВА можна вживати якусь контрацепцію??? Р.С. що таке 3В про яке тут пишуть?

    Лікарка сама була тоді вшоці. звідки воно взялося, якщо після позаматкової мені його робили то був відємний аналіз. Чи могли ОК його "розбудити", пила Жанін(не підійшов, потім Ліндінет20)
     
  16. IRUSKA*8

    IRUSKA*8 Well-Known Member

    Відповідь: Завагітніти, виносити, народити: ускладнення і фактори ризику

    ckorpionsha,
     
  17. truskaffka

    truskaffka Well-Known Member

    Відповідь: Завагітніти, виносити, народити: ускладнення і фактори ризику

    Щось не пойму... А це ще що таке?:) Може, мається на увазі
    ? Бо російською "волчанка", а українською "вовчак".


    Я ж власне писала, що наслідки ці тепер регулюються при належному нагляді за такими вагітними. Не переживайте наперед. А перевріити треба...хоча воно не так все просто. Іноді за аналізами все гуд, а "вилазить"за якихось умов. От як за вагітності...Якщо є підозра - треба слідкувати. Та й все.
    Я не спец, але щось мені видається, що вони до цього не мають відношення. Може якась алергія проявлялась абощо? Це з ряду автоімунних, то якра і могло "розбудити". В мене так вроді на сонячної алергії теж колись щось "вилізло", і то потім не підтвердилось...Хіба питання залишило по собі.
     
  18. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Відповідь: Завагітніти, виносити, народити: ускладнення і фактори ризику

    Повышение уровня волчаночного антикоагулянта в крови может быть признаком следующих заболеваний:

    аутоиммунные заболевания
    системная красная волчанка
    бесплодие
    СПИД
    тромбоэмболия
    ишемические нарушения мозгового кровообращения.


    А від чого тоді можуть рости показники ВА протягом пів року , якщо я ні ОКи не пю, ні лікуюсь від того???хм...алергія..чи щось..лікарка казала будемо шукати причину його появи
     
  19. Sonechcko

    Sonechcko Well-Known Member

    Відповідь: Завагітніти, виносити, народити: ускладнення і фактори ризику

    Для тих хто в танку, якщо є ВА, то це вважається, що є АФС? Я геть в тому заплуталася. Хочу звернутись до тих, в кого АФС чи якщо так можна сказати, підозра на нього, поділіться інормацією про лікування. Наскільки я знаю то це іде дексаметозон і аспірин, я не лікар, але наскільки знаю, то ці препарати довго не можна приймати? Чи там є якась певна схема? Чи потрібно лікуватись до початку планування, чи вже приймати ці препарати під час вагітності?І якщо можна, то порадьте хорошого гінеколога, який займається саме такими випадками. Буду вдячна за інформацію.
     
  20. MaLaBiDa

    MaLaBiDa New Member

    Відповідь: Стіна плачу про ПБ

    Доброго дня. Підкажіть, будь-ласка, майже рік назад в мене стався мимовільний викидень. І від того часу не можемо більше завагітніти. Чи може це бути, що організм довго відновлюється, чи може бути якась друга причина????