Жіночий колектив: негативи... а позитиви є?

Тема у розділі 'Бізнес-леді', створена користувачем Virginia, 15 Червень 2009.

  1. Virginia

    Virginia Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    Я так на це надіюсь! Бо дійно, ті чужі, злі, підступні люди на роботі це така дрібниця, і зовсім не варті ані капельки нервів, здоров"я і т.д.
     
    • Подобається Подобається x 10
  2. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Відповідь: Жіночий колектив: негативи... а позитиви є?

    Дівчаточка, я працювала два роки в суто чоловічому колективі-то був такий кайф. Ні тобі пліток, ні інтриг, на роботу йшла як на свято, тепер колектив "мішаний" та більшість кобіти. конфлікти та інтриги виникають через день. Але для мене є одне неписане правило- на зло злом не можна відповідати, кожен колись все одно за своє відповість.
     
    • Подобається Подобається x 13
  3. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Відповідь: Жіночий колектив: негативи... а позитиви є?

    Продовжу тему жіночого колективу у вузах. Якщо в ньому і щось не так, це ж не основне і настрою не має псувати. Ми ж більшість часу працюємо із студентами, на цьому треба зосередитись і від цієї роботи отримувати задоволення!
    Є люди, які вигадують щось на мене, доносять керівництву, це дуже неприємно, але я стараюсь не зважати на них, Бог їм відплатить, я не буду відповідати їм злом. Звичайно, що тут є небезпека втратити роботу... але сподіваюсь справедливість переможе!
     
    • Подобається Подобається x 7
  4. Halina

    Halina Well-Known Member

    Відповідь: Жіночий колектив: негативи... а позитиви є?

    Мені здається що проблема в колективах через велику різницю в віці. Ті хто старші хочуть працювати і після пенсії і тому думають що їх підсиджують.
    Також заздрість має великий вплив на колектив. Якщо такі люди є в колективі, то хорошої атмосфери точно не буде.

    А мене в нашому колективі не хочуть зрозуміти коли у мене критичні дні. Ну просто не розуміють, що це може боліти так що на стінку хоч лізь. І то що ти ледь сидиш і кожну 2 годину глотаєш таблетки, то так просто. Одного разу спитали що зі мною. То я пробувала сказати. Знаєте що мені сказали??? Від того ще ніхто не вмер і ти не вмреш!
     
    • Подобається Подобається x 6
  5. Oddly

    Oddly Well-Known Member

    Відповідь: Жіночий колектив: негативи... а позитиви є?

    і я в жіночому колективі....
    намагаюся, всі інтриги пропускати повз - воно мені не цікаво
    але зважати на те, що і кому кажеш - все-таки доводиться

    хоча, все-таки атмосфера в колективі не обов"язково від статі залежить
     
    • Подобається Подобається x 8
  6. Jasmin

    Jasmin :)

    Відповідь: Жіночий колектив: негативи... а позитиви є?

    Тут справа не просто в тому, що колектив жіночий... у наших ВУЗах ще специфіка трохи інша. Я тут пишу, не як сторонній спостерігач, а як та, що працює у ВУЗі. Викладачі пенсолодих колег "от прийшла фіфочка, і крутиться тут... певно мене підсидіти надумала!" І це не тільки у ВУЗі Virginia, це всюди однаково! От і починають вони показувати, що вони розумніші, в них більше досвіду, а ти не так і те і се робиш, не так дивишся, не так одіваєшся і взагалі тобі тут не місце... чого ти прийшла, тут ж зарплата низька, тут нудно, тут студенти не виховані і т.д. І потім починаються плітки за спиною, типу а вона така-сяка, з студентами надто вільно поводиться, вона не вміє "себе поставити" (треба ж бути як вони, як вівчар на прив"язі, що не їв три дні, треба гавкати і залякувати студентів, бо вони ж студенти а ВИ ГОСПОДАРІ їхнього долі, певно ж вони не проживуть ні дня без вашого предмету і певно в житті таки місця їм не буде без вашої оцінки за залік/іспит:girl_mad:) А ще як є в такому ВУзівському колективі пані з бурною фантазією, то можна чекати пліток, що ви спите з шефом/заступником і т.д., бо інакше б вас таку безталанну тут точно не тримали.
    Взагалі, на цю тему можна довго писати... бо у нас таки не менше всяких прикрощів у ВУЗівських колективах. То тільки з сторони здається, що у таких закладах працюють лише порядні пані, а насправді, як всюди.... є люди, а є людиська:girl_devil:

    Погоджуся з попередніми дописами, що не лише жіночі колективи можуть носити отакі всякі ситуації, є дуже багато чоловіків (нажаль) які теж такі штуки творять, що на голову не налазить потім.

    Основне прийшовши в колектив, розпізнати хто є хто. І бути обачним. Добре якщо хтось натякне або попередить якось, чого від кого можна чекати. Але це також відносно, бо треба розрізняти добрі наміри від намірів налаштувати вас на свою не дуже добру сторону.

    У мене колектив також не супер прекрасний, хоча я спочатку була власне такої думки. Та з часом бачиш хто є хто, і вже по-іншому ставишся до оточуючих. :girl_sad:

    Дай Боже, щоб нас всіх оточували лише добрі та щирі люди!:girl_smile:
     
    • Подобається Подобається x 15
  7. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Відповідь: Жіночий колектив: негативи... а позитиви є?

    Колись на парах педагогіки нам розказували, що в давнину педагогом могла бути тільки високоморальна особистість, яка могла б бути прикладом для наслідування для дітей. А в нас що? Працюють всі ті, яким пощастило "запхатись" на роботу, і часто трапляється, що не тільки людина не має тих потрібних моральних якостей, але й знання посередні :shutup:...
     
    • Подобається Подобається x 11
  8. Jasmin

    Jasmin :)

    Відповідь: Жіночий колектив: негативи... а позитиви є?

    підтримую кожне слово!
     
    • Подобається Подобається x 6
  9. Галя_у_стразах

    Галя_у_стразах Well-Known Member

    Відповідь: Жіночий колектив: негативи... а позитиви є?

    да надо просто в технари идти, целая кафедра мужиков :), на 35 человек если и будет 5 женсчин -это круто :) и никаких склок. хотя нет - иногда бывают - раз в год....
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Жіночий колектив: негативи... а позитиви є?

    Бабский колектив - то "шота с чем-то".....говорю з власного досвіду - у школі в класі 24 дівчини і 3,5 хлопаки...а в універі увесь потік (бл. 100 людей) - дівки....то можна було здуріти-пльотки, заздрість, обмовляння, прискіпування до зовнішнього вигляду і т.д.
    П.С. хоча і там я знайшла хороших і щирих подруг.....
     
    • Подобається Подобається x 6
  11. Відповідь: Жіночий колектив: негативи... а позитиви є?

    В мене є особистий досвід роботи в колективі і жіночому, і чоловічому.
    1 випадок. жіночки:girl_curtsey:: в нас був молодий колектив, майже одні кобіти(шеф полюбляв високих красунь). З чоловіків шеф і його водій. Жодного поганого слова не скажу про НАШ колектив. Ранок починався з філіжанки кави на канапі:girl_in_dreams:. Кожна розповідала про якісь свої дрібнички, щось планували. Часто разом ходили на природу(без чоловіків суто ми)по дискотеках та іншим закладам!!! :girl_crazy: кльові часи були!!! І таким чином ми працювали на протязі 1,5 року. Не було заздрості, жодної сварки нічого:no:
    А потім я пішла в декрет. Так сталось, що роботу я змінила. Тепер я Потрапила у чоловічий колектив. :girl_in_love: тут працює тільки ще одна жінка і я. Мені тут страшеннннннооооо подобається. Вони такі всі лапочки:girl_in_dreams::girl_in_love:. А що я історій наслухаюсь:girl_crazy::xaxa:і про жінок їхніх, і про особисті справи (про ВСЕ!!!! ). НУ просто КЛАСНО тут!!!
    Але інколи я скучаю за нашими дівчатами, і за нашою канапою на попередній роботі і за тим часом проведеним разом :rus:
     
    • Подобається Подобається x 17
  12. марта

    марта Well-Known Member

    Відповідь: Жіночий колектив: негативи... а позитиви є?

    як казав мій шеф - проти кого будемо дружити сьогодні?
     
    • Подобається Подобається x 16
  13. Darcy

    Darcy Well-Known Member

    Відповідь: Жіночий колектив: негативи... а позитиви є?

    Я теж працюю в бабцарстві)))
    Але в нас все файно, ми всі любимось, хоча в нас є як молоді дівки, так і старші пані (в р-ні 40 років). Правда, колектив у нас невеличкий (менше 10 людей). Шеф також жінка)) Є в нас лише 1 мужчина - заступник директора. То він тут вже такого наслухався і надивився))) Каже, що вже і не знає, що з нами робити)
    А ми йому завжди кажемо, що нас любити треба, оскільки має такий гарний квітник :)
     
    • Подобається Подобається x 12
  14. Lady_Opium

    Lady_Opium Well-Known Member

    Відповідь: Жіночий колектив: негативи... а позитиви є?

    А в нас 51 жіночка і мужчина:)
    Так ми нашого І. М. так холимо-леліємо, ммм..
    І надбавочку, і відпусточку, і підвищення, і канапочку:girl_haha:
     
    • Подобається Подобається x 10
  15. Koza-Dereza

    Koza-Dereza Well-Known Member

    Відповідь: Жіночий колектив: негативи... а позитиви є?

    А знаєте чому такий безлад iснує? Вiд вiдсутностi професiйної етики! Те що в жiнки ПМС мало кого має хвилювати, вона прийшла на роботу, а не до себе додому. Якби можна було нажалiтись у вiддiл кардрiв i хамкам би було якесь покарання, то такого б не було однозначно. Може й жiнки емоцiйнiшi iтд, проте правила мають бути однаковi для всiх.
     
    • Подобається Подобається x 16
  16. IraG

    IraG Well-Known Member

    Відповідь: Жіночий колектив: негативи... а позитиви є?

    В жіночому колективі, особливо в великому працювати складно, особливо якщо ти в нього не вписуєшся з різних причин. Я багато років працювала в більш чоловічих колективах, а коли попала в суто жіночий, то відчула, що таке жінка, якій нічим зайнятись, або в якої півфірми родичі.
     
    • Подобається Подобається x 7
  17. dieSonne

    dieSonne Well-Known Member

    Відповідь: Жіночий колектив: негативи... а позитиви є?

    Я працюю в суто жіночому колективі, чоловіків на пальцях можна порахувати, але як не дивно, все у нас добре. От шефова, правда, трохи тово...
     
    • Подобається Подобається x 3
  18. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: Жіночий колектив: негативи... а позитиви є?

    Я колись працювала в Букві і в нас там був суто жіночий колектив. Вже два роки, як той супермаркет закрили, а ми ще й досі дружимо і збираємось разом на всі Дні народження. І можу з впевненістю сказати, мої дівчата найкращі!!!!
     
    • Подобається Подобається x 4
  19. popelushka

    popelushka Well-Known Member

    Відповідь: Жіночий колектив: негативи... а позитиви є?

    І я працюю в жіночому царстві. Є один ще хлопчик, але жінки його вже поставили "на місце". Так як я сама молодша в колективі, мені там не дуже солодко. Скажу так, що є такі жінки, з якими можна поговорити про будь-що, навіть не зважаючи на вік. А є такі хитрі, стерви, що думають, якщо я молода і мене любить начальство, то я неодмінно з тим начальством "сплю".
    Спочатку я це все сприймала дуже боляче: плакала і не раз писала заяву на звільнення. Але попрацювавши більше року, в мене вже виробився імунітет на них - я просто роблю свою роботу і не звертаю на них уваги.
     
    • Подобається Подобається x 9
  20. Lady_Opium

    Lady_Opium Well-Known Member

    Відповідь: Жіночий колектив: негативи... а позитиви є?

    Шок!
    Прийшла хвора на роботу, розбираю док-и, завдання, дивлюсь в сейф, а 3 папки зникли...
    Дзвоню начальниці - а вона як почне - чого то зробила? чого то не зробила? чого там була. а там не була? Я їй кажу "Впєрвиє а таком слишу.."
    Після долгіх вияснєній зрозуміли, що моя вагітна попередниця тупо :cesored: мені.
    І не скажеш їй все в очі, бо вагітна. І продовжуватись далі так не може. Як має гормональний зрив - хай вдома сидить, а не людям падлить, ну нє?:girl_mad:
     
    • Подобається Подобається x 3