Жінки та бойове мистецтво

Тема у розділі 'Спортзал', створена користувачем Igor_Fenix, 1 Травень 2009.

?

Занимались ли бы Вы боевыми искусствами?

  1. Занимаюсь

    19,2%
  2. Да, если бы было время

    67,1%
  3. Ни в коем случае, это мужское

    5,5%
  4. Терпеть не могу насилие

    8,2%
  1. shokoladochka

    shokoladochka Well-Known Member

    раджу піти на бразильське джіу-джитсу, у мене багато хто займається там ( і дівчата і хлопці) . Прийоми больові і удушаючі. Тренер також хороший. Але не думаю, що результати будуть відразу тут треба техніку відточувати). Там я так зрозуміла не важливо, яка людина велика/мала/тяжка/легка і.т.п. ті техніки вчать спавитися з любим. У Львові хороша школа ZR Team Lviv.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  2. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    ще можна піти на кікбоксинг, теж гарно прокачуються навики самозахисту
     
  3. Orman

    Orman Модератор-бомба

    А ще можна не видумувати велосипед і зразу піти на рукопашний або курси самозахисту.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. FlowerOrchid

    FlowerOrchid Mommy

    От не знаю що краще обрати. Цікавить і самозахист, і займатись як бойовим мистецтвом для релаксу від буднів В айкідо подобається філософія і що не потрібно бути фізично сильним.
    А може й почну з курсів самозахисту . Дівчата, поділіться, будь ласка, контактами добрих курсів . Як тут не можна, то в приватні повідомлення.
     
  5. FlowerOrchid

    FlowerOrchid Mommy

    І ще цікаво, ті 14 форумлянок, які проголосували тут в опитуванні, що вже займаються. Поділіться досвідом, будь ласка. Як довго ви займаєтесь? Чим саме? Через скільки часу відчули, що вам вдається і що це не просто додаткова фізкультура
     
  6. PanteraLviv

    PanteraLviv Well-Known Member

    для самооборони саме найкраще ходити на тренування з Крав Маги, там вчать реальні вуличні прийоми, які спрямовані на швидку нейтралізацію загрози і є досить ефективними. Бойові мистецтва - це спорт, а самооборона це трохи інше.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    в нас у Львові ведуть Крав Магу? поділіться контактами будь ласка
     
  8. marianast

    marianast Well-Known Member

    В 1 школі на Трильовського, були 1,5 роки тому, зараз не знаю. Погугліть Олесь Шалай.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  9. PanteraLviv

    PanteraLviv Well-Known Member

    Олесь Шалай зараз проводить тренування в спортзалі УКУ, до речі, в нього зараз акція на тренування. Є ще Мар'ян Журило, проводить по суботах тренування для жінок на Кривоноса, 1 (в навчальному закладі для поліції)
     
    • Інформативно Інформативно x 2
  10. galochkamama

    galochkamama New Member

    це треба ... а то світ зійшов з розуму .. іноді страшно додому самій йти ввечері ... треба вміти постояти за себе в будь-якому випадку:girl_emo: