Жіноча зрада

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем TinyFlower, 8 Червень 2012.

  1. glasses

    glasses Member

    Відповідь: Жіноча зрада

    100%
    Правда завжди валазить, тому мораль цієї басні -завжди казати правду, яка б гірка вона не була
     
  2. Dog

    Dog New Member

    Відповідь: Жіноча зрада

    Хочете сказати що сиділи чемно нікуди не ходили, ні з ким не фліртували і такі чесні пречесні!!! (я не про фізичну зраду, таке я також засуджую)
     
  3. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Жіноча зрада

    Не знаю, про що говорите ви, але я говорю про те, що якщо я маю відносини з однією людиною, то з іншою не починаю. Або розривають тоді те, що було до зустрічі з іншою людиною.
    Я колись мала необережність з двома нараз зустрічатися. Добряча научка. Лишила обох в результаті, ну бо що там вже було зберігати чи будувати, як одна брехня. А погоріла так, що обидва прийшли мене провідати, коли захворіла. Стидовисько, коротше.
     
  4. TinyFlower

    TinyFlower New Member

    Відповідь: Жіноча зрада

    Він не хоче іти зі мною.. каже, що проблема в мені.. щоб я сама ішла.. а я зрозуміла свій вчинок.. і про нього дуже жалію.. я б ніколе такого не повторила.. незважаючи скільки б часу ми не бачилися!
     
  5. glasses

    glasses Member

    Відповідь: Жіноча зрада

    Ситуації звичайно бувають різні, але якщо ви кохаєте людину і збираєтесь твори сім"ю про що ми говоримо?Які зради?Те ж велика відповідальність. Моя думка, жіночка-надто юна, поступила не обдумано. Чоловік старший він приїхав закордон. Уявіть як йому?Він сто відстоків думає, що йому робити?Повертатись на Україну?З чим?Мене зрадили?Якщо як пише форумчанка це тривало досить довго. І для нього як я розумію це велика зараз ділема
     
  6. Oksana Lupneva

    Oksana Lupneva New Member

    Відповідь: Жіноча зрада

    Ви втратили довіру в коханої людини і тільки час можливо вам допоможе! Дуже важко здобувати довіру у людини,яка у вас розчарувалась,але як кажуть: у цьому світі немає нічого не можливого! Бажаю успіху!
     
  7. Virna

    Virna Well-Known Member

    Відповідь: Жіноча зрада

    Мого чоловіка сестра почала зустрічатися з хлопцем на Україні теж десь в років 16, потім він виїхав закордон. В них були стосунки на відстані 5 років, бачились лише літом, коли чоловіка сестра їхала до нього на літо. Кожного разу вона не знала чи їй відкриють візу, але жодного разу їхні почуття чи наміри не згасали. Довгі ночі, розмови по скайпу, святкували свята, Новий рік теж по скайпку. Важко було всім, навіть нам, не причетним до їхніх стосунків. Але тепер вони разом живутьт в Америці, мають чудового синочка. І це завдяки тому, я переконана, що жодного разу не засумнівалися, що хочуть бути разом. Перечитала Вашу історію і прикро мені за Вам. Написала Вам цю заради прикладу, але в жодному випадку не засуджую Вас. Ви зробили найгірший вчинок, вимолюйте пробачення. Ми собі дуже часто з чоловіком говоримо на різні от такі теми, і коли він мене запитав, чи я би пробачила зраду, знаєте, я подумала, що певно ні, але жити без нього все одно б не змогла, бо кохаю його дуже сильно. Інколи так люди потім і живуть разом, але душа ой яка скалічена!
     
  8. Mariya

    Mariya Well-Known Member

    Відповідь: Жіноча зрада

    Та ви яке їхало, таке здибало, вибачте за грубість. А він з вами хоче бути?
     
  9. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Жіноча зрада

    Я ж кажу, що спокуси були, але я не піддавалася. І не фліртувала, бо була свідома, що може бути далі. Просто казала зразу, що маю хлопця й нічого не шукаю. А нащо робити боляче одразу двом людям через дурний флірт? Хлопці до цього ставилися з повагою і розумінням. А вам це аж так дивно? А на дискотеки й забави ходила лише зі своїм хлопцем, коли він приїжджав.
    Одного разу лише було, що по обміну приїхали студенти з іншої країни, і я неочікувано для себе знайшла споріднену душу. Правда, як завжди, як тільки побачила інтерес до себе, сказала, що маю хлопця й ніякі відносини неможливі. І хлопцеві про це розповіла зразу. Він трохи то пережив, ту мою правду, але був вдячний, що розказала. Але там не було нічого, ні поцілунків, ні обіймів, ніц. Просто було відчуття отої спорідненості, коли розумієш із півслова, маєш мало не ідентичні погляди, інтереси, улюблену літературу тощо. Мені було 18 і таке у мене сталося вперше в житті. Але ніц, подумала головою й зробила висновки, що як скочу в гречку, то втрачу обох. І дякую Богові, що так зробила.
     
  10. Dog

    Dog New Member

    Відповідь: Жіноча зрада

    Я вам раджу розїхатись на деякий час! Як то кажуть час лікує, або ви зрозумієте що не можете один без одного зійдетесь і будете щасливі до кінця своїх днів,))) або все що з вами до тепер було буде лиш ваше минуле, ваш опит(хоч і гіркий), і наука на подальше життя!
     
  11. Tsokotukha

    Tsokotukha Well-Known Member

    Відповідь: Жіноча зрада

    Не мала такого досвіду, як автор теми тож судити важко. Але також мала з мужем, впродовж немалого часу, стосунки на заокеанській відстані. І шанувальники колишні також, неодноразово про себе в той час нагадували. Не розуміли вони мене коли я відмовлялась навіть від "одноразового профілактичного варіанту".
    Але, без гострих нападок, направду, не розумію автора теми. Кохала я свого мужа і абсолютно не тягнуло на подвиги, навіть будучи 100% переконаною, що він про це не довідається чи зможе пробачити. Як на мене, до цього справді треба дорости (при цьому й вік не має значення).
     
  12. TinyFlower

    TinyFlower New Member

    Відповідь: Жіноча зрада


    Ви настільки праві.. таке враження, що з ним спілкуєтеся..і мене все життя знаєте!! Дякую за підтримку!
     
  13. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    Відповідь: Жіноча зрада

    до кожного усвідомлення помилки приходить по різному. Підіть самі до психолога. Ну а як чолові не схоче вибачити, то таки відпустіть його. Тепер і ви будете мати
    Справа не у віці, таке могло статись у будь якому віці.
     
  14. truskaffka

    truskaffka Well-Known Member

    Відповідь: Жіноча зрада

    Цікаво так...Таке враження, що від зрад нас тримають тільки кровні клятви. А що любові вже замало? А якщо зустрічаєшся з хлопцем, то довіра вже ніц не значить? Якщо любиш когось, то і дочекаєшся. І таке враження, що то перша історія стосунків на відстані...і прямо в 17 чи 18 років "там" вже так свербіло, що "невтєрпьож".

    Але найдивніше читати що сама авторка абсолютно не розуміє, яку межу переступила - "ну то ж до весілля" і так далі. Немає розуміння вчинку, на мою думку. Так що, може, ця ситуація якось доведе до розуміння....

    А ще я щиро раджу наразі не спішити дійсно зі шлюбом - спочатку відбудуйте стосунки (якщо є що відбудовувати).
     
  15. TinyFlower

    TinyFlower New Member

    Відповідь: Жіноча зрада

    Ви праві!! Та тепер каже, що не любить, ненавидить і бути не хоче!!
     
  16. Mariya

    Mariya Well-Known Member

    Відповідь: Жіноча зрада

    То чому ще не подав на розлучення? Який в нього і в вас статус в країні?
     
  17. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Жіноча зрада

    Він має рацію, але йому треба піти не тому, що в ньому проблема, а тому, що в нього є біль і рана, з якими треба розібратися.
    Може, йому документи просто треба? :cesored:
    Ну от це зазвичай і стає причиною прощення.
     
  18. glasses

    glasses Member

    Відповідь: Жіноча зрада

    А скільки часу пройшло від тоді як він дізнався?
     
  19. Mariya

    Mariya Well-Known Member

    Відповідь: Жіноча зрада

    Я заплуталась, чесне слово. То, що TinyFlower заварила офігенну кашу - то факт. Але реакція її чоловіка також цікава. Каже, що ненавидить, бачити її не хоче, але на розлучення не подає. ЧОМУ?

    По-моєму, в мене паранойя, не можна мені дивитись детективних серіалів в таких кількостях
     
  20. TinyFlower

    TinyFlower New Member

    Відповідь: Жіноча зрада

    Бо він тут немає такоі можливості піти і подати.. він лише тут 8 місяців.. збирається іхати в Украіну і каже, що там подасть..