Жіноча зрада

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем TinyFlower, 8 Червень 2012.

  1. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: Жіноча зрада

    Про що ви говорите, ще й місяця не пройшло з того часу, як він дізнався. Яке пробачення?
     
  2. Gentle

    Gentle Well-Known Member

    Відповідь: Жіноча зрада

    Вже місяць минув, а він все мовчить і тільки принижує і погрожує...
    Та це зрозуміло, що йому потрібен час. І "псіханути" і піти він теж не може - бо не має куди. Цікаво просто, скільки саме часу. Бо вже місяць, а він не може навіть видушити з себе: "Не чіпай мене, жінко, бо я злий і мені треба розібратися в собі. Не лізь зі своїми вибаченнями, дай мені, як Маруся-мама, здається писала, space".
    Але чомусь він цього не робить.
     
  3. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: Жіноча зрада

    Ну звідки ви можете знати, що саме він робить. Ми ж ніхто їм свічку не тримаєм, правда. І взагалі, місяць - це ніщо, це мізер, це дуже мало.

    ---------- Додано в 11:33 ---------- Попередній допис був написаний в 11:32 ----------

    Я все таки добре прочитала, ще навіть місяця немає.
     
  4. Laja

    Laja New Member

    Відповідь: Жіноча зрада

    Можливо неправильно, але якби ви могли повернути час назад, щоб ви обрали -зателефонувати "українському" і сказати що у вас стосунки і нехай не приїждждає.
    Чи сказати "першому" що ви найшли того єдиного і хочете з ним одружитись.
    Давши відповідь самій собі ви зможете зрозуміти що вам робити далі.
     
  5. Fistawka

    Fistawka Well-Known Member

    Відповідь: Жіноча зрада

    Знаєте, кожна людина по-різному переносить таку біль. Комусь достатньо 2 тижнів, а комусь і року мало...
    Якщо він обрав для себе такий шлях(ображати, замикатись в собі, не йти на контакт...) то є його повне право. Бо можливо так він переборює в собі ту біль. А жінці вже обирати, навіть якщо воно колись і пройде, чи зможе вона наразі все терпіти і чекати...
     
  6. Gentle

    Gentle Well-Known Member

    Відповідь: Жіноча зрада

    Знати? Нізвідки. А домислювати не збираюся. Зате можу прочитати:
    Лідочка, я сподіваюся, що в цій ситуації праві будете таки Ви, а не я - зі своїми підозрами відносно чоловіка, тому що справді
     
  7. Chikapina

    Chikapina New Member

    Відповідь: Жіноча зрада

    ваш чоловік цього точно ніколи не забуде(говорю зі свого досвіду). хоча в мене була інша ситуація. це ще ми не були одружені ,розійшлися на деякий час і я зустрічалась з іншим.потім все таки ми через декілька місяців зійшлися,через рік одружилися і вже майже 2 роки одружені,але він ще мені за це інколи згадує.йому боляче і я його розумію.хоча це здається і зрадою не було(тому що ми не зустрічались),але йому боляче що ще хтось до мене торкався за цей час.ось і все. тому якщо ви до цього готові,що він вам це буде згадувати тоді терпіння вам і вимолюйте прощення.а те що він з вами черствий,то я його розумію(і ви також).а ви би таке одразу пробачили?думаю ні. і якщо він все таки вирішить розійтися,це його право.хоча бажаю вам щастя.якщо любов сильніша то все у вас буде добре.потрібен час і ваші зусилля) щасти вам)
    а саме основне не налаштовуйте друзів проти нього.а то якщо ви потім помиритесь, для них він все рівно буде поганим(хоча став він таким все таки з вашої вини).
     
  8. glasses

    glasses Member

    Відповідь: Жіноча зрада

    Не забуваємо, що в людей різні характери, різні знаки Зодіаку. Наприклад, моя мама Телець, то вона образу може тримати і 2 місяці, от тяжко їй це відпустити, поки воно десь не загубиться в щоденності, а тато козеріг. Йому достатньо 15 хв. Він виливає весь гнів одразу і все.Тому, що ми можемо сказати Чому він нічого не робить?Це все індивідуально. Хлопець реально в халепі, це ж не так собі вечерю дружина не приготувала, нєє?
     
  9. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Жіноча зрада

    Ви це серйозно? Ви вважаєте, що зраду пробачити й забути біль та образу - це раз плюнути?? Що місяця часу цілком достатньо?? То часом може займати і рік, і більше, бо то така рана глибока, яка не гоїться гарними словами і "я пошкодувала про свій вчинок купу разів". До того ж, не дуже й видно каяття з іншого боку. От бажання отримати легке прощення, ніби нічого не сталося - так.
     
  10. Urtica

    Urtica Kristelig qvinna

    Відповідь: Жіноча зрада

    З діями ТайніФлавер тут і так всьо ясно. Ну але то хвороба молодого віку. Вона лікується, щоправда, часто - методами психохірургії :)
    А я от трішки плюну в філіна, тобто в чоловіка. Тобто, навіть не в нього, а в чоловічі мухи загалом. Якщо абстрагуватися від факту зради і болю, викликаного ним (а воно страшно, безумовно), то в сухому залишку маємо... що маємо?
    А маємо мужика, якому тріпнули по Чоловічій ГідностіТМ двічі. Один раз - зрадою, другий - банальним фактом того, що як мінімум на перших порах свого перебування в чужій країні він йтиме причепом до жінки. Такого Чоловіча ГідністьТМ стерпіти вже не може. Тому й не подає на розлучення. Йому не зрадливої жінки треба позбутися. Йому треба її потоптати і принизити, щоб почулася так, як він.
    А це неконструктивний шлях. Він нікуди не веде. Тому я б радила авторці подати на розлучення самій. Швидше відболить, а досвід - він корисна штука.
     
  11. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Жіноча зрада

    А ви там були й на власні вуха все чули?
    До речі, як можна мовчки принижувати й погрожувати? :girl_crazy:
    Розумієте, людина довідалася, що кохана зраджувала. Довідалася від того, з КИМ та кохана зраджувала. Це такий удар нижче пояса, який у сотні важче пробачити, ніж якби призналася сама кохана. У голові тепер постійно крутиться питання: а якби він не розказав, вона так би й продовжувала жити в неправді?? як довго?
    І то не єдині питання, що крутяться в голові. Там їх цілий вир, дуже болючий вир. А ще чоловіча уява зразу починає малювати, як то виглядало, що вона робила йому, що він їй, чи було краще, чи порівнювала вона потім, коли була з ним. А де вони це робили? В тому ж ліжку?
    Місяць - то дуже мало для тих усіх емоцій. Дуже мало... І те, що сплять в окремих спальнях - це і є оте бажання мати трохи простору, побути окремо, самому.
    Забути неможливо. Та й не треба. Головне навчитися з тим жити і зуміти пробачити, але дійсно щиро й цілковито пробачити і ніколи-ніколи не випоминати того.
    А це даремно. Вам треба поставити питання рубом, бо то ніколи не завершиться, а воно руйнує обох. Посадіть його перед собою й вирішіть то все раз і назавжди. Нехай запитає всі питання, що його мучать, ви його ще раз перепросіть, він нехай скаже, що прощає - раз і назавжди. І все, поставте крапку й перегорніть сторінку. Не можна так довго жити привидами минулого.
     
  12. Samojlovu4

    Samojlovu4 Well-Known Member

    Відповідь: Жіноча зрада

    Не вийшло і рибку з"їсти, і кісточкою не вдавитися.
    Все правильно зробив, з такою "дружиною" і вітатися не варто.
    Здивований, що більшість тут її справедливо засудили... Ще не все так погано, молодці дівчата! )
     
  13. Gentle

    Gentle Well-Known Member

    Відповідь: Жіноча зрада

    Ну чому всі перекручують. Я написала: що оцінку діям тої, що почала тему, навіть не даю. Для мене тут все однозначно.
    Ні, ні в якому разі.
    Я ще на попередній сторінці зацитувала дописи TinyFlower - і в них чорним по білому так написано.
    Просто
    а от чоловік її мене дивує.
    Знаєте, отакий стан, це для мене справді ознака того, що людина втихомирила свій гнів і починає мислити над проблемою, а не над тим, як він себе почуває після зради. Але те, що він обзиває її (по її словах), свідчить якраз про протилежне.
    Тому проблема чоловіка - в тому, що він все ще не йде на контакт, все ще мстить їй за зраду. Все починається з розмови, а поки обоє будуть мовчати і злитися, нічого не вирішиться.
     
  14. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Відповідь: Жіноча зрада

    на чоловіка ми ніяк вплинути не можем, тому можна радити щось лише самій Тіні.
    У мене була схожа ситуація, але м'якша в 100 разів. Я свому майбутньому чоловіку розказала (десь після року зустрічань), що в мене до нього були хлопці, з якими цілувалась і навіть більше (ну але до ліжка не доходило). Після цього він на мене образився, казав, що треба розлучитись і т.д., казав, що я з нього насміхаюся... важко було. я просила пробачення купу разів, плакала, просила не кидати, бо дуже любила. були моменти все налагоджувалося, але потім поверталось дуже несподівано у найромантичніші моменти. я почувалась препаскудно, жаліла про все, що я робила навіть до знайомства із своїм чоловіком. ні, він мене не ображав, але просто хотів покинути (хоча я бачила, як би це йому було б важко). а я просто вкотре просила пробачення. з часом такі "приступи спогадів" порідшали, а потім і припинились назавжди. знаєте, скільки це все тривало? 3 роки!!! я десь була віку Тіні. але я дуже любила його!!! і терпіла ці всі моменти. а тепер ми одружені і після шлюбу ні разу не було згадувань минулого.

    ви розберіться добряче в собі: якщо хочете бути з ним і його кохаєте, то терпіть і просіть вибачення, говоріть, як ви його любите і всіма діями своїми показуйте це, але ні в якому разі не виправдовуйте себе навіть подумки, а тим більше перед ним.
     
  15. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Жіноча зрада

    І водночас пильнує, як вбралася, як намалювалася, коли додому прийшла...
    Ну, тобто його зрадили, змішали з болотом його гідність, а йому ще й тепер шукати шляхи до примирення? А жінка в той час буде обговорювати його дії з коліжанками? Як на мене, вона наварила, їй і діяти зараз. Правда, перше треба визнати, що вчинок був жахливим, а то зі слів виникає, що ніц такого не сталося. :nea:
     
  16. avatarwin

    avatarwin миється в бані

    Відповідь: Жіноча зрада

    Хочу доповнити до того, що так багато написано. Раз зрадила значить, по перше були причини для того ,а по друге напевно чоловік з яким зрадила мав більш вагоміше значення у її житті ніж він. Тому один правильний вихід з цього положення розійтися як у морі човники.Дякую за увагу.
     
  17. glasses

    glasses Member

    Відповідь: Жіноча зрада

     
  18. Urtica

    Urtica Kristelig qvinna

    Відповідь: Жіноча зрада

    Петінг там різноманітний, наприклад :)
     
  19. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Жіноча зрада

    Потішили! То ви з натяками, як ми розбирали мого чоловіка кілька років тому? :)

    PS. А москалі вчера виграли. :girl_blum:
     
  20. TinyFlower

    TinyFlower New Member

    Відповідь: Жіноча зрада

    Повністю підтримую ваші слова!! Я також думаю, що він мене не любить.. а що иому зараз втрачати? Документи зробить собі.. іздить на моій машині, в хаті я все зроблю, що потрібно.. та і так!! Один словом все буде ясно після того коли він отримає документи..тоді і зробить, що захоче.. а моя "зрада" буде, як головна причина мене кинути!!

    Був в мене давно такий випадок, зустрічалася з колишнім, поіхала літом в Украіну та й там познайомилася зі своім чоловіком.. і ніби в нього зразу закохалася, то ходила з ним на побачення, цілувалася і більше нічого.. повернулася в Америку і зразу свому колишньому розказала все, що сталося в Украіні... то він все робив, щоб мене втримати, щоб я його не кидала.. і т.д.

    ---------- Додано в 19:13 ---------- Попередній допис був написаний в 18:57 ----------

    А ще з порога відбирає мій телефон і все там перевіряє.. до кого дзвонила, скільки часу говорила.. а якщо незнайомі номери то передзвонює.. Сама не розумію його поведінки..З ревнощів побив мені лаптоп, який не підлягає ремонту.. навіть фотографій не можна відновити :sad: ну і телефон свій також розбив, також ремонту не підлягає.. от таке я маю в хаті!!