Збираємось до ПБ -3

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Мар'яся, 13 Червень 2013.

  1. Orman

    Orman Модератор-бомба

    В родзалі вони накривають своїми. Ситтцеві мені не пригодилися взагалі з жодною дитиною.
    І в пологовому я багаторазові не використовувала взагалі.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    То може як згодитись і бути замало (якщо дитина багато зригує, можна їх пропісяти-прокакати), так і обійтись двома - одна як простинька, і в одну запеленати/накрити. Ситцеві взагалі безтолкові, як на мене.

    Надіслано від мого Redmi 4X, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    В мене пеленки взагалі не прижились). На початок були одноразові, потім підставляла рушничок. Але в мене дитина не пропвсювала, не зригувала. Лежать гарною стопочкою ще від хлопців).
     
  4. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    А в нас навпаки, маю штук 30 напевно куплених і ще купу нарізаних з постелі, то в дні постійних дощів, коли білизна погано сохла, навіть бракувало. Але я малій памперси хіба на вулицю і на ніч даю, зато знаю, що пісяє вона +- кожні півгодини)))
    І ще пеленку підставляю до грудей вночі, бо дуже протікає, а в бюсті спати мені не зручно. Ще всюди підстеляю пеленки і витираю після купання/підмивання, їх простіше прати/сушити, ніж рушники.
    А в пб я цей раз тільки одну використала, стелила на ліжко
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 1
  5. Ripka

    Ripka Well-Known Member

    В пб кожного дня при огляді дитини на стіл для оглядутреба стелити непромокаєму пеленку ту одноразову плюс зверху багаторазову, зразу після родів вдягають дитину розпашонку чи боді плюс повзунки та зверху пеленають пеленку, це для зігріву, бо нема ще доброі терморегуляціі, щей щоб не лякалася дитина рухів руками, в животі ій тіснувато, а тут зразу простір - оте мотуляння руками будить.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. fillette

    fillette Well-Known Member

    Може хтось має список на Батальну і може скинути мені. Буду вдячна
     
  7. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Дівчата, хто знає, на Мечнікова ще актуальне те повідомлення про кір?...Чи партнерські пологи можливі тільки з довідкою про щеплення/писулькою про наявність антитіл?...
    Ну й ще - який то крем кращий для немовлят - судокрем, деситин, бепантен?....
    Перечитала я всі списки з цих тем - й таак лінь щось збирати, купляти, пакувати. Але пора вже починати, так спокійніше буде.
    Й не знаю, чи то в сам род.зал купляти щось , чи вже на місці по обставинах. Попередній раз в мене вийшов майже дубль - бо дещо я купила, а мужу потім всучили якийсь список номер такий то - й по ньому в аптеці пологового видали майже те саме, що я й так купила :girl_devil::girl_emo:. А коли ти в пологах, то не дуже маєш час й бажання до вияснення, що в той список входить детально.
     
  8. Zolotse

    Zolotse Well-Known Member

    Народжувала на Батальній, то чоловіка завели в аптеку і купили той стандартний їх набір на пологи, там були медикаменти, крім того ще паперові рушники, рідке мило і ще щось з засобів гігієни, що я мала з собою вже. Думаю на Мечникова ситуація подібна. Одноразових непромокаючих пеленок варто більше взяти, я використала більше 10 штук в пологах. Мала з собою марлю і вату (це було в списку, я і купила, думала мені знадобиться), то після пологів акушерочка це забрала для якихось там цілей , а я вже не заперечувала. Тому думаю список в родзал можна там на місці купити.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  9. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Я б купила бепантен. Він мене часом рятує. І з третьою дитиною під підгкзник взагалі нічого не мазала. Хоча в пологовий щось таки купила, але мені забракували, сказали, що то косметичний. Так і стоїть цілий. І ще на Джамбула продавали у аптеці якусь таку олійка вазилінову здається. То нею трохи користувалась перший місяць. І ще момент - зараз от взагалі не проблема щось докупити на місці. Любе-голубе. Не бачу потреби купувати «а раптом». Тим більше досвід у Вас вже є).
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Інформативно Інформативно x 1
  10. mazepynka

    mazepynka Well-Known Member

    В неділю знайома народжувала (партнерські пологи) на Мечникова в Долотказіна, то жодної довідки не мали.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  11. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    А вони домовлялися з ліікарем?...Бо я не планую ні з ким домовлятися...
     
  12. mazepynka

    mazepynka Well-Known Member

  13. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Не купуйте кремів, це є в бейбібоксі, в складі тільки ланолін. Памперси, прокладки для грудей, теж не купляйте, вам вистачить на перший час з бейбібокса
     
    • Інформативно Інформативно x 1
    • Корисно Корисно x 1
  14. smilechyk

    smilechyk Well-Known Member

    А бейбібокси тепер видають одразу в пологовому?
     
  15. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Зараз так
     
  16. Zolotse

    Zolotse Well-Known Member

    В боксі є лише ланолін для загоєння сосків, а під підгузник нам найкраще помагає судокрем, але то коли випріває, а так то нічим не мажу.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  17. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    В мене в боксі був ще крем під підгузник.
    Не факт. Я отримала через 1,5 місяці після пологів, знайома на днях родила - ще не видали, казали в соцзахисті чекати.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  18. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Та я також тільки на днях отримала (2міс дитині), але читала, що вже видають в пб, хіба знову закінчились)

    Як вам, до речі, одяг з бейбібокса? Нам весь чисто білий попався
     
  19. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Теж весь білий з дивною нумерацією розмірів (36, 40, 48, 68 - якраз сьогодні одягнули і норм виявився, 74).
     
  20. shokoladochka

    shokoladochka Well-Known Member

    привіт!Дівчата в чому ви пакували речі в роддом? Бо співробітниця написала, що потрібно в прозорих пакетах/сумках. А я в зичайну поліетиленову сумку (господарську) склала все вона не прозора, але миється. Десь є написано про це? З першою дитиною то просто в кульку були речі і ніхто нічого не казав).