Зелений чай, нам на користь.

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем Lady, 10 Березень 2008.

  1. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Зелений чай, нам на користь.

    Тут уже писали про них. Кажуть, платите за красу, бо особливого смаку нема. І посуд обов'язково треба шкляний.
    А 20 грн за що? Тут одна кулька 1,5 долари коштує.
     
  2. SniganaN

    SniganaN New Member

    Відповідь: Зелений чай, нам на користь.

    Незнала, дякую!
    Я то думаю, чому зранку вип'ю зеленого чаю і до обіду нічого в рот не лізе.
     
  3. sofcja

    sofcja Member

    Відповідь: Зелений чай, нам на користь.

    А 20 грн за що? Тут одна кулька 1,5 долари коштує....
    (цитування нормально чомсь не працює)

    в нас від 12 грн по-моєму, і до 40 за кульку , то з тих що я переглядала...
    але ті що за 12 то такі покришені, поламані, що капець!:girl_mad:

    колись десь вичитала що 5 горнят зеленого чаю спалює 100 калорій, бо активізує обмін речовин... ну приблизно 100... не пам'ятаю точно...
    от і прониклась до нього коханням-худанням...

    а ще там достатньо протипоказань! то сильний напій... тре почитати))))
     
  4. Elichka

    Elichka New Member

    Відповідь: Зелений чай, нам на користь.

    ..а я щось взагалі не можу вживати зелений чай...
    Люблю чайочок з пелюсточками квітів, шматочками фруктиків, такі ароматні, і м'які на смік....проте тільки чорний))))))
    А якщо зважати на цілющі властивості, то швидше надаю перевагу завару з ромашки, дивно трохи)))
     
  5. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Зелений чай, нам на користь.

    Захоплюватися не можна, бо він солі вимиває, якщо надміру вживати.
     
  6. sofcja

    sofcja Member

    Відповідь: Зелений чай, нам на користь.

    У зеленому чаї у 10 разів більше вітаміну С, ніж у чорному. Дубильних речовин - у 2 рази. Порівняно з чорним чаєм, зелений має набагато сильнішу збуджувальну та стимулювальну дії.
    Лікувальні властивості цього напою вражають. Приміром, дво-триденним настоєм зеленого чаю знищують дизентерійні палички. Вітамін Р чудово зміцнює стінки судин, тому його використовують при лікуванні складних крововиливів та старечій крихкості капілярів. Зелений чай виводить з організму важкі метали.
    Регулярно слід пити зелений чай і тим, хто лікується від виразки дванадцятипалої кишки. Лікарі радять усім без винятку щодня випивати щонайменше шість чашок чаю - він принесе тільки користь. Зелений чай не має жодних протипоказань, його можна давати навіть дітям - звичайно, слабший настій.
    Але є і суперечливе:
    Учені Державного університету штату Нью Джерсе виявили, що дуже великі дози зеленого чаю можуть викликати хвороби печінки і нирок.
    Норма, яка не приносить шкоди, складає близько десяти маленьких чашок в день або дві звичайні.
    При інтенсивнішому вживанні в організмі збільшується кількість поліфенолов, що викликають негативні зміни в печінці.
    Автори грунтуються на прикладах, коли передозування поліфенолов приводило до смерті гризунів і собак.
    Також вони посилаються на випадки вживання людьми харчових добавок, заснованих на зеленому чаї, при яких з'являлися симптоми отруєння поліфенолами. При відмові від харчових добавок зникали і відповідні симптоми.

    http://www.likarnja.com/?p=485 - хороша стаття для тих хто обдумує чи варто змінювати свій вид чаю)
     
  7. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: Зелений чай, нам на користь.

    зелений чай з лимоном дуже добре при слабкості серця і підвищеному тиску!
     
  8. Kalina

    Kalina Active Member

    Відповідь: Зелений чай, нам на користь.

    А нам з чоловіком казали в Домі чаю що його можна до 10 разів заварювати, але ми його і так не купили:girl_wink:бо щось не дуже хотілося ту багаторазову заварку пити:girl_mad:
     
  9. Oliusia

    Oliusia Well-Known Member

    Відповідь: Зелений чай, нам на користь.

    Дівчатка,можливо знаєте відповідь на питання:"Чому не можна вживати зелений чай при алергіїї?"
     
  10. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Зелений чай, нам на користь.

    при слабкості так, але при підвищеному тиску?? не думаю.. Зелений чай добре для титх, у кого понижений тиск, а злимон він ще більше взбодряє.
     
  11. sofcja

    sofcja Member

    Відповідь: Зелений чай, нам на користь.

    Дівчатка,можливо знаєте відповідь на питання:"Чому не можна вживати зелений чай при алергіїї?"

    а хто вам таку бздуру ляпнув?
    хіба що алергія на чай:girl_crazy:

    я сильний алергік, але жодних обмежень щодо зеленого чаю не маю. ...
     
  12. Oliusia

    Oliusia Well-Known Member

    Відповідь: Зелений чай, нам на користь.

    Не можу сказати,що це 100% бздура.
    Що мені,що кумі при лікуванні алергії(в мене була на хімію,в куми харчова) дерматолог при дієті сказала не вживати зеленого чаю.
    потім,ще від декількох чула такий протипоказ,тому і задала питання.
     
  13. sofcja

    sofcja Member

    Відповідь: Зелений чай, нам на користь.

    ну мені мій дієтолого нічого такого стосовно чаю не казала, тому і подумала що бздура)
    буду в неї то спитаю!:girl_wink:
     
  14. Consuelo

    Consuelo Well-Known Member

    Відповідь: Зелений чай, нам на користь.

    а я люблю зелений чай і пю лише його, але купую на вагу. Наразі все добре, хоча з іншої сторони - по ТБ і ще всюди стіки всього не можна, що залишається питання "а що ж тоді можна?"
     
  15. Vitaminka

    Vitaminka Well-Known Member

    Відповідь: Зелений чай, нам на користь.

    люблю зелений чай (привозили з Китаю...)
    на Україні не купляла
    де у Львові є хороший вибір зеленого чаю? (писали, в Домі чаю... а де в центрі?)

    п'ю без цукру, меду, іноді з лимоном
    улюблений зелений з жасмином
     
  16. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: Зелений чай, нам на користь.

    перепрошую, переплутала: чай з лимоном дуже добре для серця, а при підвищеному тиску воду з лимоном дають.
     
  17. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Зелений чай, нам на користь.

    от і мені цікаво, а де є в центрі??:girl_sad:
     
  18. dimalozz

    dimalozz Well-Known Member

    Відповідь: Зелений чай, нам на користь.

    Люблю різні чаї але не надто намішані. П‘ю 700мл горнятками.
    Найбільше зелений з жасмином. Чорний з лимоном та медом.
    Доречі, кажуть мед в гаряче не можна кидати (понад 60°С) бо тоді він не тільки не корисний, а й шкідливий.
    Колись любив чорний чай з молоком.
    Щодо впливу на організм, то в мене були періоди що пив дуже по-різному: то кілька місяців тільки зелений, то тільки чорний і по 3 літри на добу, то бувало тільки на каві тиждень, то трав‘яні-ягідні, то кілька тижнів на какао та воді, то на соках і воді. І жодних не можу відзначити загальних відмінностей в самопочутті. Можливо мій організм недостатньо чутливий для таких спостережень ))

    Великий вибір був там в магазині на пл.Яворського.
    Я часом дегустую в кав‘ярні "На бамбетлі" там же чай і продається. Вибір був великий, правда зараз буває багатьох нема, мабуть швидко закінчується, треба склад тримати :)
     
  19. Яруська

    Яруська Well-Known Member

    Відповідь: Зелений чай, нам на користь.

    Перший раз таке чую...Я ним навіть оприскувати лице люблю, дуже гарно знімає всякі подразнення.
     
  20. SniganaN

    SniganaN New Member

    Відповідь: Зелений чай, нам на користь.

    Я теж таке знаю.

    Колись кума з мед., писала реферат про зелений чай, от тоді і всіх присадила на нього.