Життя без Макдональдса - міф чи реальність

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем MIRA$A, 22 Червень 2007.

  1. MIRA$A

    MIRA$A Загублений

    Нащо ті америкоси сунуть нам всяке ...(вирізано цензурою;) )?Я навіть фільм бачила про те , як один хлоп зробив на собі експеримент:цілий місяць їв тільки в макдональдсі. В результаті - повний букет.
    Ну де справедливість?
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. jozya

    jozya Member

    Відповідь: Життя без Макдональдса - міф чи реальність

    Бачила і я той фільм (його тільки раз можна дивитись). Особливо вразило його натуральне блювання на другий день такого раціону :suicide: .
    Не знаю - для мене макдональдс тільки існує в інших містах (не у Львові), щоб випити капучіно чи латте, максимум - це десерт з морозива.
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. MIRA$A

    MIRA$A Загублений

    Відповідь: Життя без Макдональдса - міф чи реальність

    Респект!!! Аще мене нервує, що до походу вМакдональдс відносяться , як до чогось надзвичайного( після кіно, for example)
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Internati

    Internati миється в бані

    Відповідь: Життя без Макдональдса - міф чи реальність

    Значить так: кому не подобається МекДональдс, той нехай туди не ходить. Але от навіщо плюватися навкруги?

    Мені особисто подобається ряд речей, через які інколи можу не погидувати заглянути до цієї забігайлівки:
    1. МекДон відкритий навіть у вихідні, коли всі решта кнайп в безнадійному оффлайні.
    2. В МекДоні дешеві ціни.
    3. В МекДоні необмежені напої: береш одну маленьку колу і можеш доливати собі коли, фанти, спрайту або шорлє скільки влізе
    4. В МекДоні дуже непогане морозиво.
    5. В МекДоні інколи на певний час появляються акційні продукти, котрі досить непогано смакують.
     
  5. jozya

    jozya Member

    Відповідь: Життя без Макдональдса - міф чи реальність

    Мені особисто там несмачно...

    Але, щоб бути об"єктивною і справедливою, мені там подобається:
    -присутність вільних місць,
    -там не палять ВЗАГАЛІ (а не так, як у решта закладів до 16, 18 (потрібне підкреслити) не палять, а далі? чи мені тільки по парках гуляти? чи вдома сидіти, якщо я не курю?),
    -чистота і світло (в решта закладів не завжди, хоча інтим також іноді треба),
    -"вишколенність і нехамство" персоналу (от чим страдають інші заклади, тим страдають).

    А на рахунок

    Бісить, коли мамусі "винагороджують" походом у МД своїх дітей за хорошу поведінку. Просто слів нема...
     
  6. Ljolik

    Ljolik Well-Known Member

    Відповідь: Життя без Макдональдса - міф чи реальність

    Мене в Макдональдсі найбільше обурює їхня політика заохочення дітей. Ну не дитяча це їжа, як не крути.
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. MIRA$A

    MIRA$A Загублений

    Відповідь: Життя без Макдональдса - міф чи реальність

    правильно -правильно ;)
     
  8. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Життя без Макдональдса - міф чи реальність

    Інтернаті, а це ви про український МакДональд кажете?

    Фільм, про який тут згадували, називається Supersize Me!. Хочу звернути увагу, що стосувався фільм саме американського МакДональда, оскільки європейські, а навіть канадські фастфуди цього маґната суттєво відрізняються. Чим саме? В першу чергу розміром. В Американських фастфудах екстравеликі порції можна спокійно розділити на двох і ще лишиться, але... то також залежить від штату.

    Цікаву річ я спостерегла тут (мій чоловік дуже любить ходити час від часу в МакДональд, невідомо чому; я тоді ображаюся і кілька днів нічого не готую:sad:), що у МакДональді дуже часто чую польську, російську, українську. І вже не раз бачила отакий "суперсайзнутих слов'ян". Впевнена, що всі вони ненавидять Америку.

    Чому я не люблю МакДональд? Я там вперто лише йогурт купую і то зрідка. Зазвичай просто сиджу і бавлюся з малим. Забагато калорій у тому всьому і забагато цукру. Особливо не люблю його за коку і всі ті газовані води. Каже мій стоматолог, що то те саме, що з'їсти шклянку цукру. Якось вмовила чоловіка не купувати коку, а взяти чай з льодом. Він тоді сказав, що більше не купуватиме коки там, бо завжди чувся якимось приголомшеним у перші хвилини після того, як поїв. Тепер зрозумів, що це кока спричиняла - завелика доза цукру чи як. У МакДональді цекор міститься у всьому, навіть у їхньому м'ясі та салатах, як це не дивно.

    Тут є інші фастфуди, про які відомо, що там (якщо вже так конче треба) набагато здоровіше харчуватися. Мене нудить від самого їх запаху. Волію ліванську шаварму.

    Проте, коли подорождуєш тут, то таки доводиться харчуватися у фастфудах. Правда тоді можна поїсти наприклад у PizzaHut. :)
     
  9. duncan

    duncan Well-Known Member

    Відповідь: Життя без Макдональдса - міф чи реальність

    не бийте ногами, але мені в макдональдсі подобається....
    чому?....
    тому що дадуть саме те, що замовляю....
    що не обрахують....
    що посміхаються....
    хоч і отрута, але смачно...

    пс. забороняю собі туди ходити частіше ніж раз на місяць....
     
  10. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Життя без Макдональдса - міф чи реальність

    Один наш приятель ходить до МакДональда лише в Угорщині. Бо перекладу не треба. Вистачить номер на пальцях показати. :D:D:D
    Невже у Львові інших фастфудів нема?
    Ну, це все суто "наше", совкове. Тут теж, буває, трапляються такі продавці (новоприбулі в основному). Довго вони на тій роботі не протримуються, бо магазин дуже скоро закривається через брак клієнтів або цілковиту їх відсутність.
    В Україні ми завжди висловлювали своє невдоволення, де треба було. І наші друзі також. І ми казали в очі, що "нас втратили, як кліієнта, і здобули, як антиреклами". Хтось скаже, що боротьба з вітряками, але якщо ми хочемо якісні послуги, то не повинні дозволяти комусь нас...ти собі на голову.
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. New Shrek

    New Shrek Well-Known Member

    Відповідь: Життя без Макдональдса - міф чи реальність

    І що тутька на Академічній така халява?
     
  12. duncan

    duncan Well-Known Member

    Відповідь: Життя без Макдональдса - міф чи реальність

    я з тобою погоджуюся....
    наприклад, є один кіоск в районі, з якого ми закупаємо після роботи пиво та закуску....
    регулярно, не рідше раз на три дні ми туди приходимо і залишаємо в касі не менше 50 грн....
    грубо кажучи: до тисячі за місяць....
    і нам пискує одна продавщиця....
    у мене просто руки не доходять, але я таку абузу накатаю, що їй мало не виявиться!....
     
  13. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Життя без Макдональдса - міф чи реальність

    Ну-ну! І коли то буде? ;)
    Просто у нас якось усім думається, що от не купую ніц, то тихенько постою, подивлюся, не найду, що треба, і піду. А чого тихенько? Продавцеві не платять лише за проданий товар, вона зобов'язана вас обслужити, навіть якщо нічого не купите, бо це її робота. Але що тут казати. У нас таке враження, що ніхто ні свою роботу не любить, а ще й до всього всіх на світі ненавидить...
    Шреку, та не пийте ви тоту "гамериканську гадость"!
     
  14. duncan

    duncan Well-Known Member

    Відповідь: Життя без Макдональдса - міф чи реальність

    у нас кока-колу не роздають безкоштовно....
    тим більше, що я люблю пепсі.....

    в понеділок....
     
  15. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Життя без Макдональдса - міф чи реальність

    +1!!!
    Але то теж "гамериканський продукт", так що вважєй! ;)

    До речі, смішно і сумно, але тут 2 літри коли можна купити за доляра, а води (негазованої) за ту саму ціну - літру або й менше.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. duncan

    duncan Well-Known Member

    Відповідь: Життя без Макдональдса - міф чи реальність

    подивися фільм “ідіократія”..... :)
    там про такі напої багато сказано..... :) :) :)
     
  17. New Shrek

    New Shrek Well-Known Member

    Відповідь: Життя без Макдональдса - міф чи реальність

    Років 15 назад пив коли цех у Львові був,з того часу навіть не пробував
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Princess

    Princess Well-Known Member

    Відповідь: Життя без Макдональдса - міф чи реальність

    майже аналогічно - для більшості замовлень не тре місцеву мову знати, що іноді просто нереально :shutup:
    хоч раніше могла спокійно там замовити щось, але зараз відчуваю, як мені зле після такої їжі.
    але морозиво там прикольне :y: - якраз на мій смак :rolleyes:
     
  19. Deus igrok

    Deus igrok Well-Known Member

    Відповідь: Життя без Макдональдса - міф чи реальність

    У автора проблеми з МакДональдсом ? Чи обмежений кругозір ? Для мене Мак не більше ніж пересічна забійгаловка
    І до чого тут гамерика ? Український Мак належить українцям. Маки відкривають за договором франчайзингу. Продукцію беруть в Польщі і вУкраїні. У Поляків здається мясо і картоплю, решту у нас. Крім того поряд з "Ass Hole Drink" (кокапола) (с) Телесвидание , також є соки Дар - українські.

    P.S. І таки морозиво у Маці смачне, решта відстій. У Львові є набагато смачніші і дешевші бістро: Пузата Хата, ДеМанжаро, Нью-Йорк...
     
  20. Samojlovu4

    Samojlovu4 Well-Known Member

    Відповідь: Життя без Макдональдса - міф чи реальність

    До Макдональдса мені якось паралельно - їсти я там не їм, але він мені не заважає. Морозиво хіба дійсно смачне. В порівнянні з МакД мені інша мережа подобається - Burger King. Та сама зараза, але вроді троха смачніше...

    А взагалі при потребі купую турецький "дьонер" чи грецьку "піту". І здоровіше, і дешевше, і смачніше, і більше, особливо м`ясця... Тут МакД і БурК явно програють.:)

    Мене інше зацікавило. От тут прочитав:

    Мені, наприклад, абсолютно всеодно. А хтось розрізняє за смаком КОКА-колу і ПЕПСІ-колу? І чим вони відрізняються?