Жіноча зрада

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем TinyFlower, 8 Червень 2012.

  1. TinyFlower

    TinyFlower New Member

    Навіть незнаю, як почати свою сумну історію...
    Зустрічалася з хлопцем 3 роки, він був в Україні, а я за кордоном.. Дуже часто я до нього літала і в нас все було добре.. Спочатку забрати його до себе було не можливо і я почала втрачати всю надію на наше майбутнє і почала зраджувати йому зі своїм колишнім ... Потім сталося чудо.. Мому хлопцеві відкрили візу і він до мене приїхав, щастю не було меж і ми за 3 місяці після його приїзду розписалися!! Пройшло 4 місяці ми гуляли на збігу українців.. Там я зустріла свого колишнього з яким спала коли мій ще на той час хлопець був в Україні.. Він з заздрощів підійшов до мого чоловіка і все йому розказав!!! Після того наша сім'я перетворилася на пекло... Що робити????? Я щиро жалію про свої вчинки!!! І кохаю свого чоловіка!!! Я такого більше ніколи б не зробила!!!!!!!! Допоможіть!!!!!!!
     
    Останнє редагування модератором: 8 Червень 2012
  2. Just me

    Just me Member

    Відповідь: Коли покидає чоловік....

    Насамперед усунути причину залипання клавіш :)
     
  3. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Коли покидає чоловік....

    А я б також образилась, якби мені таке мій чоловік зробив. Ваш чоловік має повне право бути на вас ображеним. Якщо ви його любите, як онто кажете, то йому треба це довести. Ви ж так зачепили його гордість... Він мусить це пережити і зрозуміти, чи може пробачити. Якщо пробачить, тоді будете разом, а ні... ну то так і має бути.
     
  4. TinyFlower

    TinyFlower New Member

    Відповідь: Коли покидає чоловік....

    Мій чоловік вже місяць не пускай мене навіть в спальню... Не говорю вже про нічого більше.., почав мене обзивати і сказав, що подає на розлучення!!! Що мене не кохає, і не бачить зі мною себе!! Купив білет і хотів повертатися в Україну, але мені якось вдалося його допроситися щоб ще трошки побув тут бо робляться документи!!!!
     
  5. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Коли покидає чоловік....

    І правильно. Нехай, тільки він повинен знати всі за і проти. Документи йому отримати буде напевне важко, але це цілком може виявитись не аргумент. Йому зараз боляче. Подумайте як би було вам, на його місці?

    А чого можна було сподіватись. Він заради вас покинув ВСЕ, що в нього було в Україні. Приїхав і дізнався що? Що його кохана так себе поводила коли він чесно чекав на зустріч?

    А вашого бувшого хтось тягнув за язик? Хотів повимахуватись? Ну то повимахувались на славу обоє.
     
  6. TinyFlower

    TinyFlower New Member

    Відповідь: Коли покидає чоловік....

    Я розумію і повністю з вами згідна, але це ж були помилки про які я жалію...... А він перетворився в зовсім іншу кам'яну людину........
     
  7. Just me

    Just me Member

    Відповідь: Коли покидає чоловік....

    Ви знаєте, мене б навряд чи заспокоїло і порадувало те, що чоловік сказав би, що він "шкодує про помилку". Я б теж перетворилася
    Він зраджений, розтоптаний, принижений. Поки у вас ще немає дітей (і, як я зрозуміла, шлюбу), то напевне краще розійтися.
     
  8. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Коли покидає чоловік....

    Ну або принаймі дати чоловіку спокій і space. Нехай побуде сам, нехай переварить все, а тоді щойно можна приймати якесь рішення.
     
  9. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Коли покидає чоловік....

    Має повне право.
     
  10. TinyFlower

    TinyFlower New Member

    Відповідь: Коли покидає чоловік....

    Друзі радять розійтися, побачивши якою поганою людиною він став.. Кажуть, що на краще воно не піде.. Я йому дала спокій... Сплю в іншій спільні, готую їсти.. І виконую всі обов'язки дружини... А він завжди хоче мене якось принижити, завжди щось вульгарне скаже..... Але дуже почав контролювати коли я пішла на роботу, коли повернулася.., що вділа, і чи дуже намальована......
     
  11. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: Коли покидає чоловік....

    Ви не розумієте. Справа не тільки у зраді, а у тому ЯК він це дізнався. Ви собі уявляєте ЯК мужчині, коли до нього підходить якийсь "пацик" і говорить, що він з його жінкою спав і тд. ТАКОГО приниження і втоптання в багно не кожен витримає, вам і так ще пощастило, що він до цих пір ще з вами під одним дахом.

    ---------- Додано в 21:48 ---------- Попередній допис був написаний в 21:47 ----------

    Я в шоці. А яка людинатоді ВИ?
     
  12. IRUSKA*8

    IRUSKA*8 Well-Known Member

    Відповідь: Жіноча зрада

    ...навіть не знаю як так можна...спати (с. автора) з іншим,а потім ось так от легко і швидко вийти заміж і тепер ще й дивуватися реакції та поведінці законного чоловіка?...ІМХО
     
  13. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Жіноча зрада

    А він мав стати дуже щасливий від того, що ви скачете в ліжко до іншого, як тільки щось не так? З ким він одружився??
     
  14. jylanda

    jylanda занууууда

    Відповідь: Жіноча зрада

    ну таким вiн став через вашу помилку, його можна зрозумiти, дайте йому час, а не виставляйте його ворогом перед друзями...
     
  15. TinyFlower

    TinyFlower New Member

    Відповідь: Жіноча зрада

    Тут є різні ньоанси.. Мій колишній був моїм першим хлопцем.. І в глибині серця він залишився мені не байдужою людиною.. Я його потім лишила через свого чоловіка.. Це були стосункі на відстані... Наше майбутнє з ним було під знаком питання.... І мені тоді було лише 17.. Я багато чого не розуміла.. Мій колишній до нині хоче мене повернути тому і так поступив!!!!
     
  16. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Жіноча зрада

    ой... Он скажімо тут вони розійшлись і розвелись, а знаєш як потім важко жити з такою зраненою людиною. Він нікому не вірить, ту злість і образу треба розрулювати ціле життя. А інша жінка може потерпати від того, а вона не винна. І любитиме він її, але біль і образа буде його гризти.

    Та я б в такій ситуації бігла і просила пробачення, падала в ноги і казала вибач, бо я остання ... і ти маєш повне право мене ненавидіти. І злість його оправдана.
     
  17. dieSonne

    dieSonne Well-Known Member

    Відповідь: Жіноча зрада

    ну і ви певно не проти раз так поступили. Ви спочатку самі визначтеся, а потім комусь життя ламайте. Я собі уявляю якої ваш чоловік зараз думки про всіх кобіт в принципі і про вас зокрема. Має бути якась внутрішня межа. Якщо у вас вона така, то не дивуйтеся що чоловік так до вас почав ставитись.

    ---------- Додано в 21:03 ---------- Попередній допис був написаний в 21:03 ----------

    те саме подумала, 100% підтримую.
     
  18. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Жіноча зрада

    Ви поступили дуже нечесно по відношенню до того хлопця з України. Не шукайте собі оправдання, його нема. Шлюб і сім’я то не коників ліпити... то поважно.
    Якщо хочете бувшого, то треба було залишатись з бувшим, а цьому не псувати життя. Не можна будувати відносини на обмані.
     
  19. TinyFlower

    TinyFlower New Member

    Відповідь: Жіноча зрада

    Я майже місяць просила вибачення.... Були моменти що все налагоджувалося... Але коли він знову це згадує починається пекло!!!
     
  20. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Жіноча зрада

    Я думаю, друзі просто надто чемні, аби сказати прямо в очі, що думають про жінку, яка зраджує, як тільки є якесь випробування.
    А як такому чоловікові далі лишатися в таких відносинах? Кожного разу, як будуть якісь проблеми в сім'ї, то жінка буде скакати в ліжко до іншого? Як на мене, такі відносини взагалі не мають сенсу далі. Тим більше з таким романтичним відношенням до "колишнього".