Зелений туризм

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем Donner, 8 Липень 2011.

  1. Donner

    Donner Member

    Незважаючи на купу пропозицій в інтернеті, як не дивно, виявив, що там практично нема того, що в цивілізованому світі називають "зелена садиба". Зараз ми в пошуках затишної сільської хатинки, щоби відпочити з річною дитинкою. Головні побажання: затишок, гарна природа, зелене подвір'я, хороші господарі. Навіть не конче Карпати. Але... нема. Те, що пропонують - 2,3-поверхові котеджі на двайціть людей, "вагонковий" псевдо-карпатський стиль + сауна. А тим часом в усьому цивілізованому світі "зелена садиба" це передусім, затишний та еклогічно чистий будинок, невеличка господарка, подвір'я, гості разом з господарями беруть участь сільських роботах (за бажанням), разом харчуються. Ну чому так важко знайти невеличку сільську хатинку з гарним подвір'ям, з старими (не "євро") меблями, поцвілими килимами на стіннах, перинами на ліжках, курочками, песиками, затишним зеленим подвір'ям і приємними господарями? Здається, я б за таке заплатив такі ж гроші, як в тих "котеджах", але де шукати? Не у всіх же ж є родичі в селі:sad: Аж відчай бере!
     
  2. Marigold

    Marigold Мама дівчинки-перлинки

    Відповідь: Зелений туризм

    Ми минулого року так поїхали в Шешори - думали без проблем поселимся там на якійсь базі (з тих що величезні і все під євро). А дзуськи - все було переповнено. Ну і шо зробиш - пройшлись ми по селу - і о чудо - кімната в звичайній сільській хаті (без душу і зручностей - то всьо на вулиці) - і ціна в надцять разів менша. А потім господиня нам і вареників наварила, і малинки назбирала і по грибочки ідем .... - і ніякі гроші за то всьо - тіки як домовились - за проживання.

    І це не було з відчаю щоб не ночувати надворі - мали на вибір досить варіантів - поселились там де найбільше сподобалось.

    Тому думаю - особливо маючи свій транспорт (але ми були без нього і їхали в ті краї перший раз) - то не проблема.