Здоров"я дітей.

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем Оля, 3 Червень 2007.

 1. Happy Fiancee

  Happy Fiancee Well-Known Member

  @Gloria Tempus дякую. Я так зі слів нашої сімейної теж зрозуміла. А оскільки вона казала, що він нам в даній ситуації не потрібен, той не купила.
   
  • Подобається Подобається x 1
 2. Happy Fiancee

  Happy Fiancee Well-Known Member

  Не зрозуміла... Робили цистографію, яка показала неправильну форму сечового. В діагнозі написали «нейрогенний сечовий». Яке це має відношення до психології? Я взагалі не з тих людей, які при кожному пчиху бігають по лікарях, вишуковуючи хвороби. Проблеми з нирками були виявлені випадково при здачі аналізів перед щепленням. І стан був вже навіть трохи запущений, бо я вперто не хотіла помічати що дитина мало пісяє, капризна. Списувала на зуби і тулила нурофен...
  Вийшли з останнього запалення без антибіотиків. Бакпосів робили, але виявлена бактерія була в дуже малій кількості і лабораторія не робить чутливість до антибіотику при таких результатах.

  Напевно я просто не справляюся з двома дітьми, тому маю те що маю...
   
 3. Orman

  Orman Модератор-бомба

  Нейрогенний - це буквально, який неправильно реагує на сигнали мозку, чи сам посилає неправильні. До чого тут його форма?
  Тому таки-так нейрогенний - в голові.
  Якщо що моїй дитині теж ставили такий діагноз. І «вилікувались» си без ліків (там власне приписували щось чи то заспокійливе, чи ще щось такого плану).
   
 4. Happy Fiancee

  Happy Fiancee Well-Known Member

  Ну тоді я теж не розумію... На цистографії я і сама бачила, що він неправильної форми. Тоді питання чому такий діагноз написали... В принципі тут же ш нічого не зробиш. Яка вже є та форма. Може переросте і стане норм. Тоді виходить, що причина запальних явищ невідома.
   
 5. zetta

  zetta Well-Known Member

  В моєї родички донька з такою проблемою. Важко то.
   
 6. Retaret

  Retaret Well-Known Member

  В кого діти хворіли ангіною - підкажіть з досвіду. Моя мала, 6р., місяць тому хворіла ангіною, такою з гнійним нальотом. Приймала аб 5 днів, ну і пшикання, смокталки. І шось лікар мені не договорила, а я не допитала як то лікування закінчити плавно, аб відмінили, спрей і смоктунці ще буквально день-два приймали і все. А горло досі по боках має такі ніби набряклості чи шо воно таке. Такими круглими гульками, ніби припущення чи шось всередині має. І я не розумію - ми не долікували як слід, чи то в порядку норми після ангіни отаке, чи ше шось?

  Надіслано від мого SM-G973F, використовуючи Tapatalk
   
 7. Ripka

  Ripka Well-Known Member

  А температура коли спала, на який день антибіотика? Кров не здавали? Якщо у вас швидко спала темпа, то 5 днів аб нормально. Можете ще полокати всякими полокучками вже точно не памятаю, що саме при ангіні, але всякі ромашки- хлопофіліпти і тд пополочіть. Намагайтесь хоча б місяць берегтись, морозиво по чуть-чуть, а краще без, всякі газ-бульки не пити, компот і тд кімнатноі температури. Якщо недолікувати, то ангіна полюбляє повторюватись, тому три-чотири місяці спостерігайтесь, при якихось подібних симтомах - полочіть, смокчіть, є ангіфіліпт у таблетках.
   
 8. Retaret

  Retaret Well-Known Member

  Т була всього 2-3 дні. Власне спочатку прописали аб на 7 днів, а на проміжному огляді сказали, що і 5 достатньо. Полокати мала не вміє, тому в нас наразі хіба пшикання і смоктунці. Мене турбує вигляд горла, бо він досі не прийшов до норми. І я не розумію чи це ок після ангіни, таке довге відновлення, чи треба вже кіпішувати.


  Надіслано від мого SM-G973F, використовуючи Tapatalk
   
 9. ZikkA

  ZikkA Well-Known Member

  Мій старший син певний час часто хворів фарингітами, тонзилітами, ангінами. Горло в норму не приходило ніколи, потім ще кілька років, як перестав хворіти, горло виглядало не таким як треба, опухшим, рихлим, червонуватим. Щоразу як мінявся педіатр, то не могли повірити, що це його звичайний здоровий стан горла і намагалися щось виписати. З часом це пройшло.
  В силу полоскалок і смоктунців я не вірю. Тобто вірю як в засіб полегшити симптоми, такі як біль, першіння. Не вірю, що вони щось лікують. Я б певно здала би посів, кров. Якщо це все в нормі і інших симптомів нема, в першу чергу жару, просто би зачекала і поспостерігала разом з лікарем.

  Надіслано від мого POT-LX1, використовуючи Tapatalk
   
 10. Alicia

  Alicia Well-Known Member

  Глюкоза і кислота, а яка кислота, можна поцікавитися? Власне, про колу чула не раз, а про другий варіант - ні. Цікаво дуже

  Надіслано від мого MI 8 Lite, використовуючи Tapatalk
   
 11. Almariel

  Almariel Well-Known Member

  Мабуть не кислота, а солі маються на увазі, зокрема звичайна сіль, або якась мінералка
   
 12. HOPIC

  HOPIC Well-Known Member

  Нирки окрім всього беруть участь в регуляції водно-сольового балансу, ph крові, тиску та кровотворенні. Окрім напряму потрібних солей (різних, в т ч кухонної солі, яка потрібна організму, що би там не говорили) , потрібна кислота, яка допоможе нейтралізувати побічні продукти роботи нирок (особливо, якщо є налягання на певний тип продукту, наприклад, молочка двічі в день, бобові, або саме листя салату і тд) . Ну тобто воно не летить напряму до нирок в ту ж секунду, але до 20-30 хв точно дійде. З кислот не треба щось екстра, лимонний сік достатньо. Можна яблучний оцет, але це до салатів.

  Кислоти взаємодіють між собою, і не дають накопичуватися тільки якомусь одному виду, що призводить до каменів або збільшених показників сечовини/фосфору/креатиніну.

  Крім того, всім внутрішнім органам важливо, щоб ми харчувалися різноманітно максимально непереробленою їжею. Тобто їжею, яка розпізнається як їжа, а не глюкоза зі смаком, довго перетравлюється і дає всякого-різного для організму.
   
  • Інформативно Інформативно x 2