Зціджування молока. коли? як?

Тема у розділі 'Харчування малюків', створена користувачем Yaremko, 15 Січень 2009.

Партнер розділу - Львівська група підтримки ГВ:
  1. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    А ще таке питання чи можна дитині зцідженне молочко давати кімнатної температури?

    Надіслано від мого SM-G935F, використовуючи Tapatalk
     
  2. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    Давала сьогодні кімнатної температури. Щось малявка не знає, що з тим робити. Я їй так трохи капала в ротик... в результаті випито/розлито десь 30-40 г. Мабуть ми не вдалий день для експериментів вибрали. Сьогодні робили прививки і малявка дуже просила груди.



    Надіслано від мого SM-G935F, використовуючи Tapatalk
     
  3. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    кімнатної температури - трохи захолодне)
    яким методом ви догодовували?
    шприц? +палець?
    ложечка? пляшечка? чашка?
    я перепробувала оці, окрім катетера.
     
  4. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    @HOPIC та з соски. Щось написати забула написати. Але дитині повністю в ротик ту соску не запихала. А так трохи збоку та й там такий отвір немалий, що доволі непогано капало.
    О і ще таке питання в нас з молоком отаке сталось [​IMG]
    Що з ним?
    Плашечку запхала в дитячу шкарпетку, так радила Ніна Зайченко, аби дитя не бачило, скільки молочка[​IMG].

    Надіслано від мого SM-G935F, використовуючи Tapatalk
     
  5. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    Як нагодувати дитину зцідженим молоком???
    Соску не хоче ссати, дивиться на мене сміється і не їсть.
    З пипетки (маю трохи таку більшу від ліків) спльовує.
    Від рюмочки ( немає в хаті чашки з тонкими стінками) відвертається.
    Зате до груді гарно присмоктується.
    Розумію, що потрібно терпіння. Але може поділитесь якимись практичними порадами?


    Вже не хвилююсь, що не націджу на банк. Бо зранку під час того як дитина їла з одної груді (правда в ночі доця гамала з іншої) я націдила десь 80 г.

    Надіслано від мого SM-G935F, використовуючи Tapatalk
     
    Останнє редагування: 3 Вересень 2016
  6. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Це добре, гірше коли дитина не мамі надає перевагу, а соскам. Мами не буде, тоді той хто буде нянчити дитину нагодує.
     
  7. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    моя мама краще годувала малого зі шприца, аніж я. хай спробує чоловік чи хтось інший. покажіть, які є варіанти - хай собі вибере і так і годує.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    Та і мені виглядає, що зі шприца оптимально. Багато, відносно, можна набрати і швидко "нагодувати" дитину. Мама буде в мене 8 числа будемо тренуватись))) маю надію, що все у нас вийде.

    Надіслано від мого SM-G935F, використовуючи Tapatalk
     
  9. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Якщо зі шприца погодиться годувати - прекрасно. Якщо ні - нам допомогла моська від Медели calma. Вона має абсолютно інший принцип подачі молока, ніж звичайні соски і призначена для діток, які ще їдять цицю.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  10. Kunynets

    Kunynets New Member

    Доброї ночі!!! Я мама малюка, якому 1 місяць. Ми на змішаному вигодовуванні, так як ще з пологового лактація не внормувалась і у мене не достатньо молочка. Я при сціджувані обох грудей навіть 20 грам не можу націдити. Що порадите?! Лактаційні чаї пила, великого результату не дало. Харчуюсь нормально, п'ю багато і теплого.
     
  11. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    @Kunynets, Вам в цю тему Мало молока. Що робити?
    сціджування - не показник, є такі груди, з яких не цідиться. Стимулювати лактацію Ви можете тільки частим годуванням, і поступово заміняти суміш годуванням грудьми, найкраще Вам звернутися до консультантів.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    викличіть консультанта з гв додому.
     
  13. Gudzyk

    Gudzyk Well-Known Member

    Мала аналогічну проблему. Перший місяць після народження доньки усілякими способами боролася за грудне вигодовування : лактаціїні чаї, часте прикладання, пила дуже багато рідини, належне харчування, навіть вагу купила аби орієнтуватися скільки малеча з'їдає. Сціджувати вдавалося до 30 грам з обох грудей. На сьогоднішній день боротьба триває хоча малій вже 7 місяців. Намагаюся хоча б трохи, але свого молочка дати. Тому в нас також змішане вигодовування. На мою думку це все індивідуально (фізіологія). Як би це банально не звучало , мені здається, що є "молочні" і не дуже жінки.
     
    • Не погоджуюся Не погоджуюся x 1
  14. Monopoliya

    Monopoliya Well-Known Member

    а для чого Вам зціджуватись? Малюк окремо від Вас? Якщо ні, тоді пропонуйте малюку груди якнайчастіше, лактація внормується
     
  15. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Ще раз. Сціджування не інформативне. Лактаційні чаї часто є шкідливими. Щоб визначити, чи справді молока замало в конкрнтний момент - треба рахувати попіси дитини і брати до уваги набір ваги за тиджень мінімум, а не за годування. Ніхто на форумі не напише ситуацію, як вона є насправді, але діагнозів собі наставить. Хтось використовує дурник, хтось допоює водою си чаєм, хтось робить великі перерви в годуванні, хтось гуляє з дитиною по 3 години в візку, хтось категорично проти спільного сну (а є діти, яким цей сон необхідний для нормального набору ваги).
    Дівчата, якщо ви хочете щось змінити, йдіть у відповідні теми, кличте консультанта і робіть те, що потрібно. Тема про цідження теж є, і там чітко розписано, як, коли і скільки. "Націдила 20 грам" - то не показник зниженої лактації.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. marianast

    marianast Well-Known Member

    Я годувала сина 2,5 роки, зараз вже 2 роки годую доньку і ніколи не бачила більше 20 гр свого молока, не мала підтікань, відчуття приливів і т.д. Я навіть розмір бюстгальтера не змінила.
    Молочні і не молочні -то міф. Жінка не корова.
    Вчимося годувати грудьми. Сім'я та виховання. Серія
    Коротка книжка, але там достатньо інформації щоб почати думати і гуглити в правильному напрямку.
    --- дописи об"єднано, 20 Жовтень 2017 ---
    Уточню. Дівчата, попіси є зміст рахувати коли дитина на чистому ГВ. Без суміші, без водички, без ложечки чаю з кропчику.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. Gudzyk

    Gudzyk Well-Known Member

    Так я з вами згідна що це не показник і в дійсності треба брати до уваги всі фактори. Я описала свою ситуацію. Відповідної літератури читала достатньо, консультувалася. Це моя особливість. Мені не вдалося відновити суто ГВ, хоча я цього дуже хотіла. Дай Боже щоб ніхто не стикнувся з питанням догудовування сумішами.
     
  18. Kunynets

    Kunynets New Member

    Розпочинається моє годування грудьми дуже позитивно, я і малюк задоволені на протязі 20-30 хв, потім починається наступне, дитина починає вигинатися і нервово крутити головою, сосок мій просто пропадає,розповзається по груді так, що він не може без "складання" або ж вкладання соска сам гарненько його взяти до бузі. Так триває ще хв 20, він бідолашка змучується і нервується, тоді я не бачу іншого варіанту як догодувати і бачити як щасливо і без турботно спить та сопить моє маля !!!!!
    Чесно, я пробувала , йому ще місяця не було, ми тиждень були виключно на гв, намучились, але я так хотіла та сподівалась ,що з цього щось вийде, як згадаю цей період а ж сльози, як він бідненький мучився,(до слова прикладання у нас хороше) після тижня мук ми зважились(єдине ми не важились до того, ваги не було, а ось коли замітили не ладне то взяли на прокат), так щоб ви розуміли, з роддому ми виписались 4120, на четвертому тижні життя наша вага була 4460, звичайно, що здорово мислюча людина не буде більше так ризикувати здоров'ям дитини!!!
    Я написала тут, шукаючи підтримки та порад, а не осудливих висновків чи зауважень. Зараз, дитя щасливе та повненьке, ми гарно спимо(між іншим, за рахунок голоду ми спали по 15 хв), добре себе почуваємо!!!!
    --- дописи об"єднано, 20 Жовтень 2017 ---
    Я вас прекрасно розумію. Реакція людей мене просто вражає, таке враження ніби ми не хочемо , щоб малюк був на гв. Ми зробили все можливе , щоб було виключно гв але ....
     
  19. Orman

    Orman Модератор-бомба

    @Kunynets візьміть себе в руки. Ніхто вас не засуджував. Вам дали поради корисні і задали уточнюючі питання на які ви не відповіли.
    Спільний сон? Перерви між годуваннями? Сон по 15 хв - варіант норми. Тиждень налагоджування ГВ - це ні про що. ГВ налагоджується три місяці.
    Хочете догодовувати - вперед. Тоді не питайте порад.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Ви пробували працювати з консультантом?
    Все, я йду звідси, бо і так вчора рознервувала одна мама (з іншого приводу), яка дуже хоче і все зробила, але не буде, бо то тяжко. Але там я в реалі могла бачити людину і це чудово видно, що нічого вона старатися не буде, хоч на словах все зовсім по-іншому. Якщо ви не хочете слухати адекватних порад, а просто бажаєте, щоб вас похвалили і підтвердили, що ви все зробили і в вас точно-точно без шансів, то для цього на тому ж фб є відповідні чудові групи. Про цідження є в цій темі, почитайте спочатку. Підтримувати не розумію в чому саме потрібно.
     
    • Подобається Подобається x 1