Завагітніти, виносити, народити: ускладнення і фактори ризику

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем truskaffka, 8 Вересень 2012.

  1. Plod

    Plod New Member

    Так, скрінінг через тиждень буду робити.
    Я так розумію у Вас все добре? Ви пишите що в такій же ситуації були.
     
  2. AnnaSh

    AnnaSh New Member

    Доброго дня. Поділіться будь ласка вашим досвідом хто народжував піля 35+. Мені зараз 36 і плюс ще у мене тиреотоксикоз із дифузним зобом. Зараз гормони в нормі. Начиталась про ризики вагітності після 35 років. І тепер дуже страшно.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. Virusja

    Virusja New Member

    Доброго дня. Питання щодо HLA-сумісності. У нас з чоловіком 100/50/40. Нам сказали, що потрібно капати експериментальний препарат (назву не уточнили) через кожні 28 днів і все буде ок.
    Скажіть, будь ласка, чи хтось стикався з таким випадком, як проходила ваша вагітність , чи нема ускладнень у розвитку дитинки? Вибачте, якщо ці запитання неприємні.
    Ми втратили 4 вагітності на 20 тижні. Всі лікарі досі говорили , що я здорова і чому так не розуміють . Тепер нарешті на цей аналіз направили репродуктологи. І тут таке. Тому мені вже страшнувато наважитися на 5 вагітність, якщо цей препарат не дасть результату , чи вплине на розвиток дитинки.
    Буду Вам дуже вдячна за відповідь.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  4. Hons

    Hons New Member

    Ні, на жаль, завмерла на 8 тижні. Показало хромосомну поломку. Сподіваюсь у вас все гаразд
     
  5. nikolaeva

    nikolaeva New Member

    Хто здавав HLA на Лисенка, поділіться досвідом
     
  6. Hons

    Hons New Member

    Я здавала, а що саме вас цікавить?