Жіноча зрада

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем TinyFlower, 8 Червень 2012.

  1. IRUSKA*8

    IRUSKA*8 Well-Known Member

    Відповідь: Жіноча зрада

    ...тоді потрібно було виходити за того колишнього і не морочити голову хлопцю з України,або забути назавжди колишнього і таки дочекатися приїзду "нового коханого"...
    п.с знаю,важко коли чекаєш виправдання своїм помилкам/проступкам,а натрапляєш лише на критику та осуд,але у вашому випАдку ситуація однозначна.нажаль(((( ... знову ж таки ІМХО
     
  2. dieSonne

    dieSonne Well-Known Member

    Відповідь: Жіноча зрада

    він буде ще довго вам це згадувати, якщо залишитесь разом мусите бути готові до того.
     
  3. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Жіноча зрада

    Якщо чоловік спить із жінкою, яка його зрадила, то це не значить, що все "налагодилося". Це він просто намагається заглушити біль і щось собі довести.
     
  4. glasses

    glasses Member

    Відповідь: Жіноча зрада

    Тут потрібен час на лікування ран.В мене була доволі таки схожа ситуація. Було це багато років тому, з теперішнім чоловіком ми зустрічались десь 1рік.Він поїхав на заробітки, в нього тоді була дуже складна ситуація у родині, тато був дуже хворий і діватись йому не було куди.І тут за той час мені появилось моє перше кохання. Туда сюда і почали зустрічатись, з чоловіком(тоді хлопцем) ми здзвонювались. Во такою я була какою. Крім поцілунків в нас не було нічого. Мій чоловік як був для мене першим так і залишився до тепер. Одним словом може дитяча зрада. По приїзду в мене постало питання, що робити, бо вроді і того кохаю і того, голова обертом. Були чоловічі розборки, все закрутилось, замело і я залишилась з теперішнім чоловіком. Ми зустрічались період був дуже тяжким, при кожному шафе він мені витикав яка я бяка, мирились, розходились, знову сходились. Ревнував він дуже сильно. Ну потім одружилися, час загоїв старі рани, все минуло і ми щасливі у подружжі. Кохаємо один одного, але ми разом пройшли дуже багато труднощів. Це нас мабуть і з"єднало і зміцнило. Кохаю свого чоловіка, і тому думаю треба Вам відвертої розмови без психів, просити пробачення, Ви як дружина і грішна перед чоловіком повинна робити все аби зберегти сім"ю.Якщо ви дійсно кохаєте один одного ви це подолаєте, і не знаюможливо це моя суто думка, але подружжя без шлюбу це не подружжя. Ви не обвінчанні перед Богом. ВИбачте, якщо щось написала не так
     
  5. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    Відповідь: Жіноча зрада

    бо не пробачив і важко сказати чи пробачить. Дайте йому час. Я не заохочую вашого вчинку, але і засуджувати не маю права. На форумі є тема про чоловічу зраду і думки там дуже різні, багато хто згоден з тим, що в житті трапляється різне і жінки пробачають зраду, налагоджують стосунки в сім'ї. То чому ваш випадок має бути винятком. Всі помиляються, головне, щоб ви усвідомили, що накоїли.
     
  6. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Відповідь: Жіноча зрада

    о, чоловіки це говорять в набагато вульгарнішій формі, уявляю,як то було сказано, типу:"поки ти на своїй Україні сидів, я твою .... гр....".
    ситуація складана. скоріше за все, не вийде з того ніц. спогад про цн=е спливатиме в його пам"яті все життя. готові до такого - терпіть.
     
  7. Un.Known

    Un.Known Well-Known Member

    Відповідь: Жіноча зрада

    Написати колективного листа чоловікові? )
     
  8. glasses

    glasses Member

    Відповідь: Жіноча зрада

    Якщо у Вас такі не однозначні погліди для чого Ви намагаєтесь, щось повернути,Ви повинні визначитись в своїх почуттях, кого Ви кохаєте. Бо Ви самі заплутались. І на мою думку Ви і не зможете нічого поміняти поки не розберетися
     
  9. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Жіноча зрада

    Так, тільки там говорять про те, що будувалося відносини на доброму ґрунті. А якщо відносини побудовані від початку на ... як би то так ніжніше сказати...
    То з тих патологічних випадків про зраду, коли чоловік і до шлюбу "пхав носа" куди-будь, і після, й ніколи не припинить. Що в таких випадках зберігати? Хіба власну сліпоту. І такі випадки в темі про зраду чоловіка обговорювалися.
    Відбудовувати можна там, де є з чого й на чому.
     
  10. Just me

    Just me Member

    Відповідь: Жіноча зрада

    З Ваших коментарів видно, що ви ще дуже незріла психологічно людина, вам невідомі поняття відповідальності, розважливості. Те, як ви бачите цю ситуацію наводить мене на думку, що навряд чи вам вистачить мудрості витерпіти і владнати ситуацію, яку самі створили. Ви концентруєтеся не на своїй ролі в даній історії, а на поведіці чоловіка в ній, яка збоку видається цілком закономірною, більше того, ще доволі стриманою. Слід навчитися екстраполювати наслідки ваших потенційних вчинків на долю вашу і людей, які поруч, а тоді вже приймати рішення. Не думаю, що ви до цього готові навіть тепер.
     
  11. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    Відповідь: Жіноча зрада

    ви маєте рацію, але людина має розум, може вбирати і може змінитись.
     
  12. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Жіноча зрада

    Класно ви зацитували дописа... Якщо чесно, то перше кохання назавжди залишається в нашій пам’яті. Перший поцілунок, перший танець, перша прогулянка на цілу ніч. Так, це все залишається в пам’яті і нам дуже дороге. Але треба розділяти те, що минуло а те що є зараз.

    Зараз у мене є коханий чоловік, якому було дуже важко коли він приїхав до мене в США з України, а я цього не розуміла. Уявляю як йому було б дізнатись в той час адаптації до нової країни те, що жінка у нього така не надто стабільна. Знаючи мого нервуса, він б мене не тільки матами обклав. :girl_haha:

    Ваш чоловік вас ображає, щоб зробити вам боляче, бо його дуже сильно болить. Він хоче, хоч якось вас зранити. А чому? Може вам варто звернутись до психолога і розібратись в собі? Бо може таки варто подорослішати?

    А якщо вам так важко вибрати одного, то може живіть втрьох? Тепер в Америці це в порядку. Ніхто навіть і не здивується.
     
  13. glasses

    glasses Member

    Відповідь: Жіноча зрада

    [/OFF]
     
  14. TinyFlower

    TinyFlower New Member

    Відповідь: Жіноча зрада

    Дуже вдячна вам за ваше розуміння. Ми планували в Україні весілля і там хотіли брати шлюб на наступне літо.
     
    Останнє редагування модератором: 8 Червень 2012
  15. Dog

    Dog New Member

    Відповідь: Жіноча зрада

    Я трохи в шоці перечитавши тему! Звичайно не заперечую людина зробила помилку! Але всі тут так засуджують,навіть розійтись радять!!!
    Я скажу так,якщо любить то пробачить, а якщо ні то навіщо він вам?
    Багато мужиків зраджують своїх жінок і вони їм пробачають, то чому коли зрадила жінка її неможливо пробачити???
    Любов така штука де дуже багато пробаяеться і на багато речей закриваються очі!
    Тільки подумайте самі чи воно вам треба, щоб він вам завжди цим потикав!
    Кожна людина платить чимось за свої помилки!
     
  16. glasses

    glasses Member

    Відповідь: Жіноча зрада

    А якщо не секрет скільки Вам років і скільки часу Ви живете разом?

    ---------- Додано в 23:27 ---------- Попередній допис був написаний в 23:24 ----------

    Прбачають, бо діти сім"я, стандартний комплект. Я особисто не засуджую, але людина хоче розібратися, тому і створила тему
     
  17. Dog

    Dog New Member

    Відповідь: Жіноча зрада

    а мені здаеться насамперед пробачають бо люблять!
     
  18. TinyFlower

    TinyFlower New Member

    Відповідь: Жіноча зрада

    Повністю з вами згідна.. і на той час я не була ще його дружиною... ну і про весілля ми тоді також не говорили....
     
  19. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Жіноча зрада

    Чим дальше в ліс, тим більше дров.

    Йой, як тому чоловіку важко. Брррр...
     
  20. TinyFlower

    TinyFlower New Member

    Відповідь: Жіноча зрада

    Мені 21, чоловікові 25.. живемо разом вже 8 місяців.. одружені 5.. ну і в Украіні так по 2-3 місяці жили разом коли я прилітала..