Жінки та бойове мистецтво

Тема у розділі 'Спортзал', створена користувачем Igor_Fenix, 1 Травень 2009.

?

Занимались ли бы Вы боевыми искусствами?

  1. Занимаюсь

    19,2%
  2. Да, если бы было время

    67,1%
  3. Ни в коем случае, это мужское

    5,5%
  4. Терпеть не могу насилие

    8,2%
  1. olenkastar

    olenkastar Well-Known Member

    Відповідь: Женщины и боевые искусства

    звичайно непогано було вміти за себе постояти за допомогою якоїсь крутої виприжки,але то не моє.най краще насилля і бійки обходять стороною.
     
  2. Зая

    Зая Well-Known Member

    Відповідь: Женщины и боевые искусства

    А я терпіти його не можу кік-боксінг,я бачила дівчат які займаються-жах.Носи зламані по декілька разів , зуби покоцані, та ще фіг зрозумієш-хлопець це чи дівчина:8:.Є дуже класна штука(але не впевнена,що на Україні вона взагалі існує) називається "Тай-бо",це танцювальний шейпінг з елементами бойових мистецтв-якраз для того щоб худнути без зламаного носа :girl_crazy:.
    До речі, я скоро буду тренерувати жіночу групу по кіокушинкай будо карате:girl_curtsey:(тренер учудив)
     
  3. Мамусічка

    Мамусічка Well-Known Member

    Відповідь: Жінки та бойове мистецтво

    Я займаюсь дзюдо. І дуже з того задоволена. Там тренується і реакція і гнучкісь (що цілком жіночно). Різні прийоми відпрацьовуємо. І атмосфера така затишна і дружна. Хочеться приходити і приходити. Знаю, що можу себе захистити та добре спалює калорії.
     
  4. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Жінки та бойове мистецтво

    йой, та того тай-бо у Львові скільки хоч
     
  5. Skrynya

    Skrynya Member

    Відповідь: Жінки та бойове мистецтво

    Колись у 7-му класі пішла на Дзюдо. Прозаймалась 2 тижні, отримала фінгал під око (ЗДОРОВЕЗНИЙ), на тому і залишила ту справу! Ну ще правда навчилась перекидати свою старшу сестру (на 6 років вона старша і на той момент була більша ніж я)! А взагалі класно би вивчити паруприйомчиків! Думаю в мене би вийшло, люблю битись!:girl_devil:
     
  6. veronka

    veronka зла друзя

    Відповідь: Жінки та бойове мистецтво

    внаслідок великої кількості енергії, здебільшого агресивної, у шкільні роки займалась дзю-до, потім роки 4 конг-фу, якби мала змогу то почала б знову тренуватися - моральне задоволенні отримувала величезне, та й сам стиль мені підходить. Хоч спаринг я терпіти не могла...Якось ходила "на оглядини" ай-кі-до - ні, не моє то...
     
  7. Koza-Dereza

    Koza-Dereza Well-Known Member

    Відповідь: Жінки та бойове мистецтво

    Я б займалась, але якщо без спарингiв. Менi не цiкаво дiстати п'яткою в око чи в нiс просто так, радi спартiвного iнтєрєса. Але добре б знати якийсь вид самозахисту "щоб усi боя-а-а-а-а-лись, щоб не насмiха-а-а-а-ались" :D
     
  8. Anaid

    Anaid New Member

    Відповідь: Жінки та бойове мистецтво

    А не скажите в який віковій котигорії?Певно вже застара до цього!:girl_crazy:Завжди мріяла карате позайматись але якось не було можливості:girl_sad:
     
  9. Arika

    Arika Well-Known Member

    Відповідь: Жінки та бойове мистецтво

    А я 4 роки займалася карате-до, мені так подобалося! Навіть на багатьох змаганнях вигравала! Я просто отримувала задоволення від занять! Від занять мала дуже хорошу фізичну підготовку, хоча була ще й ціла купа синяків на руках, ногах, губи розбиті... І ще й до того така фігурка підтянута була, але то було 7 років тому.... а потім навчання в університеті, робота і на заняття часу вже не лишилося...
     
  10. Nadinka

    Nadinka Well-Known Member

    Відповідь: Жінки та бойове мистецтво

    Я сама мріяла ще з дитинства про це, коли надивилась тих фільмів з Ван Дамом, Брюсом Лі і тд.... з 9по 11 клас 3 рази в тиждень займалась на тренуваннях з таеквон до...настільки була захоплена ним, що не пропускала майже жодного разу без вагомої причини...що це мені дало- я практично не хворіла,дисципліна, впевненість в собі,гарний настрій від самого тренування, сила волі і фізична витривалість виробились,залишилось багато друзів...є що розказати онукам, рада, що займалась цим (були також і травми,синяки на ногах,розтяжки мязів і тд-але без того ніяк,носа мені слава Богу не ламали і не розбивали). Після вступу у ВНЗ повісила рукавички(перчатки) на цьвочок, точніше валяються в шафі)) Суто таеквон до тепер не займаюсь, мені це заміняє аерокікбоксинг...в залі висить груша, згадую "бойове" минуле і деколи її товчу ногами, бо то найбільше люблю :girl_in_love::girl_haha: а на теперішніх заняттях, ми відробляємо удари по лапах. Одним словом, жінці цим треба займатись- без фанатизму, але є багато відомих жінок - боксерок чи таеквондисток чи інш., які просто красуні, це як зарубіжні, так і українські спортсменки :)
     
    Останнє редагування: 31 Березень 2010
  11. Shine

    Shine New Member

    Відповідь: Жінки та бойове мистецтво

    Я б теж займалась але без спарингів, та напевне вже запізно:girl_in_dreams:Моя донька займалася УШУ я була дуже з того задоволена. Спарингів у неї не було, а от хворіти перестала. Я тому і віддала її на УШУ бо хворіла часто, мені власне порадили.Шкодую зараз, що довелось кинути бо забирало багато часу і треба було зробити вибір...Але доня має надію вернутися по захисті в художці.
     
  12. Зая

    Зая Well-Known Member

    Відповідь: Жінки та бойове мистецтво

    У нас нема вікових категорій.В доджо(залі) займаються батьки разом зі своїми дітми.Є жінка який майже під 50років, вона має онуків і приходять трішке здов,ячко поправити:).Виглядає на свій вік суперово(деяки і в 30 так не виглядають)То ж не є спорт! В спарінги лізуть переважно чоловіки і хлопці, дівчата по власному бажанню.Тому за "макіяж" можно навіть і не хвилюватися.Ні хто його не зіпсує :).
     
  13. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    Відповідь: Жінки та бойове мистецтво

    а я от планую спробувати капоейру. Є тут хтось хто вже пробував? Як це?
    Оце йду в вівторок на перше заняття,подивлюся як то є..
     
  14. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    Відповідь: Жінки та бойове мистецтво

    минуло вже трохи часу..Я в захопленні! Я просто закохалася у капоейру.Не скажу що легко - нііі,треба працювати над розтяжками. Але мені це подобається.
     
  15. Kvinta

    Kvinta New Member

    Відповідь: Жінки та бойове мистецтво

    Взагалі, жіночим видом бойового мистецтва вважається він-чунь, тому що він був розроблений жінкою.
    Завжди мріяла зайнятись якимсь бойовим мистецтвом - не склалось :) так само як і з бальними танцями :) Зате склалось з іншими видами спорту.
     
  16. sunday

    sunday Народжена бути щасливою. І БУДУ! ;)

    Відповідь: Жінки та бойове мистецтво

    Руда Лисиця огромная к Вам просьба раскрыть секрет - где преподают капоэйро??? это моя мечта уже много лет)))
    недавно на Спартаке были соревнования детей по разным видам спорта...там открыла для себя великолепный вид спорта - кикбоксинг соло исполнение...это нечто завораживающее,чем то похоже на капоэйро,но с предметами ( булавы,нунчаки,меч и пр.).Разговаривала с тренером ( загорелась отдать дочку),но к сожалению во Львове такого (надеюсь ПОКА) нет,а в Дрогобыч возить как - то далековато ;(
     
  17. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    Відповідь: Жінки та бойове мистецтво

    sunday,
    капоейру у Львові викладають два тренери - Андрій та Сергій. Андрій викладає у СШ№2 - понеділок/четвер, Сергій у CШ№86 понеділок/середа/п"ятниця.

    Kvinta,
    те, що вінь чунь був розроблений жінкою - це лише легенда. Хоча для жінок від дійсно підходить, оскільки там мало силових ударів - усе йде за рахунок точності "липких рук". А ще вінь чунь жартома називають "бойовим мистецтвом пенсіонерів і дітей" за те, що там не треба так гатити як в кікбоксі наприклад)))

    Майже півроку я займалася капоейрою, але вже 4й місяць займаюся джит кун до - розроблене Брюсом Лі, який теж займався вінь чунем. Це дійсно ефективна система. Та й внутрішньо мені джит кун до підходить більше ніж капоейра.
     
  18. Finya

    Finya if you don't get enough I'll make it double

    Відповідь: Жінки та бойове мистецтво

    Займалася влітку бойовим джиу-джитсу трохи. В захваті від всього! і від самого виду, і від тренера. Мені, власне, "повний контакт" і потрібний був. Коли вибирала з-поміж різних видів, зрозуміла, що просто гарні махи руками-ногами - не моє (коли йдеться про "боєвуху"). Потребую більш прикладного заняття, з індивідуальних причин))
    Зараз не займаюся, бо з часом не випадає(( Але із величезним задоволенням ходила би знову.
     
  19. Trjoshka

    Trjoshka New Member

    Відповідь: Жінки та бойове мистецтво

    )))) А я свою доцю на бойовий гопак віддала..., це в школі окремий платний гурток...Цілий рік проходила, а в кінці року я запитала,- покажи чому навчилась?,- а вона так нічого і не показала.... Короче не бойовий гопак вийшов, а ще один (платний урок фіз-ри))))))))
     
  20. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    Відповідь: Жінки та бойове мистецтво

    Trjoshka,
    зараз бойовий гопак зовсім не те що раніше..суджу так по багатьох людях.
    Віддайте дитину краще на карате(знаю хорошого тренера Юрія при церкві на Новознесенській), або айкідо, або можете до нас на джит кун до(є молодша група на В.Великого)