Здибанки на Вернісажі

Тема у розділі 'Вернісаж', створена користувачем Galysik, 17 Червень 2009.

Статус теми:
Закрита.
  1. Птася

    Птася Well-Known Member

    Відповідь: Вишивальна форумівка!

    поки фотки завантажуються звітую, в мене була вишиванка (процес), готова закладочка зі слониками, Поцілунок Клімта (процес), набір Дайменшенс (лише картинка так як на станок робота натягнута), ну і пряжа для в"язання
    В Бурулькі - процес дуже гарного пейзажу
    в Хомки - процесик ажурного сердечка

    а це Інсоленс зі своїми японськими ниточками :)
    [​IMG]

    Інсоленс і Галюсік вишивають ось такі гарні бабочки
    [​IMG]

    такі гарненькі фуксії і оливки від Галюсіка
    [​IMG] [​IMG]

    ось так пройшла наша перша зустріч
     
    Останнє редагування: 25 Вересень 2009
    • Подобається Подобається x 19
  2. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Вишивальна форумівка!

    короче дівки, я порівняно з вами - якийсь доісторичний вишивальник. в мене ніц нема крім голки і ниток! а ви - просто майстрині! такі полотна вишиваєте!!!!
     
    • Подобається Подобається x 9
  3. Insolence

    Insolence Living The Dream

    Відповідь: Вишивальна форумівка!

    Дівчата, всім дякую за теплу компанію, і за можливість відірватись від маршруту панщина1 (робота)-панщина 2 (сім*я).
    Птася, Клімт - то моє маленьке буйнопамішательмство..рада була помацяти його вживу, Хомко - чорна канва то наразі з розділу даст іш фантастішь, і Бурулькін пейзаж - теж добрячий шмат роботи.
    Ну Галюсік то тема атдельного ізбієнія за мітьоліків ГГ
    Касю, дик то ми попочинаєм, а тре щоб ще хто з батогом све позакінчувать заставив =):girl_claping:
    ..
    а підростаючому поколінню форумлян вдячна за можливість згадати дитячий лепет =)
    ..
    звиняйте, слабо розібрала хто зник спочатку, то вікове :girl_cool:
     
    Останнє редагування: 25 Вересень 2009
    • Подобається Подобається x 13
  4. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Вишивальна форумівка!

    КЛАС!!!! а я збиралася, але в нас дома ТАКА новина сталася, моя племінниця нарешті стала ходити сама (в нас були проблеми) і я з того всього забула про форумівку... навіть малому доспати не дала, розбудила і погнала до сестри дивитися як Анька шастає по хаті :) Вибачте дівчатка. Може ще на наступному тижні вийде зустрітися, бо на вихідних ніяк

    Касю, у мене така ж зачіска. тіко я нині ще термобігуді крутила :)

    Інсоленс, а то ви по оригінальному набору Фуджико шиєте?? то моя мрія!!!!!! ех, шкода що мене не було, бо я лише читала про ці нитки космо, а так би в руцях потримала...

    всі рукодільниці супер, а роботи просто безподобні!!
     
    • Подобається Подобається x 11
  5. Insolence

    Insolence Living The Dream

    Відповідь: Вишивальна форумівка!

    Ума, я шию не набором, а з перенабору, але нитки замовляла оригінальні Космо (маю їх на 2 дизайни 603 і 605), тканина рівномірка. Нитки нині спеціально брала Вам напамацять.
     
    • Подобається Подобається x 5
  6. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Вишивальна форумівка!

    здайте точку, де таке чудо замовляють-продають! і скільки виходить на один набір? ( я тож хочу 603 і 605... і ще пару номерів маю в хочухах своїх)
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. Insolence

    Insolence Living The Dream

    Відповідь: Вишивальна форумівка!

    точку шукаю. На рожі тоті не пам*ятаю нумера, до Нового року була ціна десь в районі 130 грн. А на тюльпани вже по Пасці купувала вроді за 200 грн., ну плюс мінус точно не пам*ятаю. Повторюю - то не набір!! то тільки планшетки з нитками!! Схеми є в інеті, тканина рівномірка теж окремо.
     
    • Подобається Подобається x 3
  8. Mariya

    Mariya Well-Known Member

    Відповідь: Вишивальна форумівка!

    Які гарні вишивки. Дівчатка - ви молодці. І руці ваші навіть не золоті, а платинові.
     
    • Подобається Подобається x 8
  9. Insolence

    Insolence Living The Dream

    Відповідь: Вишивальна форумівка!

    до речі, на тюльпани є перенабір в дмс.
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Вишивальна форумівка!

    схеми я всі маю, бо вишиваю з компутера, хоч і по набору можу. Як будете ще щось космо замовляти, питайтеся тут, я перша на черзі. А розхід ниточок де брали? тобто як знаєте скільки метрів (вони по метрах продаються чи моточками) потрібно на той чи інший дизайн? ДМС, то не то!!!

    і по темі, щоб не офф, на наступному тижні буде форумівка?
     
    • Подобається Подобається x 3
  11. Insolence

    Insolence Living The Dream

    Відповідь: Вишивальна форумівка!

    Оффтоп. Ті нарізки що у мене - то 1 до одного як у наборі порізані пасмами по метру (реально лишилась майже половина ниток). Чула, що дівчата щоб удішівіть, зробили нову нарізку трохи менші і дешевшу. Мотками ниток Космо в Україні не продають, як і в Росії, ібо дорого.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Galysik

    Galysik Well-Known Member

    Відповідь: Вишивальна форумівка!

    Дівчата, про нитки говоримо в іншій темі! Нема на вас Левандівки! (с)
    Тут тіко про форумівки і враження від них.
    Ума, думаю щось схоже на форумівку на наступному тижні буде (бо я замовлення в інет магазині роблю, до якого долучилося багато форумлянок, тому за шоколадіну зберу всіх де скажеш, хоч на Високому Замку, гг!)
    Інсоленс, Ти сьодня звізда! Це слава!
     
    • Подобається Подобається x 9
  13. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Вишивальна форумівка!

    от от дівки... я навіть ніц не принесла, бо шию конкурсну!!! а більше одної -не починаю.

    а відносно дати наганяй - то я магу! ( в Кітки попитайте!):girl_haha:

    п.с. аж нині до мене доперло, шо маю закинутий "долгострой " - мою першу велику картинку... йой, чесно обіцяю, ДОШИЮ.
     
    • Подобається Подобається x 10
  14. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Вишивальна форумівка!

    замовлення так швидко прийде? :) то напевно через тиждень буде, а я думала, ще коли Птася буде.

    До речі, мона мініфорумівку в Києві зробити, скоро виставка. я їду :)
     
    • Подобається Подобається x 5
  15. Птася

    Птася Well-Known Member

    Відповідь: Вишивальна форумівка!

    якщо ще до п"ятниці на наступному тижні форумівку зробити то я буду, а за форумівку в Києві я руками і ногами ЗА !!!!! :girl_claping::girl_claping: всіх буду рада бачити, збиремося і всією великою компанією підемо на виставку, хто їде в Київ на виставку киньте мені в ПП дам свій мобільний, підемо всі разом :)
     
    • Подобається Подобається x 7
  16. Xomka

    Xomka Well-Known Member

    Відповідь: Вишивальна форумівка!

    Ну що, і я відзвітуюсь)) Купа позитиву:girl_curtsey:, найприємніші знайомства:girl_in_love:, побачила вживу шедеври:girl_claping: Найбільший шедевр - то оливки від Галюсіка - бачили б ви скільки там беку і поодиночних хрестиків:girl_crazy: мама дарагая - ріспект! Я за таке взятись в житті не наважусь:girl_crazy: На фото не видно, але так все реалістично вишито - ммммм))) Ще дізналась багато всього цікавого і новенького для мене, та нещасна годинка пролетіла за мить:girl_cray: А вишивальний дух навіть чоловік помітив, коли на хвильку за ключами забіг, потім весь вечір мене розпитував, чи то завше на форумівках так класно:girl_haha: Аж позаздрив:girl_haha:
     
    • Подобається Подобається x 12
  17. Бурулька

    Бурулька Well-Known Member

    Відповідь: Вишивальна форумівка!

    Ми також отримали купу позитивних емоцій. Шкода, що було небагато людей. Тому підтримую ідею зустрітися ще раз наступного тижня.
    У всіх дуже гарні роботи. Вражають мене дівчата кількістю і швидкістю роботи. Особливо Птася. Коли ти встигаєш? По ночах вишиваєш і в"яжеш? Цікаво глянути на готову вишиванку.
    Мене чоловік вчора замучив запитаннями про те, хто, що, як вишиває... А Кнопа, як завжди після зустрічей з новими людьми, вдома отримала друге дихання і стільки говорила. Мабуть, розповідала таткові свої плани майбутнього хом"ячка.
     
    • Подобається Подобається x 11
  18. Xomka

    Xomka Well-Known Member

    Відповідь: Вишивальна форумівка!

    О, точно, Бурулька нагадала, та Птася то такий же енерджайзер як Іринка, стільки робіт, стільки планів, уявляєте скоро побачимо процесик ще однієї чоловічої сорочки:girl_claping: (скоро, правда Птасю?:girl_flirt:)
     
    • Подобається Подобається x 8
  19. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Вишивальна форумівка!

    Галюсик, фото оливок в студію!!!! (в процесики!)
     
    • Подобається Подобається x 5
  20. Xomka

    Xomka Well-Known Member

    Відповідь: Вишивальна форумівка!

    Ті оливки вже завершені, просто ще без рамочки, гляньте там де Птася виставляла поряд з фуксіями, але просто зблизька там ну кожне стебельце, кожен листочок - такі маленькі і ще й купа кольорів в тому мацьопстві - прямо ювелірна робота! То хіба йти знов на форумівку і дивитись зблизька на той шедевр:girl_smile:
     
    • Подобається Подобається x 6
Статус теми:
Закрита.