Здорове харчування

Тема у розділі 'Смачний тарільчик', створена користувачем Lebidka, 27 Квітень 2009.

?

Яке харчування ви вважаєте найправильнішим?

  1. Роздільне харчування

    56 голосів
    12,7%
  2. Вегетаріанство

    23 голосів
    5,2%
  3. Сироїдіння

    9 голосів
    2,0%
  4. Їсти все, але в міру (не переїдати)

    336 голосів
    76,4%
  5. Головне, щоб смачно

    16 голосів
    3,6%
  1. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    У всі кекси даю цільнозернове, мене влаштовує. Не виходять бісквіти і млинці (такі як на налисники) з цільнозернового.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  2. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Я все печу з цільнозернового. Дуже подобається
     
  3. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    я люблю млинці-оладки з рисового борошна. вони такі легкі)смачні
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Але рисова мука з бронзового рису є добра, з білого ні
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  5. lilochok

    lilochok Well-Known Member

    поясніть, будь ласка, чому
     
  6. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    у львові тільки один різновид рисової муки продають
     
  7. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Сумніваюсь, бо дівчата ж десь беруть
    --- дописи об"єднано, 9 Лютий 2019 ---
    "Білий шліфований рис найменше приносить користі. У нього видалена верхня оболонка. Його піддають такій обробці, яка залишає мінімум поживних речовин. "
    Тому й мука з нього так само користі не має.
    --- дописи об"єднано, 9 Лютий 2019 ---
    5FF05F44-3153-4B26-BC29-91CB81209FE9.jpeg
    --- дописи об"єднано, 9 Лютий 2019 ---
    Для мене це так само як мука біла і цільнозернова.
     
    • Подобається Подобається x 3
  8. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Хто п'є цикорій, як його можна пити, крім як з водою чи молоком?
    Я кави не п'ю ніколи(не люблю), єдиний кавовий напій, який пила часом-капучіно. На даний момент, його не п'ю. І, хоч ніколи не залежала від кофеїну- зараз помічаю якесь дике бажання до хоча б капучіно)). Вирішила спробувати цикорій. Оскільки,я не вживаю цукру до напоїв- п'ється він тяжко, бо ще й нагадує на смак каву:bad:. А ,може є якісь інші напої такі, щоб без кофеіну але смачні і "кавово не кавові"?:facepalm:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Я п'ю з водою і молоком, без цукру. Мені смачно. Ще можна спробувати ячмінний напій, курземе називається. Він м'якший за цикорій. Його в школах-садочках дітям дають.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 1
    • Смішно Смішно x 1
  10. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    О, то смак дитинства)).Я й забула. Але його з молоком мама варила. Треба буде спробувати і без молока.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Oleksandrochka

    Oleksandrochka Well-Known Member

    Киньте рецепт якогось кексу простого, якщо не складно. Я сьогодні спекла кекс, рецепт з інтернету. Таке :bad: вийшло, викинула((
     
  12. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Я його ще не пробувала готувати, але інші рецепти Оксани дуже добрк виходять
    ФУДБЛОГ РЕЦЕПТИ on Instagram: “Різдвяний кекс РЕЦЕПТ Є багато варіантів різної випічки на Різдво , і всім відомий Штолен - це самий популярний і дуже смачний варіант…”
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    тут в темі маффіни є рецепт гарбузових- я пекла з цільнозерновою- виходило завжди.
    знайшла Кексики/muffins ( 54 допис)
     
  14. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    )) ото я неуважна) таку купляю. її повно в метро. ашани.сільпо.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    Я наразі "бавлюся" із пророщенням зерен.
    Сьогодні проросла гречка. IMG_20190218_100710.jpg
     
    • Подобається Подобається x 2
    • мімімі мімімі x 1
  16. Rona

    Rona Мама-йожик

    Наталю, цикорій пробували в порошку чи в пасті з банки? Мені порошковий не смакує.
     
  17. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    @Rona порошок. Я вже так по-трохи звикаю). Я раз в день собі роблю, щоб воду на щось змінити))). А в пасті бачила теж. Воно інше?
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. rununkulos

    rununkulos Well-Known Member

    Трохи вклинюсь) А порошок маєте на увазі розчинний чи такий, що заварювати ?

    Мене давно цікавить питання цикорію. Зараз п'ю швидко-розчинний порошок з молоком чи без. Але завжди сумніваюсь в його користі . А Курземе мені бе.
    В пасті не пробувала, але цікаво який він. Бачила, є з смаками, але в порошку зовсім не відчула тої чорниці.
     
  19. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    дівчата, а як щодо солі? яке ваше ставлення до "шкідливості" звичайної солі? чи хтось користується рожевою гімалайською?
     
  20. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Постою, послухаю.
    Колись були на екскурсії в соляних копальнях Вєлічка (біля Кракова), то ставили екскурсоводу це питання.
    Вона сказала, що звичайна кам"яна сіль краща до вживання, ніж, наприклад, йодована, бо йод не всім можна
    Запам"ятала собі пораду - солити всі гарячі страви вже після того, як вимкнеться газ під баняком (ніби тоді більше мінералів зберігається).
    То з того часу так і роблю, плюс ми в принципі звикли до такої майже несоленої їжі (всі родичі і друзі, які їдять моє вариво, досолюють і дивуються, як ми можемо таке несолене їсти).
    В салати часто солі не даю взагалі, якщо даю соус/більзамік/французьку гірчицю/тощо.
    Каші теж можу зовсім не солити.