Завагітніти, виносити, народити: ускладнення і фактори ризику

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем truskaffka, 8 Вересень 2012.

  1. IrenaNal

    IrenaNal New Member

    Я роб
     
  2. model fantazii

    model fantazii Well-Known Member

    Дівчата, які саме аналізи здаються для виявлення ВА?

    Надіслано від мого SM-M315F, використовуючи Tapatalk
     
  3. IrenaNal

    IrenaNal New Member

     
  4. Burberry

    Burberry Well-Known Member

    Краще одразу пакет на АФС, якщо є втрати в анамнезі. Але в нас проблема в тому, що не всі лікарі довіряють потім результатам, от і будь мудрим
     
  5. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Дуже співчуваю вашим втратам( Сумно і через наслідки від лікування,яке не допомагає,це мені теж, на жаль, знайоме...
    Аспірин добре,що рекомендували.
    Але чи додавали Вам ще плюс/або лише щоциклу після овуляції зразу прогестерон або якщо так,то у великій дозі, в уколах,а не лише,коли вже мажеться? Він теж має вплив на імунітет,помагає розвинутися вагітності.
     
    Останнє редагування: 14 Грудень 2020
  6. IrenaNal

    IrenaNal New Member

    Дякую за співчуття. Мені тут дівчатка на форумі сказали, що це не 3В якщо лише на 23-25 викидень, це біохімічні вагітності, про які мені за 5 років жоден лікар не сказав. Лікарі радять аспірин, а з 14-25 день пити лютеїн. На такому лікуванню була рік. З жовтня перестала все пити, і шукаю хорошого спеціаліста, який зможе розібратись в нашій проблемі: бо і чоловічий фактор, несумісність, резус конілікт і ВА. До весни трішки відпочину і почну далі боротись, щоб у нас були діточки.
    Підкажіть, будь ласка, Ви лікувалист, чи тепер у Вас все в порядку? Бо кого звертались? Бо я у Львові вже навіть не шукаю лікарів, кожен каже, що не має хорошого лікаря.
     
  7. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    В мене не було ВА і резуса.була трохи інша ситуація. Я з свого досвіду можу рекомендувати консультацію в Михайлишин.
    Можливо,в Городенчук? не знаю,чи займається і цими питаннями,можна напевно уточнити на рецепції,чи можна звернутися до неї з цим.

    Мої всі вагітності були з уколами прогестерону і утрожестаном. Лише з утрожестаном були біохімічні, а з малою дозою утрожестану щей біохімічні з кровомазанням. Чи це співпадіння чи ні невідомо. Хоч прогестерон в мене в нормі.Тому я звертаю увагу саме на велику дозу прогестерону, бо це і традиційний спосіб лікування гінекологів з давніх давен. Можливо,самої лютеїни в малій дозі недостатньо,якщо є імунологічні проблеми.
     
  8. Єва

    Єва Well-Known Member

    Дівчата, в когось була вагітність з боковим/повним передлежанням плаценти, а не просто низькою плацентацією? Як виношували/народжували? Чи піднялась плацента хоча б частково, якщо так, то на якому терміні? Я вже начиталась страшилок, ще й на аспірині до 25-26 тижня. Прокопчук попередила, щоб відміняла аспірин, якщо раптом почнеться кровотеча. Заспокійте мене.
     
  9. ZikkA

    ZikkA Well-Known Member

    В мене крайове було під час другої вагітності, піднялася до другого УЗД, була просто низька. На третьому УЗД піднялася ще вище. Але в мене не кровило і взагалі не турбувало ніяк. Я б і не знала, якби на УЗД не побачили.

    Надіслано від мого POT-LX1, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    А у Вас зараз який термін?

    Надіслано від мого Redmi 4X, використовуючи Tapatalk
     
  11. Єва

    Єва Well-Known Member

    20-й тиждень. Побачили на 1 узд предлежання хоріона з перекриттям вічка на 23 мм, а в 19 тижнів передлежання плаценти вже з перекриттям на 34 мм, тобто ще більше, майже на 80%. Нічого не піднялося. Хоріон був локалізований по задній стінці, а плацента чомусь по передній. Лікар той самий, різні апарати і асистенти записували. Тепер сумніваюсь, чи таке можливо.
     
  12. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    А, вже не маленький. Нюансів не знаю, бо в мене перекривала вічко в першому триместрі в першу вагітність. В 12 т. трохи покровило, але вагітність продовжилась і далі плацента вже піднімалась. Думаю, в будь якому випадку, найбільше, що в Ваших силах - поберегти себе від навантажень.
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    В мене теж було предлежання з повним перекриттям вічка, виявили на першому УЗД. З початком другого семестру відчувала болі (але без мазанини), тож мусила або геть помалу ходити, або зупинятися і відпочивати. УЗД-ст пояснювала, що це якраз могло бути через предлежання, тому берегтися. На другому УЗД вже було крайове предлежання, плацента потрохи піднімалася, але помалу. Навіть на УЗД в 30 тижнів плацентація все ще була низька. Норма стала аж на 34-35 тижні.
    Бережіться, нехай все буде добре.
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    На 25й день треба здавати ХГ,і продовжувати прогестерон, якщо є ХГ, бо відміна прогестерону в разі вагітності може провокувати переривання вагітності (читала таку інформацію)
     
  15. Єва

    Єва Well-Known Member

    Звітую по своїй ситуації. Три тижні переживала, сьогодні відважилась переробити УЗД в іншого лікаря, то ніякого передлежання не побачили, плацента знаходиться трошки низькувато, 44 мм над внутрішнім вічком, але для 23-го тижня то не критично, бо все росте і піднімається, до пологів ще підніметься до норми. Напевно, те, що в попередньому УЗД три тижні тому писали "на 34 мм перекриває внутрішнє вічко" насправді було 34 мм над вн. вічком.
     
  16. rununkulos

    rununkulos Well-Known Member

    В мене була низька плацентація-крайове передлежання. Піднімалась повільно, хоч всі УЗДисти переконували, що підніметься, то ж я нічого особливо не робила. Доречі, в ЖК навіть фраза "поберегти себе" не звучала. В 30-31т. піднялось до межі, з якою мали б впустити в ПП.
    Ходити направду було важко, але я все думала, що просто стала лінива. Тому, навіть 100м їхала на авто...а насправді це десь так організм вимагав поберегтись. Я працювала до 38 тижня. Тоді ж знов щось мене потягло на УЗД (радили мені піти до адекватних порад..забула як його прізвище на Гоголя, біля управління залізниці).Наміряли, якщо не помиляюсь 42мм. Впринципі, ок.
    Все було добре, перейми почались, час йшов, інтервал скорочувався, я собі по своєму задуму сиділа вдома, релаксувала... чекала на що 5хв. Потім відчула, щось задовго..сила перейми майже не змінювалась. Вже в дорозі до ПБ, і дуже в приймальній пішло відшарування плаценти. Слава Богу, все обійшлось сильним переляком. Не знаю, чи правильно виражусь, але довелось народжувати з відкриттям 3см( хоч перейми тривали 13год).
    До дня пологів 41т. я й не думала про то передлежання, бо впевнена була, що піднялось. Але такий розвиток подій підтвердив, що воно таки було.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  17. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Ні, не підтвердив.
    Плацента може відшаруватись з будь-якого місця, з дуже багатьох причин.
    І з дна теж (дно матки вверху, якби хто не знав).
     
  18. rununkulos

    rununkulos Well-Known Member

    Так, могло і з інших.
    Але коли мені влаштували допит в приймальній, від чого б це могло бути, на фоні щохвилинних перейм...я ще й вийшла крайньою і безвідповідальною, бо не казала нічого про це положення...(ну бо ж забула про це)..і не лягла бодай в 40 тижнів.. могла ж і не доїхати..ну але це таке..
    Мене найбільше турбували під час вагітності постійний біль,тонус і тиск в низу, аж тепер коли часом читаю схожі відчуття дівчат, зрозуміла, що то не була норма.
     
  19. rununkulos

    rununkulos Well-Known Member

    Доречі, а що ще може спричинити..?
    З усіх можливих ознак, що може спричинити нормально розташованої плаценти, в мене не було, нічим не хворіла, тиску не було.
    Не пам'ятаю точних см свого передлежання, але кожен лікар, що до мене заходив, поки не приїхав мій, запевняв мене, що з тою висотою не народжують ПП. Я то читала, що по радянських мірках мало бути 60мм якось так, а сучасні дослідження твердять, що від 38(орієнтовно, не впевнена в цифрах). В мене ж було на межі, сучасних. Тому , дякую долі, що таки в останню секунду таки сконтактувала з лікарем і народила природньо, бо чергова бригада мене на КР настроювала.
     
    Останнє редагування: 10 Лютий 2021
  20. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    це абсолютно не пов'язані речі
    інша річ, з якою можна пов'язати важливість розташування плаценти -
    для КР важливо знати місце розташування.
    це якесь непорозуміння. На відкритті 3 см можливий лише "вагінальний КР", коли повністю розрізають шийку матки і під загальним наркозом витискають дитину.
    Можливо, відкриття від 3 до 10 см минуло дуже швидко, що в других пологах буває. А ще більш імовірно - що не 3 см, а 3 "пальці" - тобто, 6-7 см. З 6 до 10 см за 20 хв в повторних пологах - запросто.
    До речі, стрімкий перебіг може бути опосередковано пов'язаний з відшаруванням плаценти