Здибанки на Вернісажі

Тема у розділі 'Вернісаж', створена користувачем Galysik, 17 Червень 2009.

Статус теми:
Закрита.
  1. opko

    opko Member

    Відповідь: Здибанки на Вернісажі

    За обома руками. Також дуже хочу потрапити на форумівку, але завтра ніяк.
     
  2. hrobak

    hrobak Well-Known Member

    Відповідь: Здибанки на Вернісажі

    буду)
    Мар"яся казала, де вас шукати, я вже забула, але знайду палюбе :)

    п.с.фотік взяти?
     
  3. Xomka

    Xomka Well-Known Member

    Відповідь: Здибанки на Вернісажі

    Нас там важко не знайти:girl_crazy: Внизу ми засідаємо)))
    Фотік ясно що брати!:girl_yes:
     
  4. Бурулька

    Бурулька Well-Known Member

    Відповідь: Здибанки на Вернісажі

    народ, припиняйте планувати "сьогодні на завтра", бо такі халявщики, як я, не встигають отримати інформацію вчасно. Добре, що є Орман, яка до тями іноді приводить...
    Є маленька ймовірність, що я забіжу десь біля 20,00. Подивлюся на всіх і на красоти, себе покажу і побіжу далі.

    Спуститися вниз і повернути праворуч... Мене перший раз ліворуч потягло :girl_blush2: Але тепер можна орієнтуватися на звук - де найголосніше, там хом"яки
     
  5. Alexx

    Alexx New Member

    Відповідь: Здибанки на Вернісажі

    Я постараюсь прийти ))). Бо ніяк не можу організуватись і зустрітись з Мар"ясьою щоб забрати свої стрічки ))). Такщо прошу Мар"ясю, щоб вона захопила їх з собою. ;)
    Скоріше за все буду з малим.
     
  6. Olena-m

    Olena-m Well-Known Member

    Відповідь: Здибанки на Вернісажі

    В малої під вечір шось сопельки потекли((. Якщо мама захоче з нею посидіти, то я приїду на трошки.
     
  7. LudmilaP

    LudmilaP Well-Known Member

    Відповідь: Здибанки на Вернісажі

    АТС-ок спакувала цілу торбу, тепер би ще всі прийшли і я їх всіх б роздала ;) було б файно.
    99.9% що я прийду, і цього разу сама
     
  8. Nastylove

    Nastylove Well-Known Member

    Відповідь: Здибанки на Вернісажі

    Мене точно не буде, йду на ДН до свекрухи. А так хотілось...
     
  9. Olena-m

    Olena-m Well-Known Member

    Відповідь: Здибанки на Вернісажі

    Діффчонкі! Як здибанка, як обмін пройшов, хто був, шо приніс? Чому ніц не пишете? Ще Юля обіцяла знимкувати:)
     
  10. hrobak

    hrobak Well-Known Member

    Відповідь: Здибанки на Вернісажі

    Юля таки фотік не взяла, знимків нема(
    наступного разу спробує виправитись, ага)
    рукодільниць було небагато, але якось відразу було зрозуміло що то вони за столиком - бо на столику було багато малесеньких кульочків з добром ))))))
    дуже приємно було познайомитись з Пчілкою, Людою, Рудою Лисичкою (шкода що так ненадовго забігла) і Алекс. дуже рада була бачити Мар"ясю і Хомку :) Катруся моя швидко знудилася і витягла мене надвір, то побалакати дуже не встигла. а мала плани розпитати Мар"ясю про блокнотики і когось ще про щось ще (Алекс про валяння? .. не пам"ятаю :) ) отже на наступну мушу вибратись, нє? :)
     
  11. Alexx

    Alexx New Member

    Відповідь: Здибанки на Вернісажі

    Здибанка була дуже душевна, якби моє чудо не нудилось і не намагалось все кругом поламати, то дуже б гарно час провела, а так вся задьоргана була ))). На наступний раз постараюсь десь пристроїти чудіка.
    Такі гарні ті АТС-ки, на фотах вони зовсім по інакшому виглядають. Особливо мені сподобались Юліні "баночки", чогось коли дивилась в темці то не такі вони мені гарні були, а в живу дуже суперові! Та всі дівчата молодці, так цікаво, стільки фантазії :girl_in_love:
    Свого нічого не брала, хотіла взяти своїх ляль які забрала з "Етно-ляльки", але вони трохи велеченькі.... і з малявкою трохи не зручно нести.
    Дякую за приємну компанію і веселе спілкування! Полюбила я вернісажні здибанки ))).
     
  12. Xomka

    Xomka Well-Known Member

    Відповідь: Здибанки на Вернісажі

    Дякую Люді, Мар'ясі, Пчілці, Юлі-hrobak, Рудій Лисичці та Алекс за чудову камерну форумівку:girl_in_love:
    Намінялись атс-ками, нарозглядались, нагомонілись, Юліні мафіни були такі смачнющі:nyam2:, тепер про них нагадують шнурівочки і підвіска, бо то ж ще все було по-дизайнерськи запаковане:girl_in_love: Може то я колись дозрію на такий кулінарний подвиг:girl_in_dreams::girl_haha:
    Шкода, що багато дівчаток не було, вишивальниць особливо:d64:, мусимо до євро ще якось зібратись, бо під час певно в центрі буде караул:girl_crazy:
     
  13. pchilka

    pchilka Member

    Відповідь: Здибанки на Вернісажі

    Мені теж з Вами всіма було дуже приємно провести час! Але я вже відпочила, і прибігла додому така довольна, така щаслива, що аж моя нянька-свекор, дуже здивувався, де це я була...Всі свої атс повіддавала, а взамін маю нову потіху - атс від Руда Лисиця та LudmilaP. Надіюсь не пропустити тему з новою форумівкою.
     
  14. taniarz

    taniarz Active Member

    Відповідь: Здибанки на Вернісажі

    так,так я теж буду тут слідкувати за організацією наступної вернісажної форумівки. Тільки , як писала Бурулька, давайте не на вчора:girl_haha:, а так хоч...на післязавтра.
     
  15. Xomka

    Xomka Well-Known Member

    Відповідь: Здибанки на Вернісажі

    Дівчата, а як на рахунок здибанки 31 травня, четвер? Бо 1 число - то п'ятниця, а далі багато хто надовго їде зі Львова на час Євро.
    Може десь на відкритому повітрі будуть пропозиції зібратись?
     
  16. taniarz

    taniarz Active Member

    Відповідь: Здибанки на Вернісажі

    оооо, я ЗА!
     
  17. opko

    opko Member

    Відповідь: Здибанки на Вернісажі

    Мені більше підходить середа чи п'ятниця, але як четвер то четвер, буде щось комбінувати, бо дуже хочу потрапити на здибанку.
     
  18. Xomka

    Xomka Well-Known Member

    Відповідь: Здибанки на Вернісажі

    Мені середа теж підходить, можна й середу:)
     
  19. taniarz

    taniarz Active Member

    Відповідь: Здибанки на Вернісажі

    :girl_cray: я приїду лише у львів в четвер(
     
  20. hrobak

    hrobak Well-Known Member

    Відповідь: Здибанки на Вернісажі

    мені четвер не підходить, і я теж за свіже повітря :)
    ашо зараз в Бернардинському дворику, хто був? дітискам би там було де бігати, і машин нема. нє?
     
Статус теми:
Закрита.