Життя без Макдональдса - міф чи реальність

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем MIRA$A, 22 Червень 2007.

  1. Леді_І

    Леді_І Well-Known Member

    Відповідь: Життя без Макдональдса - міф чи реальність

    так, так... чого тільки варті ті салати, заправлені майонезами...
     
  2. mamulja

    mamulja Member

    Відповідь: Життя без Макдональдса - міф чи реальність

    З медоглядом там дійсно строго.

    А що до їжі, скажу так, харчувалась всю попередню вагітнісь(2-4 рази в тиждень), тому що там працювала на мому здоров'ї чи здоров'ї моєї дитини це ніяк не відобразилось, ваги не набрала, і внутрішні органи теж в нормі. Просто знала всі норми санітарні, зберігання, і як вани там застосовуються.
     
  3. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Життя без Макдональдса - міф чи реальність

    Ой... я вчора їхала довгу дорогу то тримала, мучилась голодом але в макдональд який був на кожному виході (що-2 милі) не зупинилась. Купила собі канапку з курячого мяска, з сиром і салатою, але всеодно мені зашкодило, бо канапка була завелика. Мусіла вже майже доїхавши додому (ще 1 година залишилась) випити американської бурди-кави, аби шлунок запрацював нормально.

    Хоча й існує стереотип що всі повні люди харчуються власне в таких закладах я з цим не можу погодитись, власне повним надлишок жиру швидше зашкодить ніж худому. Тому ми повні воліємо зробити собі брускетту вдома і взяти в дорогу домашнього пляцка. :girl_blum:

    ---------- Додано в 17:33 ---------- Попередній допис був написаний в 17:26 ----------

    Дано, онто комусь файно ведеться такі сніданки і обіди. В нас також м’яса по-французьки не було вдома, найвище що було це відбивні і шницлі, а і сос. Вареники ліпились лишень на свята. А так то ми харчувались бульбою і квашеною капустою.
     
  4. pelagiya

    pelagiya New Member

    Відповідь: Життя без Макдональдса - міф чи реальність

    щодо походження цих страв я в курсі. але в нас вдома справді ні готували ні мяса по-французьки, ні мімози. хіба по святах було олівє і шуба, як вдавалося майонез купити. Але і з села ці страви до міста не прийшли.
     
  5. AilataN

    AilataN жива

    Відповідь: Життя без Макдональдса - міф чи реальність

    Сьоднi зловила сусiдку,працюе 3 роки в МД,з них пiвтора менеджером,довго розказувати,та моралЬ така-там дiйсно чисто,не просто чисто,а перевiрено чисто,продукти не бiльш шкiдливi нiж в iнших закладах,(салатку з хробачками вiдправили назад постачальнику)сертифiкати е на всiх продуктах-речах(включно вилки i т.д),камера фiксуе миття рук,(а люди i в туалет ходять!) не тiльки камера,але е людина,яка за це мае з/п.В загальному iнфою я задоволена,деколи,в якостi розривки,пiддавшись на спокусу ХеппiМiл,чи як воно там,дiтеи водити буду!а про кафе середньоi категорii-там страшно навiть пюре картопляне поiсти...
     
  6. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Життя без Макдональдса - міф чи реальність

    ну але ж канапка з фаст- фуду? то яка різниця?
     
  7. dantist

    dantist New Member

    Відповідь: Життя без Макдональдса - міф чи реальність

    Дуже люблю каву з Макдональдса але стараюсь там не харчуватись. Зараз коли синочок тягне на Хепі-міл - то йому іграшка, а мені картопля.
     
  8. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Життя без Макдональдса - міф чи реальність

    Фаст-фуд і канапки бувають різні. Особливо в Гамериці.
     
  9. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Життя без Макдональдса - міф чи реальність

    Різниця була в тому що по-дорозі до Канади я таки тримала поки не приїхала до Лілі і вона мене нагодувала, а власне назад то мусіла щось з’їсти бо час був такий що додому доїхала б дуже пізно. Канапка була зроблена при мені, вона не була приготована рік до того як я її споживала.:girl_blush2:

    Власне Катю проблема в тім що вздовж дороги ресторанів не буває, а є лише фаст-фуд.
     
    Останнє редагування: 11 Листопад 2010
  10. evyska

    evyska New Member

    Відповідь: Життя без Макдональдса - міф чи реальність

    я люблю в мк тільки морозиво і каву-тільки це і купляемо!!!
     
  11. Відповідь: Життя без Макдональдса - міф чи реальність

    МК-я це люблю))Просто обожнюю їхню каву латте, такої доброї навіть у своїй улюбленій Цукерні не пила:girl_dance:. Можливо їхня їжа є шкідливою, але не більше, ніж ковбаса з Краківського
     
  12. mamaTimy

    mamaTimy ... трохи вредна))

    Відповідь: Життя без Макдональдса - міф чи реальність

    Часто не буваєм, чи то залежності нема:) але принаймі чисто, тому з сином краще там хеппі міл раз на квартал, ніж брудне кафе, чи якийсь чебурек не домашній і м'явкаючий:) Та кожен день не ходила б, навіть безкоштовно.
     
  13. Ворон

    Ворон Well-Known Member

    Відповідь: Життя без Макдональдса - міф чи реальність

    В МакДональдсі був два рази в житті. Затягнули. Один раз в 88 році знайомі. Другий раз у середині 90-тих співробітники. Третій раз там не був. Бо третій раз то зле.
    Я краще з’їм жидівського бублика із червоною рибою і маслом або щось таке.
    В Ослиних-Донатах не їв ніколи. Раз зайшов але втік і більше не вертався.
    Кока-колу п’ю виключно із алкоголем. Вона туди пасує.

    Нє життє без МакДональдса то не міф. :nea:
    І я є тому живим свідком.
     
  14. IndigoChild

    IndigoChild New Member

    Відповідь: Життя без Макдональдса - міф чи реальність

    а я люблю раз в місяць зайти в МакДак і зїсти якийсь сендвіч і фрі, ну і звичайно ж запити це все кока-колою))
    і ще морозиво там навіть дуууууже смачненьке)))
     
  15. Kofein

    Kofein New Member

    Відповідь: Життя без Макдональдса - міф чи реальність

    В МакДональдсі буваю дууууже рідко.....
    Смакують мені ті страви, але розуміючи наскільки те все шкідливо стараюсь бувати там як можна рідше
     
  16. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Життя без Макдональдса - міф чи реальність

    У Львові дівчинка отравилась у Макдональдсі.
     
  17. kristas

    kristas Well-Known Member

    Відповідь: Життя без Макдональдса - міф чи реальність

    кошмар, мені аж погано стало!!!
     
  18. IndigoChild

    IndigoChild New Member

    Відповідь: Життя без Макдональдса - міф чи реальність

    хм...в львові по моэму немаэ макдональдсу на липинського...
     
  19. kristas

    kristas Well-Known Member

    Відповідь: Життя без Макдональдса - міф чи реальність

    Та то не важливо де. сам факт! Але я подумала, що це біля кольца, перетин Чорнова з Липинського.
     
  20. IndigoChild

    IndigoChild New Member

    Відповідь: Життя без Макдональдса - міф чи реальність

    ага,перечитала в новинах. То на чорновола. А ще там була така от фраза:
    Съев его, ребенок
    почувствовал себя плохо и
    был госпитализирован . В
    чизбургере было обнаружено
    15 мг жидкости, похожей на
    ртуть.
    Дитина зїла, а потім шо чізбургер цілий назад дістали? Я не захищаю макдак...але дивно трохи...))