Жучки в крупах

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Lebidka, 20 Липень 2009.

  1. Lebidka

    Lebidka Well-Known Member

    Готувала я сьогодні палянички до борщу і, як завжди, туди додаю висівки, а тут така халепа... :girl_sad: ЖУЧКИ - такі маленькі, коричневі, овальні. Звичайно, усі висівки пішли у сміття.:girl_mad:

    Колись вони завелися у мене і у крупах, крупи тоді теж усі викинули.:girl_cray:
    Що порадите у боротьбі з цими шкідниками, можливо якісь народні методи???
     
  2. Halina

    Halina Well-Known Member

    Відповідь: Жучки в крупах

    На жаль тут нічим не допоможеш! Єдине що можна робити, то тримати все невеликими порціями. Якщо заведуться, то хоч мало викинеш! А ще там де тримаєте всі крупи, можна положити віточку полину. Всі ті гадості не люблять того запаху.

    А в чому ви то все тримаєте??
     
    • Подобається Подобається x 3
  3. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Жучки в крупах

    головне в банці зі щільно закритою кришкою тримати і шоб було сухо
    ше моя свекруха тримає муку і глиняному бочечку
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Lavazza

    Lavazza Well-Known Member

    Відповідь: Жучки в крупах

    в мене такі жучки в какао завелися, а в натуральній меленій каві - міль :girl_mad:
    ніколи б не подумала
     
  5. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Жучки в крупах

    в Lavazza:girl_cool:?
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. Olenka

    Olenka Well-Known Member

    Відповідь: Жучки в крупах

    :girl_haha::girl_haha::girl_haha:
    Щоб не заводилися жучки-мушки в крупах потрібно їх зберігати в герметичних ємкостях. Як варіанти є всякі контейнери (типу Tupperware, "+" різні розміри, які комбінуються в одну висоту; гарантія 30 років :), "-" дорогі), селіконові кришки ("-" також дорогі; у нас їх важко купити; "+" одна кришка підходить на різні розміри) і вакумні ("+" ефективно, "-" - дорого і морочно).
    Як то кажеться: до вибору, до кульору...
    Я з того всього не пробувала тільки кришки, якщо чесно то просто грошей шкода було, на Tupperware теж би шкодувала, якби не те, що купила по акції.
     
    Останнє редагування: 20 Липень 2009
    • Подобається Подобається x 3
  7. Chereshka

    Chereshka New Member

    Відповідь: Жучки в крупах

    ой дівчата я чуть не вмерла з страху. Дивлюся на кухні завжди якісь букашки лазять і лазять а ще й такі наглі навіть не бояться. Всьо перерила у всіх крупах немає. А маю таку шухляду, де забула і поставила фасолю, я як її відкрила, а воно як звідти вилазити почало, в мене аж серце в пятки. нічого подавила їх всіх, а фасолю викинула.
     
  8. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Жучки в крупах

    І в нас таке було. Крупу викинули, всіх передавили, і та нечисть щезла :)
     
  9. Top-Olya

    Top-Olya Well-Known Member

    Відповідь: Жучки в крупах

    Я фасолю тримаю в холодильнику, в кого є балкон ( в мене його немає) можно на балконі, одним словом на холоді, тоді оті противнючі камахи 100% не заводяться. Я також колись шукала і немогла зрозуіти звідки ота камашня. Потім мама сказала, що бабця фасолю ніколи в хаті не тримала і вона добре зберігалася довгий час.
     
  10. Tsokotukha

    Tsokotukha Well-Known Member

    Відповідь: Жучки в крупах

    О, і я так роблю. Але якось сама прийшла до того висновку.
    Під час ремонту кухнею і спальнею водночас була одна кімната. І якось виявили тих прибульців у фасолі. Все вичищали, перебирали, викидали щоб не занести до нової кухні. А у нас кухонний фартух розмальований та зашитий склом (у білих людей там кахлева плитка). І один жучок таки знайшов собі місце під тим склом і так довгенько ще вивчав наш настінний живопис. Коли його побачила, запхала ту фасолю до холодильника і дякувати Богу, не турбують.
     
  11. Alias

    Alias Well-Known Member

    Відповідь: Жучки в крупах

    Чула, що квасолю пересипають содою, тоді в холодильнику не треба її тримати.
     
  12. wind

    wind New Member

    Відповідь: Жучки в крупах

    А до нас додому ті жучки залазили через вікно в кухні, і то через пластикове. Ніяк не могла зрозуміти, як через герметично закрите вікно вони можуть пролізти. І аж після місяця війни з тими противними комахами зрозуміла, що вікно все-таки не щільно прилягає, бо в кухні ніяк не доходили руки зняти антимоскитну сітку (а вона зачіпається такими гачками, які якраз і деформували резинку на вікні) і вони через ті малесенькі отвори пролазили. Зняла сітку і жучки пропали :girl_bye: А я навіть хотіла вазонки повикидати, думала вони там завелись.
     
  13. Jupiter

    Jupiter Well-Known Member

    Відповідь: Жучки в крупах

    А я дурепа подумала, що то ті жучки з вазонків вилазять. Навіть в інтернеті знайшла назву - виноградний слоник!!! А в мене якраз в куті стояв кімнатний виноград! Отаке було співпадіння! То я здуру купила якусь ампулу, розбавила її водою і покропила вазонки, і полила землю усіх вазонків, які були в мене на кухні! Оскільки та біда дуже смерділа, то щойно политі вазонки я поставила на балкон на мороз (діло було зимою). Коротше кажучи, виноград загинув відразу, фікус бенжаміна скинув усе листя. А наступного дня я виявила, що це жучки з квасолі!!!Квасолю викинула всю і зразу, помила тумбочку.
    Але тепер маю нову біду. В крупах постійно заводиться павутинка і хробачки. Підозрюю, що це така міль. Як її вивести??? Я колись, коли ще не знала, що то від круп, була просто нажахана, коли побачила на стелі дрібненьких хробачків. Всі вазони обдивилася, в усі кутки позаглядала, все повимивала, а хробачки вилазили щодня під вечір на стелю! Аж потім передивилася крупи і виявила, що вони звідти. А саме, з манки і пластівців.
    Отака я, дівчатка, "господиня"!!!
     
  14. natka75

    natka75 Well-Known Member

    Відповідь: Жучки в крупах

    в мене така проблема -оці хробачки, і думаю що це від манної крупи, вже тепер навіть і не купую, бо не встигаємо зїсти ту 0,5кг пачку як вони заводяться і я викидаю все!!!і міль така сіра теж з'являється, чула каштани треба всюди розкласти, але не дужe щось воно помічне....а минулого тижня побачила, що та міль в сушці з грушок, то я сушку в духовці підсушила ще раз, бо шкода стільки сушки, перед варінням компоту промиваю і все...
     
    Останнє редагування: 17 Грудень 2009
  15. Cifalius

    Cifalius Well-Known Member

    Відповідь: Жучки в крупах

    ой, дівчата, про мушки в фасолі...я можу розказати легенду. Короче справа була декілька років тому. Появились в мене мушки...на стелі, то було літо, думаю залетіли...я навіть подумати не могла, що то вони типу харчових, я їх ганяла ціле літо, а їх що раз більше було. Я вже різні штуки від мух купила, а вони все не зчизали!!! Я перерила всю кухню, кожну баночку, кожну скляночку...нема очага...капець!!! Маю в хаті кладовку, там тримаю закрутки, та різний чоловіковий непотріб, якось я полізла туди...підняла голову...а там...вся стеля ними засіяна. Ми з чоловіком їх поторотягом збирали, визбирали...тут дивлюсь, якийсь пакет лижить...і рухається....то вони там жили та множились...короче, їм всім прийшов капець...витурила я їх з оселі. То були мої перші і останні мушки!!! Я навіть не думала, що вони живуть в фасолі!!! Детальний опис: маленькі, кругленькі, чорного кольору, тверді!!!!
     
  16. Рибка

    Рибка Well-Known Member

    Відповідь: Жучки в крупах

    Ну прямо фільм жахів :girl_haha:
    Ті мушки ще у свіжій фасольці заплоджуються, до сушіння, всередину залязать (чи їдять її, чи що). І навіть не знаю, як від того вберегтись, бо потім приходиться кожну фасолинку перебирати, чим я й займаюсь.
     
  17. Jupiter

    Jupiter Well-Known Member

    Відповідь: Жучки в крупах

    Так, маленькі, твердаенькі, чорненькі. Я їх руками дусила довго по вікнах в кухні, аж поки не знайшла ту злощасну квасолю!!!
     
  18. loreniya

    loreniya Well-Known Member

    Відповідь: Жучки в крупах

    в мене на то рішення таке - всі крупи в банки! Хоч не раз бувало що купляли курупу а жучки по акції в ній безкоштовно були!!! Це було в манці і в перловці! Вони її вже з мушкам пофасували!
     
  19. Ірка-Шкірка

    Ірка-Шкірка Well-Known Member

    Відповідь: Жучки в крупах

    Мені сусідка, яка продає фасолю на базарі, розповіла, що треба фасолю зберігати в морозилці, пофасовану в пакети.
     
  20. Юстина

    Юстина Well-Known Member

    Відповідь: Жучки в крупах

    Така міль боїться свіжого повітря і ... тютюну. Ми розвели щось подібне минулого року, коли кожного дня розкочегарювали кухню, щоб купати дитину. Приміщення, що не провітрюються - найсприятливіше середовище для їх розведення. Я думала, що здурію. Кілограмами викидала крупи, муку, цукор. Найбільше переймалася про крупи, які їсть дитина. Перше, що зробила, це добряче вимила весь мисник і переклала усі крупи у скляні ємкості, які щільно закриваються. Порозкладала всюди поломані сигарети і чатіше провітрюю приміщення. Тьфу, тьфу, тьфу...