Здоров'я під час вагітності та після пологів (2)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Cifalius, 2 Червень 2008.

  1. Cifalius

    Cifalius Well-Known Member

    Початок теми
    _____________
    Дуже хочеться розвивати саме таку тему, тому що більшість із нас\вас не знає нічого про це, точніше, всі знають, що на перших порах вагітності...є токсикоз...але чову він виникає?! Ось тому, я хочу більше дізнаватись, та ділитись з своїм маленьким досвідом!

    Додано через 6 хвилин
    Дівчатка, пишіть, які в кого є проблеми...будемо їх вирішувати...в кого що болить, кого що тривожить...бо самій інколи страшно...тут закололо, там заболіло...:)
     
    Останнє редагування модератором: 25 Травень 2015
  2. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    А як проявляються набряки? Як то визначити чи вони є?
    В мене під вечір ніби трохи набрякають ноги, від шкарпеток залишається такий слід, то воно?
     
  3. Oddly

    Oddly Well-Known Member

    Типу воно. Але то таке, не страшно.
    Але в моєму випадку то не помилишся - кісточку на нозі зовсім не видно, одна суцільна колода...
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  4. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    В мене все життя від шкарпеток сліди лишаються, але набряків ніколи не було
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    От тому і питаю тут, бо теж до вагітності бувало залишалися сліди. А так ні на лиці, ні на пальцях рук під колечками ніби набряків нема.
     
  6. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Ну то вам пощастило, бо я обручку майже зразу зняла, а ноги іноді аж пекли від набряків, пальці на ногах як ковбаски
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Ні, ну такого точно нема.
    Але тепер мінус один передвісник :) кажуть, що набряки пропадають за декілька днів до пологів.
     
  8. tiramiska

    tiramiska цинічна бандерівка

    може на якомусь боці малявка всілась більше?
    мені якось зробила мама зауваження , то я аж перелякалась своїх ніг- я просто їх давно не бачила :) Такі слонюваті стали. Пальці як шкільні сосиски, від кісточки залишився хіба горбик, а від всього узутого одягненого залишаються рубці. Якщо доведеться тиждень-два ще ходити так, то навіть незнаю що то вже взувати. Хіба шльопки якісь. Таблетки теж почала пити.
    То все індивідуально - у мене набряків таких теж не було при першій вагітності. І тренувальних переймів не було.
     
  9. synuchechka

    synuchechka Well-Known Member

    Дівчата, які заходи запобігання/профілактики варикозу у вагітних ви пробували?
    В мене є спадкова схильність до варикозу. Під час вагітності вени стали дуже помітні, просвітлюються крізь мою білу шкіру в таких місцях, де я і не знала шо вони є. Всюди, я б сказала))) А сьогодні побачила, шо на нозі в одному місці вена вилізла таким маленьким горбиком, вже відчутна на дотик. Що робити?
     
  10. Oddly

    Oddly Well-Known Member

    Носити підколінки/панчохи компресійні.
    Я мазала ліотоном, не знаю, що воно там помагало, але принаймні по відчуттях було легше
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Neytasa

    Neytasa Well-Known Member

    Я пила Детралекс, але треба з лікарем радитись....
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Oddly

    Oddly Well-Known Member

    Вже три години маю сильні спазми в животі. Ніби як шлунок болить (?), але по всьому животу.
    На перейми не схоже, ніде нічого не ниє. Ношпу випила.
    Сила їх послабилася, але не припиняються.
    От думаю, чи то йти голову помити ;) чи вже в лікарню їхати?
     
  13. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    В мене також таке було і також на вашому терміні. Ми тоді викликали швидку, бо біль була така, що я розігнутись не могла. Приїхали в Мед, черговий і медсестра пощупали мене, сказали, що то не пов'язано з вагітністю. Питали, що я їла останніми днями. Ще зауважили, що у вагітних на останніх термінах таке буває через накопичення продуктів відходів в шлунку. За всю вагітність там назбирується всяка бяка через тиск матки на органи, а потім то дається взнаки. Виписали Еліміналь гель, Мезим і ще щось. Їла кілька днів сухарики з чаєм і пюре. Минулося...
    Ну але ви зважайте на свої відчуття. То в кожного по різному є...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Корисно Корисно x 1
  14. Tanya_SUN

    Tanya_SUN Well-Known Member

    а то не зарано в 36 тижнів??)))))))
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. Oddly

    Oddly Well-Known Member

    Та власне, що на перейми не схоже.
    Зарано - не зарано, третя вагітність як-не-як. І попереднього після 37 повних народила.

    Болі не припиняються.
    Може таки шлунок. Хоча він зараз би мав бути не в тому місці, де болить.
    трохи пізніше напевно вколю ще ношпу, а там буде видно.
     
  16. PanteraLviv

    PanteraLviv Well-Known Member

    Які заспокійоливі можна пити під час вагітності? Валеріанка і пустирники мене не беруть зовсім.
    Вчора затопило квартиру на 9тому поверсі щойно після ремонту, дуже багато збитків завдала вода. Зірвало трубу на технічному поверсі. Я знервована дуже.
     
  17. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Я вже мала таке не раз. Мене мучить кишківник. Спазми такі, що на стіни лізти хочеться. Матка в тонусі. Це просто жахливі болі. Якщо постаратись прислухатись, то локалізація того спазму у мене в самому низу. Буває справа, буває зліва.
    Ношпа, ніби, допомагає. Правда, не відразу. І справді, таке відчуття, ніби біль охоплює увесь живіт.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  18. smilechyk

    smilechyk Well-Known Member

    Дівчата, я простудилась після вчорашньої погоди...:girl_cray:
    Що ще можна для горла (болить, колить з однієї сторони) окрім полоскання календулою та хлорофіліптом?
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Tanya_SUN

    Tanya_SUN Well-Known Member

    Лісобакт і полоскання сіллю
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  20. Gorbywka

    Gorbywka Форумна Орхідейка

    мені лікарка казала можна льодяники, але я їх не купувала , лише полоскала хлоргекседин часто , пила чай з кісточками малини, і ноги трилала в теплі, вигрівалась і якось пройшло.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1