Жінка за кермом (курси, практичні поради, приколи...)

Тема у розділі 'За кермом', створена користувачем Уляночка, 22 Квітень 2009.

  1. podolyanochka

    podolyanochka Well-Known Member

    І я біля стадіону Україна возила) і навіть по сільській дорозі - в процесі чоловік кричав, що я неадекватний водій, бо він хоче, щоб я відразу їхала як він (із безперервним водійськи стажем 12 років і в Україні, і в США). Я трохи їздила в США на коробці автомат і з круїз-контролем))) і всім думається, що я маю бути супер водієм. А пройшло вже 10 років і навички зникають...Словом, я боюся... як це подолати? Останні 2 години чоловік за кермом відключався, а мене не впустив...
     
  2. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    А мій би мене пустив, але ж сам не відпочине, я буду їхати повільніше, а він "на стрьомі", ще й підказувати... довше вийде...
    Якби було чуть більше впевненості, думаю, що треба самому (без паспжирів) пробувати не в час пік їхати хоча би потрохи знайомими маршрутами... але ще мені страшнувато...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  3. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

    А я не боюсь їздити, навпаки - подобається) але проблеми з «орієнтацією в просторі» на незнайомих дорогах, мостів взагалі боюсь((
    По звичній дорозі їду без проблем (наприклад, з дому з Винник на роботу в р-н водоканалу чи в село по Тернопільській трасі), а от десь на Новий Львів чи до Південного боюсь, бо не знаю дороги...
    Що з цим робити? Як думаєте, навігатор допоможе?
    Бо от, наприклад, хочемо в Карпати, а я не знаю, з якого боку підступити до того моста на Стрийській (як з Винник по обізній їхати))):girl_blush2:
    Чоловік не водій, а теоретик з правами, причому вредний, розказує мені, що «ти маєш орієнтуватись, ти маєш знати...»:girl_devil:
     
  4. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Там нема що підступатися: правий з‘їзд і вливаєтеся в потік на Стрий з додаткової смуги.
    Сказала я, яка там їздила 2 роки тому і то недовго))
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Смішно Смішно x 1
  5. HappyViki

    HappyViki Well-Known Member

    @MalvinkaLv, я у Львові кілька років лиш проживаю, то мені навігатор - капець поміч, ще і розкаже, де корки. Я і до цих пір вмикаю, як не знаю вулиці, для підстрахівки. Мені з ним морально легше))))
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. WinterDog

    WinterDog Well-Known Member

    @MalvinkaLv я постійно їжджу з навігатором. Навіть дорогами які я добре знаю. Я користуюсь Waze на телефоні, бо він класно будує маршрут з врахуванням трафіку. поки кожного дня мала їздити в центр і з центру то я з його допомогою такі вулички вивчила і цікаві маршрути, і дуже часто класно оминали корки.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Мені дуже допомагає в незнайомих районах. А ще покаже, де корки, де односторонній рух, якими вуличками швидше і зручніше добратись до пункту призначення.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    я теж за навігатор плюсуюсь. я користуюсь гуглмепс, іншого не пробувала. мені зручно коли "навігатор" говорить скільки до повороту, що треба змінити смугу....

    от були в незнайомому місті, чоловік трохи випив і не хотів їхати, щоб не нарватись на штраф. і почав махати на руками, їдь-туди-їдь-сюди-давай вправо-давай вліво-ти, що дороги не знаєш-третій раз їдеш. результат влетіла на бардюр, знищила колесо. а так би мені хтось говорив спокійно, що-куди і як. і я б доїхала нормально.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

    Дякую, дівчата!
    Поставила на тел навігатор maps.me, буду пробувати з ним їздити.
    Як конче треба десь на інший кінець міста, то беру з собою племінника «штурманом» (він водій), ну але то не вихід))
    --- дописи об"єднано, 4 Серпень 2020 ---
    Я теж не зі Львова, тож багатьох районів і вулиць не знаю, жили і працювала в центрі. Ще й з тими львівськими вузькими бруківчастими односторонніми вуличками)) в Франківську зовсім інший трафік)
     
  10. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Я завжди собі в голові, а коли треба то й на карті прокладаю маршрут, якщо їду в незнайоме місце.
    В чужому місті орієнтуюсь по знаках і їду повільно. І все одно попадаю в халепу, тоді «прошусь» перелаштуватись в іншу смугу, або розвертаюсь. Це життя, нічого страшного.
    Ага інший. Був. Львівські спеціалісти як поробили нові схеми руху і подомальовували треті смуги виляючі, то я в шоці була. З нормальної їзди став квест.

    Навігатора не маю. І їм не вірю, бо тут по дачах чоловік вже кілька разів виловлював і направляв на дорогу заведених навігатором. Бо по навігатору дорога може бути, в по факту - ні. А ще є ремонти, зміна організації руху і все решта. Таксисти теж колись ніколи по навігатору не могли наш будинок знайти. Ну таке.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

     
  12. Orman

    Orman Модератор-бомба

     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    Дівчата, з якою максимально швидкістю їздите з дітьми, без "допомагаючої" сторони? А яка максимальна відстань з дитиною без підтримки у вас була?
     
  14. Olenka Matviikiv

    Olenka Matviikiv Well-Known Member

    Швидкість в межах допустимої.
    Якщо 80, значить не більше 80 .
    Якщо місто, де не більше 50, значить більше не їду.
    А як інакше ? :girl_sad:

    На далекі відстані не їжджу, так як нема потреби.
    Якщо кудись визбируємось, то лише всі разом .
    А так, то по місту і навколо міста.
     
    Останнє редагування: 20 Грудень 2020
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Ну яка максимально дозволена, з такою і їду, якщо дорожня обстановка сприяє. Я не буду їхати по вільній трасі 70, тільки тому що я з дітьми.
    Я часто сама з ними їду, якщо ми всі разом ідемо, то за кермом чоловік.

    «з підтримкою» я їздила коли вчилась.

    максимальна відстань з самими дітьми 140 км.

    насправді то все справа звички.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. WinterDog

    WinterDog Well-Known Member

    @Basyanya швидкість яка дозволена, така і їду. Чи то 50 чи то 90 поза містом. Відстань з дитиною одною 80км, з 2ма 60. їжджу переважно сама від того часу як отримала посвідчення.
     
  17. Rostuslavchuk

    Rostuslavchuk Well-Known Member

    Швидкість, в межах допустимої.
    Практично завжди без "допомагаючої" сторони ))), та "допоманаюча" частіше виступає "заважаючою" .
    Саджу трьох дітисьок і їду всюди, куди треба. Тре до мами в Червоноград, значить їдемо, тре в Карпати -значить Карпати. По незнайомих дорогах навігатор в поміч (це кращий помічник, ніж "допомагаючий" збоку).
    Ось вже місяці 4 виношую ідею фікс махнути з двома дітиськами в Харків, але вічно як не одне то інше))) , навіть маршрут вже промалювала. Як тільки випаде нагода, то рвану , і відзвітуюсь.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    Я оце минулих вихідних трохи наїздила. ~100 км ніби не багато, але для мене то складна дорого була. Трохи того боюсь, коли навігатор мовчить і є розгалуження дороги. То коли йде чотири смуги на швидкісній трасі дві прямо і дві правіше, і треба визначити чи ти правими двома їдеш чи лівими. Чоловік підказав, коли мовчить, то нікуди не звертаєш, їдеш прямо. Мій рекорд без дитини десь біля 120 км на трасі. По місту, по швидкісній біля 100 км/год. Часто їжджу 70 чи 80, і то мене всі обганяють. Пс.В мене рено твінго)))
     
  19. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Поставте собі Waze, він говорить якою смугою їхати якщо їх є кілька. Я так по Києву їхала, де практично всюди 4 смуги. Не уявляю як би добралась в пункт призначення без цього навігатора:wacko:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1