Життя в Польщі

Тема у розділі 'Що у світі чувати?', створена користувачем Svjatkova, 19 Січень 2012.

  1. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    @Matvijko то залежить від воєводства, я на возєднання родини подавала 06.06, карту отримала 28.11, то Мазовєцке, Варшава.
     
  2. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    на воз'єднання сім'ї то швидше ніби видають, а це просто заробітчанка, яка відпрацювала 3 місяці і подали їй то з роботи. То Шльонське воєвудство Якщо хтось мав такий досвід поділіться будь ласка.
     
  3. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    Та ні на воз'єднання, довше робили, цього разу за 5,5 зробили, можливо, тому що то вже другий раз. І взагалі ніби запрошення від воєводи роблять на 3 роки. Минулий раз чекала від 16.08.16 до 28.03.17. А взалі знаю випадки, що більше року чекали на карту резидента. То як рулетка, залежить як справа завалялась в уженді
    --- дописи об"єднано, 8 Грудень 2019 ---
    Нічк. Я писала майже кожного тижня і мені відповідали одним і тим сами текстом, що кількість справ збільшилась і треба чекати. Ну і від себе, не чекала листа, що треба щось донести, то несла те, що вони хочуть, зус рца і нову умову в моєму випадку. По робочій впринципі можна занести нову умову має бути на термін дії дозволу і страхівку/зус рца за 3 останні місяці, ще можна договір про гацм житла, якщо був стари чи закунчувався.
     
  4. Oriana

    Oriana Well-Known Member

    Мені другий раз робили 4 чи 5 місяців як заміжній за поляком. А от родичеві вже певно рік, як роблять по причині роботи. Воєвудство одне і те ж - західнопоморське.