Здибанки на Вернісажі (2)

Тема у розділі 'Вернісаж', створена користувачем Бурулька, 9 Листопад 2012.

  1. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Здибанки на Вернісажі (2)

    і я була!
    було гамірно, цікаво, і головне- багатолюдяно))) я рада, що прийшло аж стільки людей!
    супер, як у старі добрі часи))

    перша кого ми з Надійкою зустріли, а ми добряче запізнилися, була маленька Мелася)) і Ліля. Я страшенно рада особистому знайомству, хоча скажу чесно, як є - в мене відчуття , що Лілю знаю 150 років)) ну бо не мало ми на форумі часу провели у розмовах і палких дискусіях))
    така як я уявляла - мила і спокійна, і дуже привітна:girl_claping:
    окреме і велике спасибі від мене усім- із вишивками і без, із листівками і без- хто прийшов. були усі усі, направду. нагадалась нам з Пупсиком остання така форумівка , ще як в Орман була на конспіративній квартирі))
    а малечі цього разу було! навіть найменші прийшли- Дарця Марясі і малятко MYR))
    багато кого давно не бачила, такі всі цікаві ))
    дякую старій гвардії за файне спілкування. бракувало мені Ніфертіті, НікиЛовелі і моєї найліпшої коліжанки Кітки....

    усьо. звіт зданий. :girl_in_love:
     
  2. hrobak

    hrobak Well-Known Member

    Відповідь: Здибанки на Вернісажі (2)

    в мене то саме) і Мелася - чудо просто, така чарівнюча, ммм!

    файно було, весело, дякую всім за теплий вечір)

    п.с. треба частіше на форумівки вибиратися, бо аж по дорозі додому подумала - половини ж так і не знаю хто є хто :girl_crazy:
     
  3. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Здибанки на Вернісажі (2)

    наменший був Максим Сюзін ;)

    зараз фотки будуть

    винуватиця:)
    [​IMG]




    хто не вірить, що форумівка була рукодільна?


    ---------- Додано в 12:07 ---------- Попередній допис був написаний в 11:58 ----------

     
  4. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Здибанки на Вернісажі (2)


    ще були Пупсик, Фіяна, Імель і Ума

    навіть не знаю, що писати. Враження в голові не вклалися.

     
  5. Abraira

    Abraira Чорний пояс по хендмейду

    Відповідь: Здибанки на Вернісажі (2)

    Як гарно! А ми прихворіли і я не ризикнула йти, щоб часом вірус не принести. Усі гарнюні, за усіма скучила. Міцно усіх обіймаю)))))
     
  6. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Здибанки на Вернісажі (2)

    Я навіть маю натхнення відписатися :)
    Дякую всім за зустріч, було дуже гамірно, велелюдно, весело і приємно!
    Рада, що вдалося зібратися аж ТАКИМ складом: і Ліля, і Ума, і Хомочка, і Анута, і Терезка, і навіть Оленка-м (Оленчина Настя вже така доросла) і Кася, і Надійка (це я перерахувала тих, хто ходить дуже рідко)
    І звикло рада була бачити Марійцю, Фіяночку, Одувашку, Мар"ясю, Цокотушку, Олю-Холлі, Мар"яну-Пупсика, Наталю-Маріголд, Світлану-Сюзі........

    Маю купу вражень від Меласі :girl_tender:, то така пануська маленька і така потішна, я наступного разу буду бавити вправніше :girl_haha:!!!
    І ще! Я тепер маю листівочку від Лілі :girl_tender:!

     
  7. Фіяна

    Фіяна Творча муза 2013

    Відповідь: Здибанки на Вернісажі (2)

    вчора був просто фонтан емоцій – 40 осіб :khomyak:– великих і малих (спеціяльно полічила), - це навіть не рахуючи тих, хто прийшов у животиках :girl_tender:

    Всі такі файні-файні, дуже приємно було побачитись та трішки поспілкуватись.
    Дуже шкода, але я так і не потрафила познайомитись з трьома форумлянками – MYR, Hrobak та Gutalinchyk - такі стильні молоді матусі з чудовими дітками.

    і не кажи, я також в захопленні від маленької панянки) солодка-солодка, швидка-швидка... а міміка обличчя – це щось! маленька актриса)



    а сьогодні в мене було практично продовження форумівки) – абсолютно несподівано бачила Ануту та планово бачилась з ЛюдоюП)
    вернісажниці усюди, а Львів – велике село Пустомитівського району :girl_haha:
     
  8. hrobak

    hrobak Well-Known Member

    Відповідь: Здибанки на Вернісажі (2)

    завдяки Марійці-Орман я вже навіть знаю хто є хто :)

    мені теж. на наступний раз вже маю план-мінімум ;)

    шкода що не встигла всього рукодільного порозглядати - от наприклад котики вишиті, це ж ааааааааааааааа яка краса неймовірна! і листівки Ліліні не всі помацала, ех. вживу вони все-таки набагато тепліші і живіші, ніж на фотках. АЛЕ. нема чого нарікати, бо мої діти золоті і я встигла за той вечір багато :)

    ще раз дякую всім присутнім за чудову атмосферу)
     
    Останнє редагування: 18 Жовтень 2013
  9. MILITARIYA

    MILITARIYA Well-Known Member

    Відповідь: Здибанки на Вернісажі (2)

    Яка файна форумівка у вас вийшла)) Супер!
    Дуже прикро, що мені не вдалось до вас приїхати..
     
  10. MYR

    MYR Member

    Відповідь: Здибанки на Вернісажі (2)

    Мені теж було приємно побувати на такій велелюддній форумівці, мало з ким спілкувалася бо Мілечка трошки капризувала, було дуже жарко. Дякую Хомочці за те що розкаувала хто є хто і величезне дякую Фіяні і Маріголд за призи з конкурсу вишиванок, як тільки закінчу поточні процеси берусь за "Мушлі". Була рада в живу побачити Лілю, так вона природньо виглядала в Вернісажному колективі, що здавалося бачила її вже не вперше. Також я вперше в живу бачила Фіяну, страшенно люблю читати її дописи і дуже хотіла познайомитись але якось не вдалося та сподіваюсь ми ще якось зустрінемось. Дякую всім за гарно проведений час.
     
  11. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Здибанки на Вернісажі (2)

    У мене маса вражень, але мені, щоб їх описати, треба компутер і можливість друкувати в дві руки, а не одним пальцем. Дуже прошу почекати.
     
  12. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Здибанки на Вернісажі (2)

    Поясню довгу паузу спершу.
    У літаку до Гамерики я захворіла. На мене завжди той специфічний клімат погано впливає, і вже не вперше я після перельоту хворію. А тут ще Дарко зі школи приніс віруса й усі діти в один захворіли, а я захворіла наново. Коротше, після повернення зі Львова у нас в хаті лазарет. Я лиш те й роблю, що чоловіка годую цибулею та часником. :girl_haha:

    А тепер про Львів... :girl_in_dreams:
    Я давно мріяла потрапити на вернісажівку, але те, куди я потрапила, я не бачила в жодній своїй мрії і в жодному сні!!
    Дівчата, я ніколи б не подумала, що то аж СТІЛЬКИ народу може бути! Я знала, що нас багато й ми сила, але не знала, що АЖ ТАК БАГАТО! :girl_claping: То було просто мега!
    Зразу зізнаюся, що в мене був шок (приємний, але шок), бо я не чекала такої кількості людей. Дуже перепрошую дівчат, кого бачила перший раз (Гуталінчик, Мир), що не підійшла поговорити першою. Я з того всього шоку просто засоромилася. Дивилася зацікавлено на тих, кого ще не бачила ніколи, а заговорити побоялася. Замурувало мене. :girl_flag_of_truce:

    Ото пишу про враження й усвідомлюю, що я досі в шоці й у мене вони досі дуже емоційні й формулювати їх дуже складно, слова тих емоцій не опишуть. І смайлів забракне. Я дуже-дуже-дуже щаслива, що потрапила на вернісажівку і що вона була не камерна, а така хаотична, творча і супер-мегапозитивна!!

    А як мене дівчата задарували! Я навіть не сподівалася! Ніби в мене знову був День народження, або Миколай прийшов швидше. Стільки всього класного!!
    Я ще не встигла того всього познимкувати (а дещо ми вже поз'їдали) і в голові хаос, тому підказуйте, кого забула. Плюс до всього, я потому всі подарунки позакладала один в інший, аби легше було нести, і після маси облич і подій того дня, я можу просто не згадати всього. Тому дуже прошу не ображатися, якщо щось наплутаю або забуду і мені допомогти.

    Приїхали з нами зі Львова до Оттави 5 смачних та запашних пряників (Львів, лев, пташка, дівчинка і хлопчик), нам їх подарували Фіяна та Марійка, якщо я правильно запам'ятала, бо ще Марійка мені принесла файнезний букет квітів!! (то єдиний букет, який я отримала цього разу у Львові, якось так склалося, тому було в 10 разів приємніше, бо я просто обожнюю мати в хаті квіти!) Дітлахи мало не побилися за те, хто якого пряника їстиме, а чоловік завбачливо прихопив свого на роботу, аби ні з ким не ділитися. :girl_haha:

    Оля, Мар'яна і Мар'яся подарували мені файнезні книжки. Історію України я якраз скуповувала, аби взяти сюди, а випічка від Дарії Цвек - це просто шик! Мій муж був у шоці й питав, як я то все повезу. Через вагу довелося кілька книжок таки лишити (так що Історія, кілька дитячих книжок і мій омріяний Шевельов приїдуть до мене влітку), але випічку я повезла в ручній поклажі, бо відмовилася навідріз лишати у Львові. Планую скоро випробовувати переписи з фотозвітами, як і обіцяла. :girl_bye2:

    Надійка з Касею подарували мені файнезний різдвяний набір паперу та до набір леліток у різдвяних тонах! Ті лелітки відразу забрала в мене моя маленька сорока, як у Львові, так і в Оттаві. Ледве забрала їх і сховала вже до шухляди. Дуже дякую! :girl_claping:

    Ірця Імель подарувала мені набір для вишивання, до якого мені дуже шкробаються руці, тому я собі сказала, що перше дошию початі квіти, а тоді вже візьмуся за подарунок. :d64: хе-хе Таки тобі твій задум вдався! І там точно було ще щось у торбинці, але в мене пам'ять дівоча. Ірусь, нагадай, що ще було разом із вишивкою? Чи то я вже чуже доклала? ))) :girl_flag_of_truce:

    Іруська Еспозка подарувала мені файнючого слимачка! Його теж довелося ховати від діток уже кілька разів, бо вони люблять по торбах полазити, а я валізи щойно нині розпакувала. :connie_pull-pigtail Матиму нагоду, познимкую всі подарунки й покажу те симпатюльне фетрове равленятко!

    Ще мені Оленка_м подарувала гарнезну сову! Я вже шукаю їй місце в себе в кімнатці (сподіваюся, то не для Меласі забавка, а таки для мене:connie_pull-pigtail), бо в мене якраз на стіні наліплені сови, то їй там буде затишно. Теж обов'язково сфотографую й покажу!

    Від Іруськи Хомки я отримала гарнюню пташку! Її я підвісила в себе у вітальні на абажурі. Сподіваюся, що муж не забракує, бо мені ну дуже подобається, як вона там виглядає!!


    Богданка подарувала мені книжечку про шоколад (ще не читала, але мені вона вже подобається!! я так шкодувала, що не взяла її зі собою в літак почитати, поки дітки спали) і для малят книжечку-гру про Миколая, яка нам дуже згодиться, бо я бойкотую місцеву українську школу, а матеріялів у мене не так багато. Дуже дякую!

    А від Люди я отримала в подарунок закладку. Таку красивезну і ніжну-ніжну!! Ну казка! Мелася мені весь час хоче її забрати. ))) І коробку Трюфіляди, за що я дуже вдячна, бо цього разу якось не вдалося потрапити до Майстерні шоколаду, хоча проходили рази три повз неї.

    І дуже дякую Терезці за те, що зробила мені ще одну листівку!! Її загубилася десь, а тепер я таки матиму листівочку-пам'ятку! Було надзвичайно приємно, що Терезці вдалося приїхати на форумівку й нам вдалося познайомитися!

    Я точно щось ще забула, але в мене зараз всі подарунки й книжки на столі понаскладані і я ну ніяк не розберу тих речей, тому точно могла щось забути.

    Від вас усіх дівчата я просто в захваті!! От пишу і мені сльози котяться, бо я би так хотіла мати змогу частіше з вами бачитися, посидіти, побалакати, без поспіху, хаосу та офіціянтів, які не могли розібратися, де чиє замовлення. :connie_pull-pigtail

    Я не впевнена, чи нікого не забуду, але спробую таки написати про всіх, кого бачила. Не гнівайтеся, якщо забуду, я все пишу з голови, а в голові ще не все повкладалося, бо емоцій та вражень було маса!!

    Коли зайшли Кася з Надійкою, то я Надійку просто не впізнала. Лише згодом усвідомила, що то саме вона й не могла надивуватися, бо вона так файнезно виглядає!! Касі я раніше ніколи не зустрічала, але вона саме така, якою я її й уявляла: стримана, серйозна і водночас дуже привітна.

    Фіяна дійсно така тендітна як фіялочка. Коли подивилася на дівчат, то так і подумала, що то має бути вона (за описами форумлянок впізнала). Дуже дякую за те, що підвезла, бо я би не дала ради то все сама нести. Може, дала би, але Мелася теж трошки важить.

    Марійку Орман я колись знала (не так, щоб близько, бо я співала в Черемоші, а вона танцювала), але після віртуального знайомства хотілося побачитися вже свідомо. Правда, воно в мене вийшло напівсвідомо, бо вас було всіх багато, а я трохи розгубилася, але все одно Марійка така файна-файна, як я її й уявляла!

    З Умою я познайомилася раніше, але теж напишу, що то було дуже приємне знайомство! Тільки в мене враження так і не складаються в слова! От просто дуже рада, що нарешті вдалося поспілкуватися в оффлані, ще й провести в "Аґрафці" майстер-клас!

    Іруся Імель надзвичайно приємна красуня, і така вся енергійна. Було так цікаво впізнавати людей по фото, а з Іруською мені чомусь постійно перед очима мерехтів її аватар і думка, що "ну дуже схожа". ))) Дуже дякую за допомогу з торбами після вернісажівки! Якби не ви з Фіяною, я би довго додому волоклася. )))

    З Іруською Хомкою я познайомилася раніше, на майстер-класі, але вона саме така, як мені й уявлялося. Дійсно сонячна, постійно усміхнена й радісна! Тільки чомусь голос мені іншим видавався. То було єдине, до чого я звикала перші кілька хвилин знайомства. )))

    З Одувашкою я теж познайомилася ще в "Аґрафці". І вона, мабуть, єдина з усіх, кого я уявляла зовсім інакше. От не знаю чого. Це було приємне здивування "так ось яка вона, Одувашка". А її великі здивовані очі, які подивилися на мене після слів Уми "а це - Ліля", ніколи не забуду!! :girl_claping:

    Оля, Мар'яна і Мар'яся (буду писати про вас разом) якраз такі, як мені й уявлялися. Такі файнезні мамусі-коліжанки. І такі спокійні, усміхнені. Якось саме то мені найбільше запам'яталося.

    Люда, до речі, теж виявилася зовсім іншою, ніж я її уявляла. Мені завжди всі кажуть, що я на диво низенька, а тут я здивувалася, що Люда така висока. І теж дуже приємна й спокійна. Було приємно бачити, як вона з донечкою розглядала мої листівки.

    Дуже приємно було побачитися з Цокотушкою та Богданкою! Шкода, що мені не вдалося трохи поговорити, бо Мелася вперто вирішила, що на кухні без її нагляду не обійдуться. )))

    Мушу зробити перерву, бо діти повставали з обіднього сну і треба їхати по чоловіка. Допишу ще трохи згодом....
     
  13. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Здибанки на Вернісажі (2)

    Пропоную зустрітися наступного тижня, орієнтовно середа-четвер

    Челентано на Саксаганького
    питання з часом зустрічі відкрите
    :girl_dance:
     
  14. Marigold

    Marigold Мама дівчинки-перлинки

    Відповідь: Здибанки на Вернісажі (2)

    я працююча, буду не раніше 7, але виходить мені тіки середа.
     
  15. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Здибанки на Вернісажі (2)

    мене Толік вижене з хати. Давайте в суботу яку зранку, гааааа? Я все знаю про сімейний день...
     
  16. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: Здибанки на Вернісажі (2)

    :lol:
    я не можу тільки в середу, п"ятницю до обіду, ну і вихідні не бажано, а так всі ггг дні підходять якщо до того часу не народжу:)
     
  17. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Відповідь: Здибанки на Вернісажі (2)

    гг)) ідентично)) не підходить понеділок середа до обіду, а так можу будь-коли))
     
  18. Мар'яся

    Мар'яся Moderator Команда форуму

    Відповідь: Здибанки на Вернісажі (2)

    не вижене. він в тебе добрий :)

    Ми наразі можем будь-коли.
     
  19. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Здибанки на Вернісажі (2)

    Я "за" після 6. Не хочу маршрутками кататись, а так чоловік хоч забере
     
  20. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    Відповідь: Здибанки на Вернісажі (2)

    Як кум і нас забере, то і ми прикотимось))