Жаби

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем MARTINI, 18 Березень 2007.

  1. Відповідь: Жаби

    Может, там не о запретах речь, а о сути поста? Мол, в чём же самоограничение, если трескать деликатесы дороже (а стало быть вкуснее, или более редкие (тщеславие!)) чем то, от чего "отказываешься" (мясо)? Я слышал, суть поста не в дискриминации белков по происхождению ;)
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. mavka

    mavka Well-Known Member

    Відповідь: Жаби

    Ні, ні, там чітко сказано про заборону. От креветок їсти теж некошерно. :)
    А жабок я їла, - подані в ресторані на тарілочці, обсмажені, акуратні виглядають досить їстівно. М"ясо майже таке, як куряче (на лапці), але сухіше, їсти можна, от тільки чи наїстися ? :) Мені більше подобається гурманитися слимаками. Подані на спеціальній тарілці з ямками, де в кожній - слимачок в соусі часниковому, виглядають цікавіше й апетитніше. М"ясо соковитіше, без гірчинок, присмаків і пахне гарно. Тобто часником . ;) Але ні тому, ні в другому випадку мене б ніхто не примусив їх ловити і готувати... особливо здирати з жаб шкіру... :eek:
     
  3. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Жаби

    Невстранецю, дякую, що мене зрозуміли.
    Православні саме забороняють споживання риб'ячого м'яса в часі посту. (Вони ще багато від чого рекомендують відмовитися;))
    По справжньому піст переживають ті, для кого це важливо, і хто знає, які плоди він приносить у духовному житті.
    А католики, як звичайно: раз на рік до сповіді, постити принаймні п'ятницю або принаймні середу і п'ятницю. Літургії служать у дні, коли таке не має відбуватися (виключно з фінансової точки зору). Всюди є пояснення - людьська природа.
    :sad::sad::sad: