Жіноча зрада

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем TinyFlower, 8 Червень 2012.

  1. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Жіноча зрада

    Має. Але не кожна людина користується.
    Та ні, не завжди. Якщо пробачають, бо діти - то я в таке не вірю. Це так, окозамилювання.
     
  2. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Жіноча зрада

    Ага... а в такому випадку бути з кількома одночасно це нормально? Можливо і нормально, але всі сторони повинні про це знати. А інакше, то обман!
     
  3. glasses

    glasses Member

    Відповідь: Жіноча зрада

    Любов це само собою, але знаю і не одну пару, де жінки залишили б це все і пішли, бо це великий плювок в душу погодбтесь, хто ю не зрадив. І стримували їх діти.Тому і кажу, що мусить жіночка розібратись в собі, якщо не згасли почуття до першого хлопця, то можливо не варто нічого робити, а потім знов іскорка, десь якась сварочка, образа, сімейні будні, згадали любов попередню. А як би могло бути, якби я все таки була з іншим. Тому потрібен розбір в собі
     
  4. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Жіноча зрада

    Я зі своїм чоловіком зустрічалася майже 4 роки до шлюбу. Якби я раптом до колишнього скочила в... гм... обійми, або піддалася на інші спокуси, ми би вже не були разом. З простої причини. На двох стільцях сидіти не можна, в принципі.
    Зважаючи на ситуацію, то може бути найбільшою помилкою в житті вас обох.
     
  5. glasses

    glasses Member

    Відповідь: Жіноча зрада

    Мені 21, чоловікові 25.. живемо разом вже 8 місяців.. одружені 5.. ну і в Украіні так по 2-3 місяці жили разом коли я прилітала..
    такс, якщо я правильно розумію Вам було 16?Тому дівчатка і пишуть, що багатосторонні Ваші відповіді. Можливо Ви просто ще не готові, і не були готові до таких стосунків- і такої країни як сім"я?
     
  6. Mariya

    Mariya Well-Known Member

    Відповідь: Жіноча зрада

    Ну так треба було йому про все розказати самій і перед тим, як ви одружились. Вас треба family therapy. Погугліть хто в вас таким займається і йдіть до нього разом з чоловіком.
     
  7. Dog

    Dog New Member

    Відповідь: Жіноча зрада

    ото -то! Так ви ж не давали один одному обіцянок (я не то що випрадовую)але і не бачу тут такої страшної зради!
    Інша справа якщо після клятви в церкві зрада,чи коли один одному поклялись!
    Не факт що він такий чемний тут сидів! Бо стосунки на відстані то не так просто! і я вас десь розумію бо також мала стосунки на відстані!
     
  8. TinyFlower

    TinyFlower New Member

    Відповідь: Жіноча зрада

    Це не нормально.. ну і це не було з кількома в один час.. я свого хлопця в Украіні не бачила по 5 місяців... і це за 3 роки було лише 8 разів...
     
  9. glasses

    glasses Member

    Відповідь: Жіноча зрада

    Ліля,це Ви в смислі, що не взяли шлюбу чи те що хочуть взяти?
     
  10. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Жіноча зрада

    Бідні діти...
    Думаю, що стримувало щось зовсім інше. Дітьми зазвичай тільки прикриваються. Чи то пак прикривають - власну слабкість, брак сміливості, страх, що фінансово не дадуть ради тощо.
     
  11. glasses

    glasses Member

    Відповідь: Жіноча зрада

    Я заплуталась

    А тепер

     
  12. TinyFlower

    TinyFlower New Member

    Відповідь: Жіноча зрада

    З колишнім почала зустрічатися коли мені було 16.. в 17 познайомилася з тим що в Украіні.. і тоді ми почали зустрічатися.
     
  13. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Жіноча зрада

    Помилкою буде взяти шлюб. Зважаючи на те, ЯК розрулюють ситуацію. Деяким парам краще не одружуватися, а просто розійтися. Скільки часу жили в неправді...
    Уневажнення шлюбу дають на підставі того, що відбулося ДО шлюбу, так між іншим. Думаєте, даремно? ;)
     
  14. TinyFlower

    TinyFlower New Member

    Відповідь: Жіноча зрада

    Треба було.. але як радили коліжанки... що не варто.. і він сам мені сказав.. як би ти призналася сама.. і опустила голову сказала, що жалієш про це то все було б набагато краще.. а то я до останнього не признавалася..
     
  15. Dog

    Dog New Member

    Відповідь: Жіноча зрада

    До першого точно ніколи не йдіть як тут радять! Він такий підлий))!Нормальні мужики такого не зроблять !
     
  16. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Жіноча зрада

    Я також його не бачила, і він мене не бачив. Думаєте не свербіло і не кортіло? Так, кортіло, і також було невідомо чи приїде, а може ніколи і не вдасться, і чекати треба буде довго, п’ять років щоб бути разом. Але ані він, ані я не піддались на ніякі спокуси. На дискотеки він не ходив, і я на забави також. Тобто ходила я на забави, але з думкою про нього завжди і у всьому. Купу часу ми провели на телефоні, листи писали. Чекали, коли буде можливість бути разом. А потім у нього щей депресія була, яка у всіх нас була коли ми приїхали в США.
     
  17. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Жіноча зрада

    Я теж мала. І не розумію.
    Як на мене, подвійною мораллю жити не можна. Не буває такого у відносинах, щоби можна було собі сидіти на двох стільцях і воно боком не вилізло. І не має значення, чи то лише зустрічання, чи вже заручини, чи подружжя. А то щось таке, як в тій казці: ні боса, ні взута, ні гола, ні вбрана, ні з гостинцем, ні без гостинця.
     
  18. Dog

    Dog New Member

    Відповідь: Жіноча зрада

    Ага тіпа всі що беруть шлюб, до шлюбу були дуже чемні! про що ви говорите!
     
  19. Mariya

    Mariya Well-Known Member

    Відповідь: Жіноча зрада

    Ви хочете бути зі своїм чоловіком?

    Якщо так - то йдіть на сімейну терапію, якщо ні - то шукайте адвоката з розлучень.

    ПиСи
    Дівчата, тут вже нема про що говорити. Вони обидвоє immature, їм подорослішати треба, а не поводитись як діти в пісочниці.
     
  20. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Жіноча зрада

    файно нарадили :) а тепер радять, що вся проблема в ньому. Файні колєжанкі. :girl_wink: