Завершені вишиті роботи різної тематики

Тема у розділі 'Вишивальні процеси', створена користувачем Liliyah Romanova, 18 Квітень 2007.

  1. Alias

    Alias Well-Known Member

    Відповідь: Завершені вишиті роботи

    [​IMG]
    Це нова завершена робота моєї Наталі.2Фантазія" по мотивам художника Вільєна Каракашева
     
  2. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Завершені вишиті роботи

    ось мій оформлений годинничок для мого найсолодшого Машиніста :)

    [​IMG]

    [​IMG]

    Годинник буде висіти на стіні, навпроти ліжка Тимофієвого, але тато ще на роботі був, то не було кому цвяшок забити :)

    здавала на оформлення на водогінну, але власниця возила в іншу майстерню, де є більший вибір глибоких багетів, та й сама вона ще годинника не оформляла. Оформленням я дуже задоволена, хоча це виходить значно дорожче, ніж купити китайський годинник і вклеїти туди табло.

    в мене ніколи з першого разу не буває оформлена робота, тому тут я була здивоввана, що все добре... а виявилося не зовсім добре... коли чіпляли стрілки (до речі, мені таки припасували ці фігурні стрілочки, які не йшли до механізму, а я їх докупила), але певно ще не мали досвіду і зле виставили години. В мене тепер в годиннику немає рівно 12, 3 і так. далі, все скручено, Рівно 12, то десь між 12 і 1 стрілки стоять. думала самі переробимо, але поки відкривали годинник... то взагалі перестав ходити :sad: треба знову їхати на водогінну, пообіцяли переробити... і чого мені так везе? :)

    ще один недолік того механізму (я не здогадалася його на виставці послухати) - секундна стрілка ТАК голосно ходить... брррр... :sad:

    так що вчіться на моїх граблях :)

    п.с. Хотіла дописати ще для Оленки. Там серединка той кіт дуже пасує, стрілки наче вуса в нього, бо взагалі та серединка не має привертати на себе увагу, а головним має залишатися циферблат з годинами. кіт якраз не є яскравим і вишитий лише контур, імхо, якраз то шо треба
     
  3. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Завершені вишиті роботи

    Нарешті й моя черга прийшла :) Я так хочу її оформити! Хай тільки той ажіотаж стихне - їду в Епіцентр!

    Для Кітки: на середу так на середу - бачте, з самого раненька :girl_crazy: :girl_crazy: :girl_crazy: :girl_crazy: :girl_crazy: :girl_haha: :girl_haha: :girl_haha: :girl_haha:

    [​IMG]
     
  4. olgazaraza

    olgazaraza New Member

    [​IMG]

    Це моя перша вишивка бысером.

    [​IMG]
    Можливо хтось знає цікаві техніки вишивання бісером?Буду рада якщо поділитесь досвідом))))
     
    Останнє редагування модератором: 4 Листопад 2009
  5. Borodinka

    Borodinka Well-Known Member

    Відповідь: Завершені вишиті роботи

    Обіцяна у вихвалялках чи хвастушках ялинкова прикраса Рожева овечка, а до неї ще ялиночка
    [​IMG]
     
  6. вишиванка

    вишиванка Well-Known Member

    Відповідь: Завершені вишиті роботи

    А я ось вчора вишила закладку у спільному процесі з Людмилою :) я вже показала фото у темці-спільні процеси і ще тут покажу ;)
    [​IMG]
    [​IMG]
     
  7. Oddly

    Oddly Well-Known Member

    Відповідь: Завершені вишиті роботи

    така малюсінька бджілочка для доні в мене вийшла

    [​IMG]
     
    Останнє редагування модератором: 6 Листопад 2009
  8. Borodinka

    Borodinka Well-Known Member

    Відповідь: Завершені вишиті роботи

    Це моя Яся сердечко САМА вишила, а я його оформила бісером і стрічкою
    [​IMG]
     
  9. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Завершені вишиті роботи

    Ось і докінчила я свого вчорашнього кота. Зроблю з нього чохол для мобільника :)

    [​IMG]
     
  10. Юстуся

    Юстуся Well-Known Member

    Відповідь: Завершені вишиті роботи

    [​IMG]Ума таки я дочекалась цей набірчик Dimensions Punch Needle зробила і хвалюсь:girl_flirt:
    [​IMG]Продовження моїх ведмедиків:girl_in_love:
    [​IMG]
     
  11. Nadijka

    Nadijka Well-Known Member

    Відповідь: Завершені вишиті роботи

    :shy: (нарешті)
    [​IMG]
     
  12. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    Для моєї похресниці!

    Образ вишивала свекрові на 50-річчя!
     
    Останнє редагування модератором: 9 Листопад 2009
  13. NikaLovely

    NikaLovely Well-Known Member

    Відповідь: Завершені вишиті роботи

    Дякуючи схемам від Liliyah Romanova за вечір на одному подиху вишила такі дві "ялинкові прикраси" :girl_claping:
    [​IMG]
     
  14. kitka

    kitka Well-Known Member

    Відповідь: Завершені вишиті роботи

    Казав куратор: "Дайош першу африканку!"
    Ото воно є. Але як я не намагалася влучно і чітко її сфотографувати при цій пасмурній погоді, маємо те, що маємо. А коту - шо солов'ю: всяко файний:girl_crazy:.
    [​IMG] [​IMG]

    Дівчатка, підкажіть, що з тим котом далі робити, щоб закладка вийшла. Чи десь то можна підглянути?
     
  15. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Завершені вишиті роботи

    Ось і дошила метелика :) на черзі наступний :)

    [​IMG]
     
  16. Oddly

    Oddly Well-Known Member

  17. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Завершені вишиті роботи

    це моя перша робота. вишита у 17 років. найгірше шилося то все чорне поле. бо тоді про чорну канву я навіть і не чула.
    рамка просто, без скла.сюжет класичний. фото з мобільного.
    [​IMG]
     
  18. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Завершені вишиті роботи

    Мої дві роботи, які мали бути на конкурс, але в зв"язку з тим, що дома зараз ведуться боєвиє дєйствія (і через моє вишивання :sad:) не маю ні сили, ні бажання виставляти їх на конкурс.

    Подарунок для подружки в її магазин білизни
    Техніка-повний хрест, бекстіч.
    Оздоблення-срібляста стружка
    [​IMG]

    Подарунок для похресниці-планувала вишити на хрестини і не встигла
    Техніка-повний хрест, бек-стіч, французькі вузли

    Насправді кольори яскравіші, просто дуже пасмурна погода :girl_sad:
    [​IMG]
    Трохи криво натягнули :girl_sad:, але забрала,як було. В цілому оформленням задоволена
     
  19. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Завершені вишиті роботи

    тримала на конкурс на всякий випадок, якщо не встигну 2-гу конкурсну. ну ніби справляюся.
    отже, картинки прості, оформлення моє. вишивала тітці на кухню - вона хотіла щось кухонне і дуже любить котиків. ось я і вишила.

    техніка - хрестик, 3/4 хрестик, бек, французи.
    канва - 14 Аїда.
    рамка - були у тітки готові, мусіла з того й виходити.

    [​IMG]
    [​IMG]

    п.с. викинула ті великі фоти, а то щось громіздке.дуже.
     
    Останнє редагування: 15 Листопад 2009
  20. mazyr

    mazyr Well-Known Member

    Відповідь: Завершені вишиті роботи

    Я теж дуже люблю вишивати. Навчила мене сусідка - ще коли мені було п’ять років. Вишила багато серветок, малій рушничок на великодній кошик, лице Матір Божої. А нещодавно закінчила сорочку чоловіку вишивати. Ось виставляю
    [​IMG]:girl_in_dreams::girl_in_dreams::girl_in_dreams: