Здибанки на Вернісажі

Тема у розділі 'Вернісаж', створена користувачем Galysik, 17 Червень 2009.

Статус теми:
Закрита.
  1. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Вишивальні форумівки!

    Давайте краще ви сюди, бо в літній сезон від цін квитків очі вилазять на чоло. :girl_crazy:
    А магазин тутечки великий просто коло мене. І там усе-все є! Такий собі супермаркет. І багетка теж зразу там. О! :girl_cool: Так що приїжджайте! Будемо разом у тім магазині жити. :girl_haha:
     
    • Подобається Подобається x 12
  2. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Вишивальні форумівки!

    Мене завтра не буде, бо в малого мононуклеоз... сидимо дома, з мами не злазимо... :sad:
     
    • Подобається Подобається x 3
  3. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Вишивальні форумівки!

    Ви пошвидше виздоровлюйте!!! :girl_in_love: Ми всі з вами!
     
    • Подобається Подобається x 7
  4. Galysik

    Galysik Well-Known Member

    Відповідь: Вишивальні форумівки!

    Дівчата, хто прийде швидше - займіть столик у підвальчику. І витягуйте на стіл вишивки, щоб було видно що то вишивальниці зібралися, щоб не турбувати відпочиваючу публіку запитаннями.
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Вишивальні форумівки!

    а хто йде? мене не буде.....
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. лелека

    лелека Member

    Відповідь: Вишивальні форумівки!

    і де ви були? Ми прийшли з подругою, пошукали вас попитали, але вас незнайшли! шкода....
     
    • Подобається Подобається x 5
  7. Galysik

    Galysik Well-Known Member

    Відповідь: Вишивальні форумівки!

    Не знаю, я прийшла за 15 шоста, сиділа внизу в адіночестві, вадрузіла вишивку на стіл, ніхто до мене не підходив. Обійшла всю пузату кілька разів - нікого і нічого схожого на форумовку не помітила. Якби дівчата із сусіднього форуму не підтягнулися, була би в мене пізнавальна встрєча із самою собою.
     
    • Подобається Подобається x 3
  8. лелека

    лелека Member

    Відповідь: Вишивальні форумівки!

    Ми були з двома дітками, стояли біля дитячої кімнати. Трошки вийшло непорозуміння. В нас так на зустрічі однокласників-вишивальниць було, що приїхали дівчати з інших міст і ми не зустрілися, бо ніхто не дав свого телефону, що передзвонити вразі чого. ось так і в нас, шкода.....
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. Galysik

    Galysik Well-Known Member

    Відповідь: Вишивальні форумівки!

    Лелека Ги, так я вас бачила! :) Одна дівчинка була в білій футболці а інша в бузковій суконці. І дітки носились по Пузатій. Я спершу подумала що можливо Ви вишивальниці, але коли ви сіли у дитячій і взялися за налисники - думаю - точно нє :)
    Доречі, була здивована, що пузата у такій годині майже порожня. Колись полюбляла туди ходить і в такій годині там годі було столика вільного злапати. Певно криза дається взнаки.
     
    • Подобається Подобається x 3
  10. лелека

    лелека Member

    Відповідь: Вишивальні форумівки!

    Шкода що не зустрілись, другим разом точно побачимось! Доречі, то були не налисники, а....
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Вишивальні форумівки!

    Слухайте, то все точно через те, що поїзд із Києва поїхав у зворотньому напрямку, а літак з Канади збився з курсу й не знайшов Мукачево по дорозі. :girl_cray: :girl_haha::girl_haha:
     
    • Подобається Подобається x 4
  12. Galysik

    Galysik Well-Known Member

    Відповідь: Вишивальна форумівка!

    Дорогі вишивальниці!
    Завтра в підвальчику Пузатої хати о 18:00 відбудеться вишивальна форумівка!
    Збираються львівянки з сусіднього форуму.
    Сорі що так пізно повідомляю, але хто зможе прийти, будемо дуже раді познайомитись!
    З собою беремо процеси та по можливості готові роботи.
    Кого зацікавить-пишіть, скину в приват свій номер мобільного, щоби на цей раз ми знайшлися :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. Insolence

    Insolence Living The Dream

    Відповідь: Вишивальна форумівка!

    мою позицію ти знаєш..я буду намагатися, але після 18..врага знаю в ліцо, атк що з тобою точно здибемся =))
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. kitka

    kitka Well-Known Member

    Відповідь: Вишивальна форумівка!

    Но та так я і думала :girl_cray:... Можу я стояти і махати канвою "на крише дома маєво" :girl_haha:, як пілот якийсь самоучка.... Лілю, чого не прослідкувала ?
     
    • Подобається Подобається x 8
  15. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Вишивальна форумівка!

    ото даєте :D
    падсталом
     
    • Подобається Подобається x 3
  16. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Вишивальна форумівка!

    Звісно чого - завишивалася... :shy:
    Он я в машину сідаю й за вишивку, а коли Роман наступного разу на тій самій дорозі питає "ми тут вчора їхали? ти не пригадуєш?" у мене зразу такий ступор німий "а ми хіба тут взагалі їхали?" :girl_crazy:
    Я тепер дороги вопше не виджу! Яке пильнування! :girl_haha:
     
    • Подобається Подобається x 7
  17. Galysik

    Galysik Well-Known Member

    Відповідь: Вишивальна форумівка!

    Лілю, головне педалі не попутать коли вишиваєш за кермом, гг :)

    Даю отчотік про форумовку.
    Посиділи як завжди прекрасно. Було 8 чоловік, з Посиденьок, нажаль, нікого :sad:
    Подарували одній форумлянці вишитий нами ростомір - привітали з народженням донечки. Потім їли шекаладні канфєти і тортіки.
    На наступний раз буду намагацця завчасно попередити, просто цього разу у нас невеликий експромт вийшов :)
    Дівчата дуже класні роботи принесли - і вишивку стрічками (взагалі відпад!) і бісерну картину за власною схемою і процес троянди Фуджико і Вервако вікно з соняшниками, словом такий вишивальний запал дістала! Тепер не дочекаюсь вільної хвилинки щоб іти штопать :)
     
    • Подобається Подобається x 10
  18. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Вишивальна форумівка!

    У мене прав нема. :shy: Ну бо тоді би в машині вишивати не могла. :xaxa: Шкода би було того часу дуже. А так - і користь, і приємність...
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Вишивальна форумівка!

    Я знову пропустила вишивальну форумівку:girl_cray::girl_cray::girl_cray:. Може зберемосьсь ще раз. Я б хотіла десь в парку, на природі. Ніби обіцяють погоду:girl_in_dreams:
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. SovaBa

    SovaBa noctua

    Відповідь: Вишивальна форумівка!

    Ух-ти, яка форумівка:crazy:! Вже є слінго-, годувальна, вишивальна... Яка наступна? Наприклад, висаджувальна:xaxa:,приходити з горщиками:girl_haha:
     
    • Подобається Подобається x 4
Статус теми:
Закрита.