Жіночі проблеми

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Радість, 3 Листопад 2007.

  1. svitlanaaa

    svitlanaaa миється в бані

    підкажіть будь-ласка, якщо в мене є варикоз, то в мене може з'явитися геморой?
     
  2. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Звісно що може. Але зовсім необов‘язково.
    В мами є геморой, але ноги прекрасні. В бабці (татової мами) був страшний варикоз і не було геморою. Згаю людей у яких повний комплект, на жаль.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  3. Dominika

    Dominika Well-Known Member

  4. RozaM

    RozaM Member

    Дівчатка, у кого скільки часу тривають місячні?
    Довший період десь по два дні були, а вже другий раз - навіть двох днів немає, десь півтора. І виділення не рясні.
    Вік - 36, не народжувала.
    Це ж не нормально, правда? Про що це може сигналізувати, чим зумовлено?
    До якого лікаря бігти? Принагідно - може хтось підкаже чи є нормальний гінеколог в поліклініці на Хімічній?
     
  5. Orman

    Orman Модератор-бомба

    А загальна тривалість циклу яка?
    Схоже на проривну кровотечу в ановуляторномуциклі.
     
  6. RozaM

    RozaM Member

    От власне, що цикл, як годинник, 26 днів. Дуже рідко може на день-два в одну чи іншу сторону зміститися...
     
  7. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    до гінеколога звісно. і узд треба буде зробити
     
  8. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Чи хтось стикався з полікістозом?
    Мені його діагностувати ще 5 років тому, лікували і вроді все внормалізувалося. Зараз багато стресів і знову не регулярний цикл. Мій гінеколог в цьому проблеми не бачить і каже що якщо я протягом року не зможу завагітніти, лише тоді треба втручатися.
    Мені звісно без КД краще, але не хочеться запустити хворобу. Український гінеколог наполягав лікувати вже, поки не пізно, бо потім може бути безпліддя.
     
  9. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    це часта причина непліддя, якщо гормони гуляють роками. Тому - доброго гінеколога, повний комплекс гормональних обстежень, включающи щитовидні, бажано також хоч 3 місяці спостерігати за допомогою вимірювання базальної температури за циклом ( овуляція, тривалість фаз). гормонів - увага на тестостерон, ФЛС, пролактин, ТТГ. А тоді вже лікар призначає гормональне лікування. Чим довше триває поікістоз, тим важче буває внормувати гормони і стан ендометрію. ТОму тут лише під наглядом лікаря.буи і не запускати. Лікування теж може бути тривалим. Але це індивідуально. Чим старше вік , тим важче корегувати. У мене хороша знайома з цим діагнозом до настання вагітності лікуалася більше 10 років. А іншій - лише рік знадобився.
    --- дописи об"єднано, 19 Січень 2021 ---
    якщо місячні тривають 1-2 дні і виділення носять мажучий характер ( тобто за ці 2 дні мінімум виділень), то це потребує встановлення причини і корекції. Без корегування гіпоменорея призводить до швидшого згасання репродуктивної функції. Краще звертатися не просто до гінеколога, а до гінеколога-ендокринолога. Бо причина часто пов'язана з роботю щитовидної залози. Але для початку - обстеження на гормони.
     
  10. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    Я стикалася)) і теж мені ніхто не пропонував його лікувати.
    Але тривалість циклу зростала, потім раз на рік місячні стали пропадати, тобто 2-3 міс нема, а потім бах! і кровотеча.
    Найпростіше, що призначали - попий дуфастон (прогестерон) і місячні прийдуть. Так само я б сказала не грамотно мені зупиняли кровотечу - найпростішими кровоспинними таблетками....
    словом я находилася поки знайшла лікарку, яка нарешті відправила мене здати купу гормональних аналізів і сказала, що вагітніти мені буде складнувато - тобто з допомогою різних препаратів, але загалом можливо. Ну так і вийшло.
    Довелося зайнятися детальним веденням календаря (правда я обрала інший метод, без міряння Т), приймати різні препарати в конкретні дні по календарю, здавати аналізи в точні дні. Обоє моїх дітей дуже чітко сплановані ))


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  11. Оксана1322

    Оксана1322 Well-Known Member

    У когось рідним (старшим жінкам) видаляли матку при випадінні? Поділіться будь ласка досвідом
     
  12. WinterDog

    WinterDog Well-Known Member

    @Оксана1322 видаляли свекрусі, але через підозру на початок онко процесу, який підтвердився.
    загалом пройшло нормально, відновилась досить швидко незважаючи на супутні хвороби(діабте, серце). Робили на гашека в онко лікарні.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Моїй бабусі, але там теж була подібна ситуація як у свекрухи @WinterDog
    Треба багато потім ходити-рухатись, робити масажі щоб не було злук.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Оксана1322

    Оксана1322 Well-Known Member

    Моя мама якраз дуже активна. А в кого оперувалась Ваша бабуся?
    --- дописи об"єднано, 29 Січень 2021 ---
    Ой, написала Вам в пп, не побачила відповіді тут. Перепрошую.
    Дякую за інформацію!
     
  15. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Це більше десяти років тому було в Франківську. Якщо вам актуально, то моду перепитати.
     
  16. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Хтось знає чи є у Львові фізіотерапевти, які займаються проблемами тазового дна?
     
  17. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

     
  18. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Ліда мені нічого дуже не порадила. Гнідана не питала. Спитаю. Дякую!
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    ще Міркліс по тазовому дну, вагітних і післяпологових, але вона у Львові тепер не знаю як буває, хіба їй писати
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Мене склала по-правильному, але не зовсім по-моєму. Не знаю, чи добре чи погано це.

    Я тут ще спитаю, чи в когось були розширені протоки в молочній залозі? 1,5 роки не годую. Останні 3 цикли (весь час) грудь більша, "тягне" від основи і аж через сосок, відчуття "синяка".
    На узд нічого, прийдіть за пів року, а як хочете, сходіть до гінеколога. То до мамолога з таким може чи ще заскоро?