Життя без Макдональдса - міф чи реальність

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем MIRA$A, 22 Червень 2007.

  1. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: Життя без Макдональдса - міф чи реальність

    а в одній дорогій доволі кафешці Львова купують для суфле молоко на базарі без розбіру в б.-я. бабки на базарі (в брудних пляшках і з заяложеними нігтями, що обгризаються, а не чистяться, ну і невідомо чи та корова здорова?), а в супер-пупер кафешці на Чайковського на кухні всі без шапочок, і хай вся їжа без ГМО!!! (в що не вірю), але ж зато задекорована людським непомитим волоссям, хоч виглядає натурально.
    Якщо б МкД так суцільно і тотально виклакав у льдських організмах усіляк раки/виразки/отруєння, бо ж
    і таке інше, про що писалось вище, то існування такої мережі навряд чи було б так світоспрйнятим. Особливо розвиненими країнами.
    Це раз.
    І друге,
    ну то в Прагу також не ходіть, бо ж блін.. і там їх можна зустріти
    І останнє. Якщо усі такі праведні, то хто ж то створює такі черги в МкД, особливо в Симферополі влітку?:girl_haha:
     
  2. Nana11

    Nana11 аспіранточка

    Відповідь: Життя без Макдональдса - міф чи реальність

    До речі, в чужому місті, куди приїжджаю наприклад у відрядження МД дійсно дуже виручає, бо там не знаю куди зайти щоб поїсти, щоб не отравитися, щоб не дуже дорого і т.ін. а тут їжа практично одинакова і ціни також...
    От наприклад моя подруга була в Кореї, то казала що їхня їжа це просто жах, і єдине що спасало це МД, їхня булочка йде за щастя...
    Хоча не є прихильником МД, і коли я у Львові не ходжу туди зовсім, бо я тут знаю місця куди можна зайти і набагато смачніше поїсти.
     
  3. Дана

    Дана Well-Known Member

    Відповідь: Життя без Макдональдса - міф чи реальність

    А в чому проблема? Сходіть, будете хоч мати можливість зрівняти і думка ваша буде підкріплена на практиці, типу ходила, але мені не смачно.Чи ви не ходите щоб можна собою гордитися?
    Для мене неприпустимий жодний фанатизм, в любу сторону. В Мак я ходжу дуже рідко, практично за потреби , треба швиденько переговорити з кимось чи в чужому місті, я скоріше довірюся каві і канапці з Маку ніж пафосному ресторану. Моя Соня до Маку відноситься інертно, просто ніяк, я не роблю з нього ні нагороди за чемність, ні "забороненого плоду". Фастфуд і все, такий самий як піцерії чи "домашня кухня".
    Я:girl_bye2:, вірніше ми напевно:girl_flag_of_truce:, влітку в Сімферополі я на 100% піду швидше в Мак ніж в кафе з домашньою кухнею, і котлеті з Маку надам перевагу ніж "київській котлеті" з кафе. :girl_wink:

    А ви вважаєте що ви харчуєтесь правильно? Досить смілива заява. Я зустрічала дуже мало людей які харчуються правильно, тим більше наша українська кухня в більшості своїй не є здоровою кухнею. На сніданок пельмені, на обід м'ясо по- французьки, на вечерю котлети чи відбивна з картоплею- смачно,:girl_tender: по домашньому:girl_yes2: але в жодному разі не правильно:girl_feminist:
    Мене так підмиває створити тему чи можливе життя без майонезу, кетчупу, синтетичного оцту, порошкових сметани, молока, вина, ковбас і сосисок, риби та м'яса вирощених без антибіотиків, "тепличних"овочів і т.п?
     
    Останнє редагування: 17 Жовтень 2010
  4. Galysik

    Galysik Well-Known Member

    Відповідь: Життя без Макдональдса - міф чи реальність

    Знайомі працюють у МД, нічого поганого і жахливого не розповідали.
    Навпаки, кажуть що там існує стандарт чистоти, якого суворо дотримуються. Щоночі драють там усе з спец. розчинами. Вимоги до приготування їжі там також дуже суворі. Наприклад, олію для картоплі фрі там не доливають, як в наших чебуречних, а повністю міняють ЩОРАЗУ, коли закладають для смаження нову порцію фрі. Посмажена картопля годиться для продажу тільки перші 10хв. після приготування. Якщо через 10 хв. вона не продана, її можуть купити працівники за пів ціни, або іде в смітник. Всі продукти везуть з-за кордону. Олію з Америки, картоплю з Голандії, мясні заготовки до біг-маків - ще звідкись, так само булочки і решту. Вітчизняними там є тільки стаканчики для морозива ріжок. Працівники на формі там не мають кишень, щоб не крали.
    Ще один великий плюс МД - вас НІКОЛИ звідти не виженуть, навіть якщо ви прийшли з вулиці, сіли і нічого не замовляєте. Можете там хоч годину, хоч дві сидіти, слова вам ніхто не скаже.
    Ще там працевлаштовують інвалідів, є можливість карєрного росту та непогані зарплати.
    В МД їм дуже рідко, коли уже припече або коли в чужому місті, а вдома - певно раз на рік, іто в основному десерти - морозиво ріжок, мак флурі чи мафіни з капучіно. Мені більше смакує у фастфуді на Дудаєва - БігБургер, але там такі черги! А ще смачніше - бістро Французький півень на Лесі Українки.
     
  5. Відповідь: Життя без Макдональдса - міф чи реальність

    І я жодного разу не була в МД! І це не через якийсь там принцип. Просто коли проходжу біля МД на В.Великого, то там такий запах... мене просто вивертає:bad: Я не можу, та і не хочу, заставити себе навіть увійти в середину, як би цікаво мені не було, не то що там щось з"їсти
     
  6. Seppy

    Seppy Active Member

    Відповідь: Життя без Макдональдса - міф чи реальність

    Вибачте, але це брехня, яку розказують новоприйнятим працівникам для підвищення самооцінки. Її просто час від часу (раз на добу) фільтрують від крихт і доливають свіжої. Міняють не частіше ніж раз на місяць.
    Олія, кетчупи, майонези - "Чумак", булочки печуть під Дніпропетровськом, картопля - справді сорт голандський, але вирощена в нас на Україні.
     
  7. ksjy

    ksjy Well-Known Member

    Відповідь: Життя без Макдональдса - міф чи реальність

    То ж добре, що все своє, вітчизняне.:girl_yes2:
     
  8. Smorodynka

    Smorodynka Member

    Відповідь: Життя без Макдональдса - міф чи реальність

    Знаю, що шкідливо, але... я люблю ходити в Макдональдс. Часто не ходжу, приблизно 1-2 р. в місяць, але скільки задоволення отримую від цих походів :). Завжди замовляю БігМак меню. Смачно, дуже ситно, як на мене, але шкідливо
     
  9. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Відповідь: Життя без Макдональдса - міф чи реальність

    Так це правда знаю це 100% . Окрім цього знаю що працівники регулярно проходять медичний огляд в одній з приватних клінік міста і "липу" там купити неможливо.
    Так МК не найкорисніша в світі їжа, можливо для когось не найсмачніша, когось верне від запаху-хоч для мене він дуже привабливий, хтось просто з принципу не ходить. Та для мене МК це юність-де ми прогулювали пари і брали маленьку картоплю фрі на десятеро чоловік і сиділи по півдня. Це побачення, і розлита кава на штани мого кавалера, це гарний настрій після важкого робочого дня і плювати на ту фігуру. Це посиденьки з вагітною коліжанкою, бо похреснику в животі чомусь та їжа так подобалась. Це море, сонце і впевненість, що у потязі після МК в мене точно не буде розладу шлунку. Це тепла кава в морозяну днину.Це епоха....Можете писати що завгодно але я за Макдональдс і мені якось все одно що там пишуть про ГМО, користь чи шкідливість. В наш час і дихати шкідливо. Я ж не їм цю їжу чотири рази в день сім разів в тиждень.ІМХО
     
  10. пальмочка

    пальмочка New Member

    Відповідь: Життя без Макдональдса - міф чи реальність

    Я з чоловіком теж полюбляю перекусити в МД,заїжаємо 3-4 рази в місяць,не вважаю цю їжу шкідливішою за ковбасу з магазину....А ще коли їздимо в Київ,то як правило заїжаємо в МД на перекуси,зручно і недорого.
     
  11. pelagiya

    pelagiya New Member

    Відповідь: Життя без Макдональдса - міф чи реальність

    відколи це пельмені і мясо по-французьки є українською їжею?
     
  12. sofcja

    sofcja Member

    Відповідь: Життя без Макдональдса - міф чи реальність

    не часто їм, але супер-злом не вважаю! там контроль справді є, і зрозуміло, що то крайній випадок перекусу. смачно, швидко і зручно!

    оригінально - http://food.passion.ru/l.php/tango-makdonalds.htm
     
  13. Seppy

    Seppy Active Member

    Відповідь: Життя без Макдональдса - міф чи реальність

    Не смішіть курей! Де це у Львові чесно проводять медогляд??? 20 грн.- гінеколог, 20- ЛОР ну і т.д., загалом десь 100 грн. виходить. А якщо стоматолог карієс знайде, то печатку не поставить? На місці і відразу записи в санітарну книжку, щоб по лікарях не бігати, то на ті самі 100 грн.
     
  14. Відповідь: Життя без Макдональдса - міф чи реальність

    Ну не знаю. 4 роки тому медогляд в поліклініці для роботи в МакДоналдзі був дуже суворим. Зуб даю :girl_blum:
     
  15. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Відповідь: Життя без Макдональдса - міф чи реальність

    Можливо у державних поліклініках так, я ж не написала, що це державна клініка. Там працювало кілька моїх знайомих -тому пишу небезпідставно. І не лише працівники МК проходять такий медоогляд. Знаю принаймі кілька фірм де все теж так суворо щодо медичного огляду.
     
  16. Дана

    Дана Well-Known Member

    Відповідь: Життя без Макдональдса - міф чи реальність

    Ви мені хочете розказати за історію цих блюд? Повіртре я прекрасно її знаю, це так сказати є моє хоббі. Ці блюда є реальною теперішньою українською їжею, яка присутня практично у кожній українській родині. Я не зустрічала сімей де би не готували ці блюда, можливо не часто, не кожен день, але їх готують. У
     
  17. Seppy

    Seppy Active Member

    Відповідь: Життя без Макдональдса - міф чи реальність

    Можливо у приватних клініках, але державні - це збір грошей. Коліжанка працює в діагностичному центрі на Пекарській, раніше давала 50 грн. за печатку, тепер підняли до 100 і не відвідуюючи клініку.
     
  18. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Відповідь: Життя без Макдональдса - міф чи реальність

     
  19. pelagiya

    pelagiya New Member

    Відповідь: Життя без Макдональдса - міф чи реальність

    а я зустрічала. в моїй сімї ніхто ніколи не готував ніякого мяса по-французьки. і я про нього дізналася тільки з меню кафе, які почали зявлятися на початку 90-х у Львові. та й не думаю, що українці щодня їдять одні тільки пельмені і мясо по-французьки.
    а щодо калорійності Ви праві. українські традиційні страви далеко не дієтичні. але це вже справа кожної окремої господині - чим годувати сімю - пельменями і мясом по-французьки чи гречаною кашею і паровими котлетами.
     
  20. Дана

    Дана Well-Known Member

    Відповідь: Життя без Макдональдса - міф чи реальність